Реклама спонсора

Як відомо, від хвороби не застрахований жоден чоловік, у тому числі і майбутня мама. Тому, як би жінка не намагалася берегти своє здоров'я, вона все одно може захворіти. При цьому сильна втома або застуда можуть спровокувати підвищення температури. Що ж робити в даному випадку, адже медикаментозні засоби застосовувати категорично заборонено?

У кожної годуючої мами є ситуації, коли вона з якихось причин не може прикласти дитину до грудей і нагодувати. Відмінним виходом при цьому може стати годування з пляшечки. Однак такий навик потрібно розвинути у малюка, так як не всі діти охоче їдять з пляшечки. Адже під час смоктання молока з соски немовляті доводиться напружувати інші м'язи, ніж при смоктанні улюбленої маминих грудей.

Ботанічний опис цієї рослини з'явилося на початку 19-го століття. Замиокулькас відноситься до сімейства ароїдних. Поширення в якості кімнатної квітки стало популярним в 90-х роках минулого століття, завдяки голландським квітковим аукціонам.

Гібіскус (китайська троянда) - це невибаглива рослина, яка відрізняється тривалим періодом цвітіння (з початку березня і до середини листопада). Його квіти досягають у діаметрі около16-17 сантиметрів.

На превеликий жаль, далеко не кожна дівчина має бездоганною зовнішністю. Однак завдяки косметиці, ми можемо творити справжні чудеса. Так, наприклад, робити очі більш виразними, губи більш пухкими, підкреслювати вилиці і т.д.

За статистикою захворювання внаслідок травми стоять на третьому місці серед всіх нездужань, які може мати людина. Одна з поширених травм - забій кобчика. Як не дивно, до нього може призвести не тільки невдале падіння, але і просто незручна спроба сісти на стілець або проїхатися на велосипеді.

У СНД скринінгове дослідження почали проводити зовсім недавно і його активно застосовують для ведення вагітних. Даний метод дослідження дозволяє встановити групи ризику ускладнень і формування у плода вроджених патологій. Перше обстеження проводять у першому триместрі, а другий скринінг у другому триместрі з 16 по 20 тиждень.

На Русі пряники були дуже популярним і улюбленим продуктом. Найчастіше їх випікали до свят (Різдво, Великдень). Готували їх на меду, так як цукру в той час ще не було, і додавали прянощі - ароматичні речовини. Звідси і пішла їх назва.

На сьогоднішній день ГРВІ - це найпоширеніше захворювання. Їм хворіють абсолютно всі без винятку: одні частіше, інші рідше. Виникає воно через те, що віруси вражають клітини, які покривають дихальні шляхи. Однак слід врахувати і той факт, що респіраторний вірус вражає не абсолютно всі дихальні шляхи людини, а тільки якісь певні ділянки.

Перш ніж приступати до плетіння колоска, треба сісти перед дзеркалом у добре освітленій кімнаті. Якщо ви зможете самостійно заплести один колосок, тоді в майбутньому навчитеся плести і кілька кісок за даною схемою.

Монстера відноситься до сімейства вічнозелених ароїдних рослин, що мешкають в Південній і Центральній Америці. Її вирощують багато квітникарі, в основному, завдяки невибагливості рослини даного виду і його здатності іонізувати повітря в приміщенні. Але іноді листя монстери починають жовтіти і опадати. Відбуватиметься це може з кількох причин.

Цикламен є досить поширеним кімнатною рослиною. Він відноситься до сімейства первоцвіти, а його Батьківщиною вважають середземноморське узбережжя Південної Європи. Як і будь-яке кімнатна рослина, цикламен потребує догляду і дбайливе відношення. Тільки в цьому випадку це красива рослина буде радувати своїми численними квітами.

Сьогодні юка є одним з найпоширеніших сукулентних рослин для розведення в квартирах або оранжереях. Іноді трапляється, що у неї несподівано починають жовтіти листя. Чому це відбувається?

Відчуття оніміння в кінцівках знайоме багатьом. Часом здається, ніби пальці пронизують безліч дрібних голочок і це нагадує точкове поколювання, а іноді це тимчасова втрата чутливості. Якщо оніміння не пов'язане з носінням незручного взуття або некомфортною позою, то воно може бути симптомом захворювання.

Щука - риба з невеликою кількістю кісток і дуже смачним м'ясом. Вона ідеально підходить для святкового столу. Однак ця риба відрізняється від інших мешканців річок і морів присутністю неприємного запаху твані, тому що в ній вона проводить більшу частину життя. Тому при неправильному приготуванні щуки може відчуватися неприємний запах, який зіпсує блюдо.

Меню сайту