Реклама спонсора
» Магія рослин
Вищим пілотажем серед дачників вважається вирощування якої-небудь екзотичної культури, яка є «немісцевої». Наприклад, арахіс в Сибіру. До того ж він є не просто примхливим рослиною, але і ще дуже теплолюбних. Здавалося б, подібна задумка просто приречена на провал, проте місцеві дачники на практиці доводять зворотне, і крім цього охоче діляться своїм досвідом з іншими.

Уральські гори простягаються з півдня на північ, розділяючи континент на Європу та Азію, а їх протяжність становить 2000 кілометрів. Гірська система складається з Південного, Середнього і Північного Уралу, і кожна з цих областей відрізняється своїми кліматичними умовами. Якщо в південній частині Уралу виростити арахіс не представляє особливої ??складності, то в середній частині для отримання земляних горішків потрібно докласти більше зусиль, а на півночі зробити це можна виключно в теплиці.

Садова суниця або полуниця, як іменують її практично всі дачники - одна з найулюбленіших ягід. Хто ж відмовиться від тарілочки великих, червоних, солодких ягід? Вони гарні з молоком, вершками або просто присипані сахарком ягідки порадують кожного.

Гіацинт - цибулинна рослина, що відноситься до числа весняних первоцвітів. У нього є чимало недоліків, насамперед пов'язаних з важкими умовами вирощування. Однак той, хто освоїв агротехніку культивування гіацинтів, ніколи не відмовиться мати його на своїй ділянці. Ця рослина красиво своєю ніжною зеленню і неймовірно привабливими різнокольоровими суцвіттями, що виливають тонкий ледь вловимий аромат.

Заморські екзотичні фрукти, особливо ананаси, люблять практично всі, особливо маленькі діти. Однак такі ласощі потрібно купувати з особливою обережністю, адже якщо вам вдасться придбати зіпсований, незрілий або пошкоджений плід, то ви можете завдати серйозної шкоди здоров'ю, а не збагатити його, як передбачалося, корисними речовинами!

Ананас - тропічний плід, який багатьом дуже подобається через свого тонкого смаку, соковитої м'якоті і зовнішнього вигляду. У наш час його можна без зусиль купити в супермакеті у свіжому або консервованому вигляді. Не всі знають про те, що таку екзотику можна виростити в домашніх умовах з залишилася від плоду верхівки, яка зазвичай йде у сміття.

Ефірні олії, що містяться в листі і квітках шавлії, представляють цінність в кулінарії і медицині. Висушені подрібнені листя використовуються як приправа до м'ясних і овочевих страв, а цілі листочки і квітки заварюються як чай. У зростаючого в саду шавлії протягом вегетаційного періоду змінюється інтенсивність і сила аромату. Це відбувається, тому що в різний час в рослині концентрується різну кількість корисних елементів.

Наукова назва - хеномелес японський, але рослина всім давно відомо під ім'ям айви (також японської). Яка країна вважається батьківщиною цього фруктового дерева, зрозуміло з назви, але в даний час воно широко поширене і в сусідньому Китаї, і в далекій Європі.

Японська айва - дивовижне по красі дерево, яке користується популярністю у садівників у всі часи. І справді, витончене і чудное за своєю будовою з дуже смачними фруктами, з яких можна зварити ароматне варення, айва є мало не символом саду. Але як виростити її новачкові, ще не знає всіх азів садової справи?

Багато садівники вирощують на своїй присадибній ділянці таку плодову культуру, як айва. Незважаючи на те, що плоди цього дерева в свіжому вигляді мають дуже своєрідний смак, залишаючи після себе відчуття в'язкості в роті, вони є дуже корисними та поживними. А ось айвовое варення або желе, наприклад, мають просто приголомшливими смаковими якостями.

Як правило, айву обрізають тільки перші 3-4 роки, на п'ятий рік ця процедура вже не потрібно, тому що крона дерева сформована, і айва вже почала плодоносити. Надалі видаляються тільки загущающие крону, а також низкорастущие і прикореневі пагони. Обрізка айви виконується тільки навесні і обов'язково гостро наточеним інструментом. При обрізанні і формуванні крони необхідно прагнути до того, щоб згодом вона добре висвітлювалася.

Порахувати точну кількість всіх існуючих у світі орхідей просто неможливо. Кожен з сортів суто індивідуальний, причому різняться вони не лише зовнішнім виглядом, але і кореневою системою.

Будь садівник прагне отримати на своїй ділянці чисту й здорову малину. Однак ця ягода припала до смаку багатьох шкідників, її вражають захворювання. Тому обробку малинників слід проводити з приходом весни.

Навесні або на початку літа доросла комаха жук щелкун відкладає кладки яєць, з яких з часом розвивається личинка, яка називається проволочником. Поселившись на грядці з картоплею, морквою, буряком, редискою або іншим коренеплодом, він пронизує плоди наскрізь, роблячи їх непридатними для їжі. Позбутися від цього шкідника буває дуже складно, і потрібно вжити цілий ряд заходів, щоб боротьба закінчилася успішно.

Мета вирощування огірків у теплиці - отримати якомога більше гарних плодів. Якщо не проводити Прищипування, на батогах буде наростати багато зеленої маси у вигляді листя і пагонів на шкоду врожаю. Залежно від вирощуваного сорту формування батогів проводиться по-різному, тому, купуючи насіння огірків, потрібно звертати увагу на сортові особливості.

Меню сайту