Реклама

Найчастіше буває так, що батьки помічають рясне слиновиділення у немовляти. Іноді це викликає у дитини деякі труднощі з диханням - рясна слинна рідина заважає природному процесу і призводить до того, що малюк починає закашлюється. Природно, це не може не викликати занепокоєння у дбайливих батьків. У зв'язку з цим важливо розглянути дану проблему більш детально, щоб виявити справжню етіологію даного явища і постаратися визначити, чи представляє це реальну небезпеку чи ні.

Каліграфічний почерк в наш час стає рідкістю. Більшість дітей пишуть кострубато і нерозбірливо. Цьому є чимало причин. Однак кожен батько хоче, щоб його дитина писав красиво, акуратно і зрозуміло. Що для цього треба зробити?

Як відомо, розвиток плода безпосередньо залежить від способу життя і раціону харчування мами, саме тому вагітні знаходяться під постійним наглядом лікарів, так як будь-яке відхилення здатне призвести до незворотних наслідків від розвитку невиліковних хвороб до загибелі малюка ще в утробі матері.

Навесні або на початку літа доросла комаха жук щелкун відкладає кладки яєць, з яких з часом розвивається личинка, яка називається проволочником. Поселившись на грядці з картоплею, морквою, буряком, редискою або іншим коренеплодом, він пронизує плоди наскрізь, роблячи їх непридатними для їжі. Позбутися від цього шкідника буває дуже складно, і потрібно вжити цілий ряд заходів, щоб боротьба закінчилася успішно.

Мета вирощування огірків у теплиці - отримати якомога більше гарних плодів. Якщо не проводити Прищипування, на батогах буде наростати багато зеленої маси у вигляді листя і пагонів на шкоду врожаю. Залежно від вирощуваного сорту формування батогів проводиться по-різному, тому, купуючи насіння огірків, потрібно звертати увагу на сортові особливості.

Коли яблуня починає плодоносити, перші плоди виростають красиві, чисті і без дефектів на шкірці. Через 2-3 роки на них можуть з'явитися незначні ділянки гнилі, а ще через пару років гниль може охопити більшу частину яблука. Якщо з цим не боротися, яблука на дереві будуть гнити, так і не досягнувши зрілості, а урожай складе тільки малу частину від зав'язалися плодів.

Родимки є на тілі у кожної людини незалежно від кольору шкіри і спадковості, і багато людей вважають ці милі освіти навіть прикрасою свого тіла, такою собі пікантною родзинкою. Тільки от офіційна медицина з цим не згодна. Ця особливість може виявитися абсолютно безпечною в більшості випадків, але, все ж, ризик присутній.

Зі словом «холестерин» знайомі багато. Зокрема, його пов'язують з так званими «шкідливими» продуктами харчування, при вживанні яких підвищується холестерин в крові, що призводить до різних захворювань. Щоб знати, як цього уникнути, необхідно ознайомитися з причинами, що викликають підвищення холестерину в крові і симптомами.

Нерідко у дітей на пальцях з'являються задирки - відшарувалися ділянки шкірки, що знаходяться біля нігтя. Вони доставляють безліч турбот не тільки самому малюкові, але і батькам. Факторів, які викликають подібне неестетичне явище, величезна безліч і в кожному випадку вони суто індивідуальні.

Неважливо, чи вважаються жирне волосся хворобою, природною особливістю або косметичним дефектом, вони завдають багато клопоту своїм власницям, адже ввечері вимите волосся вже вранці можуть втратити обсяг, а вдень і зовсім перетворитися на неохайні пасма. Але «ужитися» з такою шевелюрою все-таки можна. Необхідно подбати про правильний догляд або по можливості усунути чинники, що підвищують жирність волосся.

Сучасна мода і тенденції наказують жінкам бути стрункими і позбавлятися від зайвої ваги. Та й погодьтеся, що надлишкова маса тіла дійсно виглядає не так вже привабливо. Існує безліч способів схуднення - починаючи від занять спортом і закінчуючи всілякими дієтами. Кожній дівчині підходить свій варіант схуднення. Серед них лимонна дієта займає не останнє місце через свої незаперечних переваг.

Журавлина - болотна ягода, яка володіє прекрасним кислим смаком і чудовими цілющими властивостями. У народній медицині та кулінарії її використовують з давніх часів.

Старокитайська філософія фен-шуй в сучасному світі дуже поширена і, судячи з відгуків, непогано працює. Стародавні китайці були мудрецями - вони довели, що від загальної атмосфери, яка панує в будинку, від розташування речей і предметів залежить здоров'я людини, а також його сприйняття дійсності. Шанувальники фен-шуй приписують різноманітним предметам, починаючи від речей побуту і закінчуючи живими квітами, особливу роль.

Поступово у всіх дітей з'являються зуби - спочатку молочні (без кореневої системи), які потім змінюються корінними. Варто відзначити, що час появи молочних зубів, як і їх зміна корінними є досить індивідуальним і багато в чому залежить від способу життя дитини (у першу чергу, від харчування). Тим не менше, існують загальні статистичні дані щодо часу появи молочних зубів і їх заміни корінними зубами.

Що роблять батьки, коли виявляють слабку успішність у щоденнику у своєї дитини? Першим їх спонуканням, звичайно, є повчальні бесіди про користь знань, ну а потім в залежності від складу характеру і власне виховання багато хто переходить до методу батога або пряника, який видиму користь приносить тільки спочатку, але от з часом вже не діє. А чому? Вирішувати це питання потрібно зовсім по-іншому.

Меню сайту