Реклама спонсора

Ті, хто ніколи не стирав фліс, насилу собі уявляють, як це правильно робити. Адже треба не просто випрати делікатний матеріал, але й зуміти зберегти всі його властивості.

Багато власників кашемірових речей не раз задавалися питанням, як саме потрібно доглядати за цим матеріалом, щоб він зберігав свій початковий вигляд. У догляді за кашеміром є кілька секретів, при дотриманні яких річ дійсно буде виглядати як нова. Перше і одне з головних правил по догляду - це необхідність давати матеріалу час "відпочити".

Багатьма жінками було давно помічено, що якщо пуховики регулярно віддавати в хімчистку, то від цього вони досить швидко приходять в непридатність. Особливо це добре стає помітно на білих пуховиках, так як його волокна швидко стоншуються і псуються. З цієї причини і рекомендується прати такі вироби виключно в домашніх умовах.

Сьогодні в'язані речі користуються великим попитом з боку покупців, і це не дивно, адже вони поєднують в собі сучасний модний вигляд з практичністю. В'язані речі можуть носитися роками, але за умови належного догляду за ними. Якщо ж за річчю доглядати неправильно, то вона може втратити свій первісний вигляд і розтягнутися, або навпаки сісти.

Від мікроклімату в квартирі залежить стан здоров'я людей, які там проживають. Сухе повітря в квартирі - часта причина тривалого кашлю, відчуття першіння в горлі, ГРВІ, алергічних реакцій. Головні болі, млявість, постійна втома, зміна стану волосся і шкіри також є наслідком недостатньої вологості повітря.

Стіни в будинку повинні не тільки відповідати стилістиці приміщення. Вони можуть стати частиною декоративного оформлення, яке підкреслить особливості інтер'єру, розповість про смаки і переваги господарів будинку, виділить значущі акценти стилю. Ідей для прикраси стін в кімнатах багато - творчий пошук та експерименти допоможуть вибрати найкращий варіант.

Жуйка, прилипла до джинсів, швидко заповнює рубчасту фактуру тканини, тому просто відшкребти її не вийде. Способи видалення свіжої жуйки або затверділої маси будуть різними.

Жувальна гумка - це улюблене «ласощі» багатьох людей. Сперечатися про її шкоду або користь можна безкінечно, адже вона одночасно є як одним, так і найлютішим ворогом. Боротьбу з нею вже довгі роки ведуть вчителі, двірники і навіть уряд. Все це звичайно забавно і смішно, та ось тільки коли це диво потрапляє на одяг або у волосся, псується не тільки настрій, але й річ.

Чомусь більшість людей вважає, що обставити красиво і затишно маленьку кімнату нереально. Це глибока помилка! Насправді при правильній плануванні можна створити справжній шедевр навіть у самій маленькій квартирі, зробивши при цьому її оригінальною і стильною.

Соланум або паслін ложноперечний - один з 1700 представників роду пасльонових. Це рослина була завезена з Південної Америки і о. Мадейра - природного ареалу його зростання.

Срібне весілля - подія вельми значиме, як для самих винуватців торжества, так і для оточуючих. У більшості випадків, проживши в шлюбі 25 років, молодята мають міцну сім'ю і, в основному, вже дорослих дітей. Як правило, саме діти і влаштовують для батьків святкування цього торжества.

Багато господинь хотіли б навчитися маринувати щуку, адже це дуже смачна їжа, яка не тільки зберігає свої корисні речовини і вітаміни, але і здатна розбавити повсякденне меню, внести в нього оригінальність. Отже, давайте ж подивимося, як правильно маринувати щуку.

Контактні лінзи, без сумніву, вважаються найкращим пристосуванням, завдяки якому можна підкоригувати зір. Це відкриття має цілий ряд незаперечних переваг перед звичайними окулярами. І тут немає нічого дивного, так як правильно підібрані лінзи створюють якісне і більше за величиною зображення на сітківці очей.

Рукоділля - це чудовий спосіб відволіктися від побутових проблем, втілити свої ідеї в життя і просто добре провести час. Одним з найпопулярніших і захоплюючих занять є в'язання гачком.

Шоколад, мабуть, найсмачніше і улюблені ласощі з усіх існуючих солодощів. Люблять його і дорослі, і діти. Багато батьків, щоб побалувати своїх чад, готують шоколад самостійно в домашніх умовах. Справа це нескладне, а результат завжди радує своїм незвичайним смаком і батьків і діток.

Меню сайту