Як пересадити герберу?

Реклама
» Магія рослин

Як пересадити герберу?
Гербери дуже красиві, і чимось нагадують ромашки. Гербери добре підійдуть, якщо вам треба скласти яскравий букет, тому гербери існують в різних забарвленні. Виростити герберу в домашніх умовах не важко, а от як пересадити її знає не кожен.
 
Після покупки гербери в магазині, трохи почекайте з пересадкою, тому в перші 2 тижні вони відчувають невеликий стрес через те що раніше вирощувалися в оранжереї, а зараз змінили своє місце проживання. Дозвольте Гербері адаптуватися до нового помешкання і нових умов до проживання. Найсприятливішим період для пересадки гербери є - весна.
 
Пересаджуйте герберу із збереженням земляного кома в невисокий горщик з великим діаметром верхівки горщика. При пересадці, постарайтеся не пошкодити коріння рослини. Обов'язково на дно нового горщика укладіть дренаж, можна використовувати керамзит або биту цеглу.
 
Субстрат для гербери потрібно готувати в наступній пропорції, візьміть чверть піску, половину землі з городу, і чверть торфу. Наповніть горщик приготовленої грунтом на третину, вийміть герберу зі старого горщика, зберігаючи земляний кому, і акуратно перенесіть рослина в новий горщик. Порожнечі між горщиком і земляним грудкою засипте приготовленої грунтом. Прослідкуйте, щоб коренева шийка рослини залишилася на рівні ґрунту в горщику. Не забудьте про те, що гербера не любить і навіть не переносить органічні добрива.
 
Догляд за рослиною після пересадки не становить великої праці, вам всього лише необхідно поливати рослин, але постарайтеся не затопити рослина і тим більше не засушити. Поливати потрібно по краю горщика, воді бажано дати відстоятися, а температура повинна бути не менше 20. Періодично можете робити обприскування листочків, ні в якому разі не обприскуйте самі квітки.
 
Для гарного цвітіння, гербери необхідний додатковий світло. Рослина має в плині 12-15 годин перебувати на світлі. Якщо у вас не виходить дати рослині стільки світла, то в якості джерела світла можете почати використовувати лампу денного світла.
 
Гербера не боїться протягів і обожнює свіже повітря, тому в літні дні виносьте горщик із квіткою в сад або город.

Як виростити каштан з горіха?
Зелена редька: корисні властивості
Діпладенія: догляд в домашніх умовах
Як виростити помело з кісточки?
Як пересадити герберу?
Шефлера скидає листя
Кардамон: корисні властивості
Цимбідіум: догляд в домашніх умовах
Абрикос - запашний делікатес
Опадає листя у фікуса Бенджаміна
Догляд за півоніями восени
Догляд за полуницею навесні
Неріне: посадка і догляд
Як пересадити фікус Бенджаміна?
Колеус: догляд в домашніх умовах
Малина ремонтантна: посадка і догляд
Меню сайту