Як доглядати за крокусами?

Реклама
» Магія рослин

Як доглядати за крокусами?
Крокус є дуже ніжним рослиною. Входить до складу сімейства ірисових. Цвітіння це квітки спостерігається пізньої осені або ранньою весною. Обожнює безвітряні і затемнені місця. До сонячного світла невибагливий, достатньо всього пари годин на світлі. У висоту крокус виростає приблизно 10 см. Дуже швидко і добре пристосовується до нових приміщень.
 
Догляд за цією квіткою дуже захоплюючий. Щоб насолодитися цвітінням крокусу потрібно для цибулини проімітувати зимовий період в городі. Грунт має бути призначена і приготовлена ??до вирощування цибулинних рослин. Горщики для крокусу повинні бути не більшими, повинен бути присутнім хороший дренаж, і грунт повинен бути нейтральним. Приблизно на 10 тижневий термін висаджені цибулини крокусу повинні відправитися в холоднувате приміщення з температурою повітря від +5 до +9 градусів. У цей термін відбувається вкорінення цибулини, і з'являються перші паростки крокусу. Як тільки паростки досягнуть висоти 3 - 5 см, горня з паростком необхідно перемістити в приміщення з температурою + 10-15 градусів. Полив здійснювати тільки тоді коли земля добре просохне, полив повинен бути помірним.
 
Виробляти підгодівлю рідким добривом необхідно 1 раз на 4 тижні, це буде гарантом довгого і красивого цвітіння крокусу. Для кращого формування цибулин їм потрібен калій, а для цвітіння крокусу необхідний фосфор. Фунгіциди запобігають захворювання крокусу грибком. Після того як крокус відцвіте, виробляти полив необхідно поки не опаде останній листочок, після, вийміть цибулину з горщика і покладіть її в зручне місце для зберігання. Відцвілі цибулини бажано висадити в саду, тому вони цвісти ще раз не будуть, а якщо і будуть, то будуть маленькими і слабкими. Щоб повністю насолодитися цвітінням і красою крокусів, найкраще їх висаджувати групами по 8-10 рослин. Крокуси чудово будуть виглядати серед зеленої трави.
 
У кондитерській промисловості застосовуються тичинки крокусу в якості гарного барвника. Також використовується в якості ароматизатора для безалкогольних напоїв і смачних лікерів, фарбують ними також і сири і бульйони. У медицині використовується як потогінний, сечогінний, серцевого та ін. Засобів.

Мульчування
Чому скручуються листя у фіалки?
Малина ремонтантна: посадка і догляд
Догляд за різними сортами герані
Як пересадити каланхое?
Чим підгодувати троянди навесні?
Чим підгодувати півонії?
Як позбутися від мошок в кольорах?
Толстянка опадає листя
Лікувальні властивості золотого вуса
Догляд за полуницею восени
Урожайні рік без великих клопотів
Садимо часник
Плющ: догляд в домашніх умовах
Аспидистра: догляд в домашніх умовах
Чим корисний кешью?
Меню сайту