Реклама спонсора
» Розвиток дитини
Висип на обличчі у місячного малюка часто є приводом для паніки та занепокоєння дбайливих батьків. Насправді ж це явище необов'язково свідчить про наявність певних патологій. Давай поговоримо про причини появи висипки на обличчі у місячного малюка і про методи її усунення.

Досвідчені батьки прекрасно знають, що навіть з великою дитиною важко зрозуміти, що відбувається в той час, коли його щось починає турбувати щодо здоров'я. З немовлятами справи йдуть ще гірше, адже практично неможливо визначити самостійно, що його турбує, чому поведінку і настрій дитини різко погіршилися і що потрібно робити!

Одним з найбільш поширених дитячих захворювань є ангіна. Це серйозне інфекційне захворювання, яке тягне за собою безліч досить серйозних ускладнень. Саме тому так важливо не тільки правильно лікувати цю недугу, але й вживати профілактичні заходи, щоб не допустити рецидив.

Усі без винятку батьки бажають своїм дітям здоров'я, але щоб дитина жодного разу не хворів банальним ГРЗ, ГРВІ, ангіну, такого не буває. Більш того, деякі дітки хворіють на простудні захворювання так часто, що більшу частину часу змушені сидіти вдома. Неважливо, відвідує дитина дитячий сад або вже ходить в початкову школу. Чому так відбувається?

Протягом усього періоду дорослішання своєї дитини, батьки не просто стежать за його розвитком, а й намагаються всіляко допомагати, щоб розвиток і здоров'я дитини було нормальним, міцним. У першу чергу це залежить від роботи імунної системи, і чим вона вища, тим вищою буде здатність організму протистояти різним захворюванням, і менша дитина буде хворіти, що, природно, позначається як на фізичному, так і на психологічному його розвитку.

Мама кожного новонародженого немовляти стикається з вирішенням питання про прищепленні своєї дитини і, якщо ще кілька років тому практично всі були згодні на щеплення і не бачили приводу відмовлятися від вакцинації, то сьогодні думки молодих мам різняться. Хтось взагалі не хоче робити своїм діткам щеплення, хтось вважає, що прищеплювати малюків краще після року, коли вже сформується певний імунітет. Думки лікарів на цей рахунок також розходяться, але, все ж, більшість педіатрів виступають за вакцинацію.

Пронос - дуже неприємний недуга, що виражається в розладі травлення. На жаль, цей стан виникає як у дорослих людей, так і у маленьких діток, доставляючи масу незручностей і страждань. При лікуванні проносу велике значення має не тільки прийом лікарських засобів і застосування народних рецептів, але й дотримання певного режиму харчування. Давайте поговоримо про те, чим годувати дворічного дитини при проносі.

Інфекційні кишкові захворювання, що вражають різні ділянки шлунково-кишкового тракту, відносяться до групи найбільш поширених захворювань серед немовлят до року і дітей молодшого віку. Причина частих проносів у дітей - слабка імунна система і несформована бактеріальна мікрофлора ШКТ.

Як правило, будь-яка зміна в самопочутті можна спостерігати на обличчі дорослої людини і, звичайно ж, дитини. Інша справа, що ми не можемо відразу визначити хворобу. Часто це можуть бути почервоніння або висип, рідше ми визначаємо, що людина хвора по міміці. Але от визначити, від чого з'являються набряки можна тільки після певних досліджень.

Під час вагітності жінки постійно чують про всілякі заборони, тому вважають, що після народження дитини вони зможуть робити все, що раніше заборонялося. Аж ніяк. При грудному вигодовуванні список заборон істотно розшириться. Проте жінка хоче виглядати добре при будь-яких умовах, а відросло за час вагітності коріння фарбованого волосся і зовсім псують картину.

Щеплення - це популярне, широко застосовується, ефективний засіб боротьби з різними захворюваннями і інфекціями, якої потребують як діти, так і дорослі. Перше щеплення, яку дитина повинна отримати - АКДС. Це вакцина, яка знижує до нуля ризик захворювання на дифтерію, кашлюк та правцем. Дані інфекції серйозні і в більшості випадків навіть із застосуванням сучасних дорогих препаратів призводять до летального результату.

Хороші батьки завжди надмірно хвилюються про здоров'я своєї дитини, в якому б віці той не перебував. Особливо хвилює їх таке явище як кашель, проте багато часто просто не помічають, коли він почався, адже пориви кашлю і його характер можуть бути абсолютно різними.

Дитина в 9 місяців вже досить добре познайомився з навколишнім світом. З кожним днем ??він отримує все нову і нову інформацію, розширює свій кругозір. Деякі малюки в цей час починають повзати, а окремі навіть роблять свої перші кроки. Для повноцінного розвитку і зростання малятку потрібно здоровий і міцний сон. Тільки виспався і наеденних, він буде добре себе почувати і з радістю сприймати всі нововведення, що мають місце в його житті. Розглянемо, скільки ж повинен спати дев'ятимісячний дитина?

Вже давно відомо, що кожна людина унікальна, причому з самого моменту народження. Тільки народившись, малятко вже має свої власні риси обличчя і кісткового скелета, склад характеру і генетичну схильність, а ось життєвий досвід, який має великий вплив на малюка, купується вже під впливом отриманих емоцій і знань, а також виховання. Саме ці фактори впливають на всі аспекти життя крихітки, в тому числі і на сон.

Ось і пройшло 2 місяці з моменту народження малюка. Він вже помітно підріс, починає активно пізнавати навколишній світ і домагається перших самостійних успіхів. Багато батьків, віддаючи всю свою любов і ласку своєму чаду, дуже переживають за здоров'я свого малюка і при найменших змінах в його поведінці починають панікувати. Так, наприклад, багато мам скаржаться на те, що їхній малюк став мало спати вдень або часто прокидатися вночі. Давайте розберемося, скільки ж повинен спати двомісячний малюк.

Меню сайту