Реклама спонсора

Іноді батьки виявляють у свого малюка за вухом шишку. Це викликає у них паніку, в результаті якої вони починають гріти її за допомогою гарячої солі або ж «пригощають» чадо антибіотиками. Однак не варто діяти «наосліп». Для початку потрібно розібратися, через що саме вона з'явилася і з чим це пов'язано.

Під пластівцями сечі розуміються суцільні конгломерати нерозчинних органічних речовин. Ці сполуки складаються з великої кількості молекул, для яких характерне лінійне розташування. У такому вигляді неодноразово переплітаючись один з одним, молекули утворюють цілі нитки речовини. Ті, в свою чергу, ще сплітаються. Причому, роблять це не тільки уздовж, але і в поперечному напрямку. І як результат - речовина стає видним неозброєним оком у вигляді невеликих пушинок.

Рідина Кастеллани (медики називають це «Фукорцин») - це комбінований протигрибковий лікарський збір з антисептичними властивостями. Досить часто його застосовують як надійного дезинфікуючого препарату при різних травмах, захворюваннях, подразненнях шкіри або слизової оболонки. До складу ліків входять сильнодіючі препарати у вигляді резоцінола, фенолу, ацетону, борної кислоти, фуксину і етилового спирту. Рідина продається в концентрованому вигляді і має яскравий малиновий колір.

У наш час складно когось здивувати смачним ароматним капучино. Адже ще зовсім недавно ніхто навіть не чув про нього. Сьогодні ж цей напій легко можна приготувати і в домашніх умовах. Все, що для цього потрібно, так це трохи часу і величезне бажання.

Протяги і холодна погода можуть призвести до того, що у людини продута спина. Симптоми застудженою спини проявляються через 1-2 дні у вигляді неприємно тягнуть болю в області самої спини і суглобів. Досить часто біль може бути настільки сильною, що спину складно розігнути. В результаті людина, у якої продуло спину, позбавляється можливості нормально рухатися.

На жаль, багато жінок не з чуток знають про те, що таке молочниця. Адже згідно зі статистикою 87% представниць прекрасної статі старше 30 років хоча б один раз у житті стикалися з цією неприємною хворобою.

Дитина - це велика радість, гордість і віддушина. Це найулюбленіший чоловічок на світі, але, на жаль, він не тільки нас радує, але і час від часу засмучує своїми хворобами. Саме через це в кожній родині має бути дитяча аптечка, в якій містяться всі необхідні засоби для того, щоб надати маляті медичну допомогу. При цьому велику увагу слід відвести протиалергічну або антигістамінних засобів. Одним з таких чудо-препаратів і є Фенистил для дітей.

Корки в носі можуть з'являтися з різних причин. Досить часто вони виникають при сухому нежиті. Дана форма риніту характеризується відсутністю будь-яких виділень з носа, іноді вони можуть бути незначними. У носі виникає відчуття сухості і неприємного печіння під утвореними корками.

Найкращим засобом, що дозволяє збити високу температуру, як у дорослих, так і у дітей є «тройчатка». Воно допомагає в тому випадку, якщо захворювання хворого пов'язано з вірусною інфекцією, запальним захворюванням або застудою.

Доросла людина зауваживши, що у нього мокне пупок, повинен з'ясувати причину цього явища. Лікарі виділяють дві причини, які можуть спровокувати явище мокнущего пупка. Перша з них полягає в захворюванні омфалітом, друга - в захворюванні пупковим свищемо. Кожна із зазначених причин є приводом для звернення до хірурга, який проведе своєчасне лікування.

Кожна жінка, чекаючи народження своєї крихітки, турбується про багато речей. Адже так хочеться, щоб пологи пройшли легко, без ускладнень, а дитина народилася здоровою і доношеною. Однак велику увагу слід приділити і молозива. Адже, як показує практика, появи цього рідкого речовини до пологів викликає у майбутніх мам справжню паніку.

Людина, у якої продуло вухо, знає про те, які болі супроводжують це явище. Якщо продуло вухо, потрібно звернутися негайно до лікаря. Прояв неуважного ставлення до даного захворювання може спровокувати дуже серйозні ускладнення.

Будь-яка жінка, що виношує дитину, впродовж 9 місяців замислюється про те, щоб не нашкодити майбутній дитині. Особлива увага приділяється питанням, безпосередньо стосуються харчування, оскільки в період вагітності навіть звичні продукти харчування можуть завдати шкоди. Найбільший сумнів викликає вживання екзотичних продуктів, до числа яких відносять ананас. Чи варто вживати даний фрукт під час вагітності?

Кожна сучасна дівчина хоче, щоб її фігура була предметом захоплення. Сьогодні серед представниць прекрасної статі все більш популярним стає поняття «сушка тіла». Суть даного методу полягає в тому, що від жирової маси можна позбутися в максимально короткі терміни. До недавнього часу цим способом користувалися лише бодібілдери та спортсмени.

Що робити, якщо на мові з'явилися пухирці? Поразка слизової мови виникає в період зниження імунного захисту. У такій ситуації порожнину рота піддається найбільшому впливу інфекції. Пупиришки на мові призводять не тільки до дискомфорту, але й до поганого самопочуття.

Меню сайту