Як залучити гроші і удачу по фен-шуй?

Реклама
» Секрети успіху

Як залучити гроші і удачу по фен-шуй?

Старокитайська філософія фен-шуй в сучасному світі дуже поширена і, судячи з відгуків, непогано працює. Стародавні китайці були мудрецями - вони довели, що від загальної атмосфери, яка панує в будинку, від розташування речей і предметів залежить здоров'я людини, а також його сприйняття дійсності. Шанувальники фен-шуй приписують різноманітним предметам, починаючи від речей побуту і закінчуючи живими квітами, особливу роль.

Гроші і удача - бажані супутники в житті

Всі знають, що не в грошах щастя, але без них життя важка і не так вже приваблива. Якщо ви хочете привернути на свій бік успіх, а також матеріальне благополуччя, варто скористатися порадами з фен-шуй. Якщо ви навчитеся жити за цим древнекитайскому вченню, то удача і багатство будуть литися до вас рікою.

Перше, що потрібно зробити - це очистити енергетику, тобто позбутися негативної енергії і негативних проявів, які можуть виходити від речей. І головним порталом, через який різні заряди потрапляють у ваш будинок, є вхідні двері. Якщо повісити поряд з нею дзеркало багуа, то воно буде відображати негативну енергетику.

У будинку завжди повинно бути чисто. Регулярно проводите прибирання і вичищати навіть самі недоступні місця, позбавляйтеся від старих речей, не збирайте мотлох, так як це є великою перешкодою для досягнення вашої мети. Вода - символ успіху по фен-шуй. Якщо у вас течуть крани або бачок унітазу, то позитивна енергія тікає разом з водою. Удачу притягує стоячий водойму. Акваріум в будинку - відмінний спосіб підтримати позитивну енергетику на належному рівні. Крім того, успішні особисті відносини є опорою і підтримкою, що також добре складається на багатстві.

Головні місця в будинку і талісмани, що приносять багатство

За фен-шуй найбільш значущими місцями будь-якого житла є кухня і спальня. Кухня повинна бути зручною і великий. Їжа символізує багатство, так що двері кухні не повинна бути розташована поруч із вхідними дверима, інакше гроші будуть від вас витікати. У кухні має бути свіже повітря, так що обладнайте її витяжкою. У спальні головне правило - не розміщувати ліжко напроти дзеркала.

Головними символами удачі і багатства по фен-шуй є:

  • Кристал, підвішений на стрічці червоного кольору в північній частині житла під променями сонця або лампи. Його потрібно брати з собою в усі поїздки, періодично очищати водою, а також розмовляти з ним і ділитися своїми мріями.
  • Посудина достатку - це кругла або плеската цільна металева чаша з широким горлом. Посудина потрібно наповнити різними предметами. Це жменю землі, червоний мішечок з дев'ятьма китайськими монетами, червоний мішечок з грошима в будь-якій валюті в кількості 988 (наприклад, 9 рублів і 88 копійок), фігурка слона і деякі інші дрібниці.
  • Модель парусного корабля, навантажена грошима.
  • Грошове дерево.
  • Статуетка жаби з трьома лапами і монеткою в роті.
  • Сміється Будда.

Зовсім необов'язково мати всі ці сувеніри і предмети. Оточіть себе тими речами, які вам приємні. Головне - позитивний настрій і віра в удачу.


Меню сайту