Реклама спонсора

Приходить час, коли людина, що втратила своїх близьких, починає замислюватися про те, а чи можна зберігати на стінах свого будинку їх прижиттєві фотографії? Відповісти на це питання дуже важко, адже на цей рахунок існує досить-таки багато різних думок.

Багато людей хоч трохи, але вірять у прикмети. З давніх часів примічали дивовижні і дивні збіги, спостерігалися і найбільш значущі фіксувалися. Таким чином виникали забобони. Частина з них турбують людей і в сучасному світі, змушуючи замислюватися над простими питаннями. Наприклад, багатьох цікавить не чому, а до чого горять губи. Якщо раніше людина шукала інформацію з друкованих видань, задавав питання знайомим, то сьогодні можна скористатися інтернетом.

Кожній людині хоча б раз у житті довелося на собі відчути дивне відчуття в той момент, коли починають «горіти вогнем» щоки. Деякі просто не звертають на це явище уваги, в той час коли інші намагаються з'ясувати причину того, що відбувається.

Виявляється, жіночий браслет має особливий вплив у житті людини. З одного боку, це красива прикраса, яке дозволить підкреслити індивідуальність або просто доповнити наряд, з іншого - це ще й містичний символ, який пророкує майбутнє.

Чи багато прикмет, пов'язаних з далекою дорогою, доводилося чути особисто вам? Тим часом, майже в кожному куточку земної кулі знайдеться своя історія про те, чого не слід робити, відправляючись у відпустку або ділову поїздку. Власне, прикмети для того і придумані, щоб вберегти людину від непередбачених ситуацій.

На дворі 21 століття, але багато людей як і раніше вірять у прикмети. Наприклад, у вівторок гроші позичати не можна, інакше можна все життя провести в боржниках або брати гроші можна тільки лівою рукою, віддавати - правою. І таких прийме дуже багато. Навіть про магічні властивості домашніх рослин доводилося чути неодноразово. Багато хто з них нормалізують атмосферу в домі, деякі впливають на настрій членів сім'ї. Є й такі, які традиційно вважаються грошовими талісманами і носять горду назву - грошове дерево.

Пітниця - одне з найбільш поширених шкірних захворювань. Розвинутися вона може в будь-який час року, але, як показує практика, літо - лідируючий сезон.

Перші життя немовляти вважаються найскладнішими і для нього, і для тата з мамою. Саме в цей час дитячий організм зазнає безліч змін, у зв'язку з чим виникають різні розлади зі здоров'ям. Одним з таких нездужань є водянистий стілець у немовляти. Незважаючи на те, що прояв є досить поширеним і частим, у батьків на цьому ґрунті виникає безліч побоювань і питань.

Як приємно мамі спостерігати за своїм малюком, відзначати всі його щоденні досягнення й успіхи, хаотичні рухи ручок і ніжок, які з часом стають осмисленими, посмішку, яка все частіше виникає на обличчі малятку при появі мами, а також перші спроби сісти або повзти.

Організм людини влаштований таким чином, що в ньому мають бути як корисні, так і хвороботворні бактерії. У тому випадку, коли всі системи працюють злагоджено, в кишечнику більша частина бактерій корисних. Коли ж виникають які-небудь порушення, мікробіологічний склад різко змінюється. А це призводить до того, що патогенна флора починає переважати.

Новонароджена дитина не може словами сказати, що у нього болить. Тому визначити недуга - починаючи від застуди і закінчуючи алергією, можна лише за зовнішніми ознаками. Одним з таких явищ вважається білий наліт на губах немовляти.

Психологи називають очі дзеркалом душі, а лікарі - дзеркалом загального стану здоров'я людини, які, як ніякий інший орган повідомляють про порушення його роботи. Тому їх почервоніння, запалення, а вже тим більше нагноєння є досить тривожним симптомом.

Музика є важливим атрибутом в житті будь-якої людини, адже ритмічні звуки сприяють психологічної адаптації людини в навколишньому світі і емоційному розвитку. А вагітній жінці, яка повинна знаходитися в гармонії, музика важлива подвійно, адже майбутня мама відповідальна і за свій емоційний стан, і за психологічний розвиток крихітки, якому музика допомагає не тільки в психологічному розвитку, а й у фізіологічному.

Вченими вже давно доведений той факт, що музика надає на дитини в утробі матері позитивний вплив. Зокрема зазначається, що діти, які слухали музику в період розвитку, більш успішно розвиваються після народження, володіють більш стійким емоційним станом, інтелектуально розвиненіші і до того ж раніше починають говорити.

Всім відомо, що годує мамі потрібно дуже уважно стежити за своїм раціоном харчування, так як через материнське молоко харчування отримує, насамперед, малюк. Звичайно, харчуватися потрібно збалансовано, включивши в свій повсякденний раціон в достатній кількості білки, жири і вуглеводи, які є необхідними не тільки немовляті, але і мамі.

Меню сайту