Як поливати лимон?

Реклама
» Магія рослин

Як поливати лимон?
Правильний полив цитрусових рослин становить половину успіху в цій справі. Для того щоб виростити красиве, здорове лимонне дерево, Добре і уважно вивчіть рекомендації щодо його вирощування та догляду за ним.
 
Вода з крана містить багато всяких хімічних елементів, деякі з них лимон не любить. Тому перед поливом деревця необхідно дати відстоятися воді кілька днів, щоб вапно і хлор осіли на дні.
 
Для поливу добре використовувати дощову і талу воду. Талу воду можна приготувати самостійно. Наповніть будь-яку ємність водою, і поставте в морозильник на добу. По закінченню цієї доби, дістаньте ємність і дайте розтанути воді при звичайній кімнатній температурі.
 
Придбайте або зробіть самі посудину з носиком, щоб виробляти правильний полив. Поливати зверху не варто, при такому поливі на коренях гине микориза.
 
При поливі лимона головне не перезволожити його і не пересушити. При переливе рослини з грунту вимиваються всі корисні для нього речовини, і до того ж у лимона почнеться процес загнивання. Ну а пересушування грунту призведе до засихання лимона. Щоб знати, коли треба поливати, а коли ні, візьміть трохи землі з горщика і стисніть пальцями, якщо земля розсипається то лимон вже необхідно полити, а якщо сліпнется, то варто почекати з поливом. Проводьте таку перевірку в зимовий період 1 раз на тиждень, а влітку 2 рази.
 
Перед самим поливом лимона, грунт добре розпушіть. Так вода добре вбереться, і промокне весь грунт в горщику. Поливайте невеликими порціями і по всьому периметру горщика, коли на дні здадуться краплі води, то полив треба припинити.

Мульчування
Кімнатні рослини, які не потребують світла
Абрикос - запашний делікатес
Як виростити кріп на підвіконні?
Як пересаджувати замиокулькас?
Базилік: користь і шкода
Білий наліт на листі гербери
Як виростити абрикос з кісточки?
Обрізка драцени
Чорніє листя у фікуса
Кали садові: посадка і догляд
Корисні властивості нектарина
Догляд за бузком
Вода для поливу кімнатних рослин
Посадка і догляд за флоксами
Як позбутися від попелиці на трояндах?
Меню сайту