Реклама спонсора
» Секрети успіху
Немає людини, яку б не хвилювало питання наявності грошей, але в одних вони витікають як вода, а в інших накопичуються і множаться, виростаючи в значні суми. У грошовій економії є свої секрети. Знаючи їх, навряд чи вийде стати мільйонером, але зібрати на придбання чогось стоїть цілком здійснимо.

Від сучасної людини в умовах існуючого ритму життя потрібна велика кількість життєвої енергії. Вона потрібна для вирішення повсякденних побутових проблем, для отримання інформації, і її переробки, для ведення бізнесу, для своєї родини, дітей, для розваг. Зазвичай людина розраховує відновити свою енергію і сили за допомогою сну.

Не вміючи розпоряджатися грошовими коштами навіть з досить хорошими доходами, можна по півмісяця сидіти впроголодь. Щоб грошей вистачало на все, слід навчитися планувати свій сімейний бюджет. Це не означає, що потрібно відмовляти собі буквально у всьому - просто всі наші покупки мають бути обмірковані і зважені. Це стосується як предметів одягу, взуття, так і продуктів харчування.

Весілля - одна з найурочистіших подій в нашому житті. Щоб свято пройшло вражаюче і бездоганно, потрібно ретельно до нього підготуватися.

Ні для кого не секрет, що перше враження про людину найчастіше залишається основним протягом усього знайомства. Тому так важливо проявити себе в перші ж секунди з найкращого боку і провести найкраще враження, яке, до речі, складається на підставі багатьох чинників - від зовнішнього вигляду і тембру голосу до запаху і манери одягатися, не кажучи вже про манеру поведінки.

По суті емоції - це природна реакція організму на зовнішні подразники, тобто події, дії або слова оточуючих людей. Проблема в тому, що продемонструвати свої емоції в повній мірі можна далеко не завжди, особливо якщо емоції виникли негативні і відповідно наслідки їх прояви можуть принести тільки шкоду.

Старокитайська філософія фен-шуй в сучасному світі дуже поширена і, судячи з відгуків, непогано працює. Стародавні китайці були мудрецями - вони довели, що від загальної атмосфери, яка панує в будинку, від розташування речей і предметів залежить здоров'я людини, а також його сприйняття дійсності. Шанувальники фен-шуй приписують різноманітним предметам, починаючи від речей побуту і закінчуючи живими квітами, особливу роль.

Напевно у кожної людини хоч раз у житті був такий момент, коли все йшло шкереберть. Саме в цей час багато мимоволі починають замислюватися про те, як можна швидко і ефективно залучити удачу під свій дах.

Швидше за все, в житті кожної людини одного разу настане день, коли доведеться задуматися про те, що подарувати на день народження своєму безпосередньому директору! Дійсно, дане питання неймовірно складний, адже стосунки з директором не можна назвати дружніми, родинними, діловий стиль спілкування передбачає багато нюансів, як і те, що даній людині неможливо подарувати «аби що»!

Серед нас багато «м'яких» і невпевнених у собі людей. Вони не можуть відстояти свою точку зору, навіть якщо напевно знають, що праві. Для них легше відступитися і залишитися при своїй думці, ніж доводити комусь, що вони помиляються. Постійні сумніви і небажання протистояти супротивникам народжують в них масу комплексів, заважають їм досягати успіху і повноцінно реалізовуватися в життя. Які є способи побороти в собі почуття невпевненості, що породжує внутрішню неповноцінність?

Енергії грошей у східному вченні фен-шуй приділяється дуже багато уваги. Ця наука зовсім не рекомендує те, як правильно розпоряджатися коштами з точки зору економіки, вона лише дає якісь поради, як зберігати гроші так, щоб вони не тільки не розтрачувалися марно, але й ще й примножувалися. Хтось шанує ці рекомендації, як біблійні заповіді, ряд людей ставиться до цього досить скептично. Чого поганого в тому, що гроші будуть зберігатися в порядку? Спробуйте, можливо, такий ритуал допоможе вам розбагатіти!

Людина намагається «вчепитися» за все, що завгодно, лише б «притягнути» в свій будинок благополуччя і фінансову стабільність, простіше кажучи - гроші! Вважається, що деякі кімнатні рослини здатні це зробити, якщо їх ростити в своєму будинку і правильно за ними доглядати. Одним з таких «чарівних» кімнатних квітів і стала деревоподібна мучниця - крассула, більше знайома в побуті, як «грошове дерево».

Відкрити свій бізнес мріють багато людей, адже це реальна можливість працювати виключно на себе. При цьому дуже важливо, щоб у цій справі супроводжувала удача. Те, чим ви будете займатися, має бути затребуваним, адже від цього в свою чергу буде залежати фінансовий успіх. Що робити, якщо раптом удача відвернулася від вас? Вихід один - повернути її!

З віком особливі свята стають все солідніше і солідніше. Під особливими маються на увазі саме дні народження. Мабуть, апогеєм всіх таких свят є ювілей.

Самий класичний весільний подарунок молодятам - це гроші. Часто такий подарунок підносять в барвистих конвертах з вітальним побажанням, але щоб навіть цей стандартний подарунок запам'ятався молодятам, його треба вміти подати. Існують цінні поради, що дозволяють розібратися, як оригінально подарувати гроші на весілля, якими можна скористатися і не прогадати.

1-15 16-30 31-32
Меню сайту