Задирки на пальцях у дитини

Реклама
» Розвиток дитини

Задирки на пальцях у дитини

Нерідко у дітей на пальцях з'являються задирки - відшарувалися ділянки шкірки, що знаходяться біля нігтя. Вони доставляють безліч турбот не тільки самому малюкові, але і батькам. Факторів, які викликають подібне неестетичне явище, величезна безліч і в кожному випадку вони суто індивідуальні.

Чому виникають задирки?

Основними причинами є:

  • різні травми рук;
  • занадто сухий шкірний покрив;
  • звичка гризти нігті;
  • дисбаланс в обміні речовин;
  • дефіцит основних вітамінів, у тому числі А, С;
  • порушення гігієни рук;
  • неправильне харчування.

Нерідко задирки виникають внаслідок кількох причин одночасно.

Що робити з задирок?

Майстри манікюру рекомендують неодмінно позбавлятися від задирок, інакше процес тільки посилиться, але робити це слід грамотно. Найкраще це робити в той момент, коли підстригаєте нігті дитині. Не слід їх зістригати повністю, так би мовити під «корінь». Це лише травмує шкіру.

Також не варто використовувати пінцет, щоб вирвати задирки. Правильно процедуру проводити таким чином. Набрати невелику ємність води. Додати в нього ромашку чи іншу траву, яка має антисептичні властивості. Не менш корисна і морська сіль. Руки дитини необхідно потримати у воді хвилин 10, щоб шкірка добре пропарити.

Після того як зазначений час минув, шкіру рук необхідно ретельно витерти, щоб вона не була мокрою і лише після цього можна сміливо приступати до видалення задирок. Гострими манікюрними ножицями, які попередньо були оброблені спиртовим розчином, зрізують задирки. Закінчивши маніпуляції, необхідно обов'язково обробити шкіру перекисом водню. Це знезаразить шкіру і убезпечить від можливих запалень.

У тому випадку, якщо шкірний покрив дитину біля рук дуже сухе, рекомендується його змастити дитячим кремом або лосьйоном.

У тому випадку, якщо виникло хоч найменше запалення, відразу ж зверніться до лікаря, щоб вчасно вжити без зволікань необхідні заходи для купірування можливого запалення.

Як попередити утворення задирок?

Щоб задирки не утворювалися знову, необхідно точно встановити причину їх утворення, а потім усунути її. Це гарантовано позбавить від подібного новоутворення. Не забувати своєчасно обрізати нігті дитині і при цьому не забувати про технології проведення дитячого манікюру, адже якщо маніпуляції будуть проведені неправильно, шкірка біля нігтя почне відшаровуватися. У тому випадку, якщо ви помітили, що малюк гризе нігті, обов'язково позбавте його від подібної звички. По-перше, таким чином можна отримати купу шлункових хвороб. А по-друге, задирки будуть гарантовано з'являтися знову.

Не забувайте вдягати в обов'язковому порядку на руки малюка рукавички в холодну пору року. Дитяча шкіра дуже ніжна, тому швидко обвітрюється. Це призводить до запалення шкіри, лущення. А це благодатний грунт для утворення задирок. Поясніть це малюкові і прищепити звичку в обов'язковому порядку надягати рукавички без нагадувань.

Допоможе уникнути подібного явища і повноцінне харчування. Максимально насичуйте дитячий раціон свіжими фруктами, овочами. Для уникнення авітамінозу, який також є поширеною причиною утворення задирок, в обов'язковому порядку восени і навесні необхідно пропивати повний комплекс вітамінів і мікроелементів. Призначити його неодмінно повинен кваліфікований педіатр з досвідом роботи.

Перераховані заходи гарантовано позбавлять від утворення задирок, які досить болючі і створюють чимало дискомфорту для малюка.


Як навчити дитину вимовляти букву Р?
Важке дихання в дитини
Яку ліжечко вибрати для новонародженого?
Чому новонароджений погано спить вночі?
Висип на язиці у дитини
Боботік для новонароджених
Як підготувати дитину до дитячого саду?
Чим мити дитячу пляшечку?
Пляшковий карієс
Дитина проковтнув жуйку, що робити?
Кров у калі у немовля
Дрібна висипка на обличчі у грудничка
Як дихає дитина в утробі матері?
Коли можна давати дитині гороховий суп?
Червона пляма на щоці у дитини
Синіє носогубний трикутник у немовлят ...
Меню сайту