Реклама спонсора

Так вже заведено, що на жіночі руки постійно лягає багато чого - чистка ванни, миття посуду, посадка квітів, фарбування вікон. Тендітним і ніжним ручкам живеться, звичайно, наслідки, адже їм доводиться контактувати з хімікатами, землею, а головне жорсткою водою. А це все сушить шкіру і помітно старить її, наводячи при цьому до виникнення глибоких тріщин на долонях.

Навіть якщо малюк радує своїх батьків відмінним здоров'ям, час від часу він обов'язково повинен здавати сечу на аналіз. Отримуючи результати клінічного аналізу сечі, напевно, кожна мама робить спроби його розшифрувати. Серед величезної кількості показників особливо впадає в очі графа слиз, особливо якщо навпроти неї стоїть позначка «підвищену кількість». Що ж може означати наявність слизу в сечі дитини і чи завжди це тривожний знак? Спробуємо розібратися.

Ідеальний стілець грудного немовляти незалежно від того, знаходиться малюк на природному або штучному вигодовуванні, повинен мати сметанообразную консистенцію, золотистий колір і кислуватий запах. Однак нерідкі ситуації, коли турботливі мами виявляють у калі свого крихти слиз, якої в ідеалі бути, звичайно, не повинно. Звідки вона з'являється і як необхідно з нею боротися? Давайте розбиратися.

Даний рецепт присвячуємо в першу чергу любителям і цінителям риби, які завжди жадають нових кулінарних шедеврів для того, щоб приготувати ще одне нове блюдо. Сьогодні ми розповімо вам про те, як правильно маринувати форель, адже половина успіху готового блюда залежить саме від того, чим ви маринували рибу і як.

Листкові язички є дуже смачною хрусткою і повітряної випічкою, яку так люблять і дорослі, і діти. Вона відмінно поєднується, як з гарячим чаєм або кавою, так і з кухлем холодного молока. Свіжі, м'які і неймовірно ніжні язички буквально тануть у роті. Витрачаючи мінімум часу та інгредієнтів, можна отримати масу задоволення. Рецепт листкових мов перевірений часом, а тому не викличе складнощів при приготуванні. Отже, приступимо.

Рідкісні батьки не стикалися з ситуацією, коли їх малюк скаржиться на озноб. Стан це, безумовно, малоприємне для самої дитини і викликає у дбайливих тат і мам серйозне занепокоєння і почуття побоювання. Що ж таке озноб і як можна допомогти в такому стані своєму чаду? Давайте розбиратися.

Смакові якості маслин людством були оцінені давно, проте в сучасний час небагатьом відомо, що кісточки маслин вважаються чи не найціннішим, що є в оливки. Поряд з м'якоттю вони використовуються для отримання маслинової олії, здавна застосовуваного жінками для підтримки молодості і краси.

Кожен знає, що в церковні свята можна працювати, митися, шити, займатися прибиранням і іншими справами. Вважається, що того, хто порушить цю заборону, чекає покарання, однак насправді православна церква не так категорична. Якщо церковне свято - це будній день, в який неможливо відмовитися від роботи, то після відвідин церкви можна займатися будь-якими справами.

Багато хто з нас знають про те, що ножі з'явилися ще в період пізнього неоліту як одні з перших пристосувань для полювання і добування їжі. Стародавні люди ще тоді зрозуміли, що з їх допомогою процес стає ефективніше і швидше, що і повело за собою створення цього необхідного предмета. Йшов час, ножі виготовлялися то з міді, то з заліза і, нарешті, досягли сучасного етапу і стали використовуватися здебільшого в побуті.

Домашні квіти в будинку створюють затишок, комфортну обстановку і очищають повітря. Це прописна істина. Рослини виробляють кисень і поглинають вуглекислий газ, тому мати вдома хоча б кілька кімнатних рослин просто необхідно, але які квіти вибрати? Вони настільки різноманітні і неповторні, що очі розбігаються.

Кумедне комаха - сонечко присутній у фольклорі багатьох країн і що дивно - незважаючи на різні мови і діалекти в буквальному перекладі це комаха - завжди посланник Божий. Можливо, коріння цього лежать в тому, що сонечко в деякому роді є берегинею врожаю для сільгосп працівників, відповідно, і годувальницею всього народу, а також уособленням сонця з-за свого яскравого забарвлення.

Чхання - це рефлекторна дія організму, що відбувається з метою очистити дихальні шляхи, але багато людей схильні бачити в цьому природному прояві прихований сенс, який за багато років виріс в солідний список різних прикмет. Виявляється, дуже важливо скільки разів людина чхнула, в яку сторону він був повернений, був голодний або ситий, хто знаходився поруч або в який час доби це сталося.

Безперечно, перли є головним атрибутом на весіллі чи на шиї ділової жінки, але існує думка, що красивий природний камінь символізує сльози. І все тому, що в період зародження намистинки мідія страждала і в наслідок вмирала, але чи так це насправді, ніхто точно сказати не може.

У світі існує безліч собачих забобонів, і навіть сни з їх участю вважаються пророчими. Оскільки суспільство символізує тварина з дружбою, то нерідко його дії проектують на поведінку близького оточення людей, але може це означати, що напад собаки на увазі зраду друга або родича?

Товариство з малих років звикає до думки про те, що чорні кішки є символом нещастя і містифікації, проте їх власники стверджують зворотну інформацію, посилаючись на удачу, яку приносять улюбленці в будинок. Але скільки народів населяє Земну кулю, стільки й різноманітних думок можна зустріти про вугільну бестії.

Меню сайту