Реклама спонсора

Ушиб - це закрите ушкодження органів і тканин, що виникають при падінні або ударів. При ударі відбувається пошкодження шкіри, м'язів, підшкірної жирової клітковини, а також іноді відбувається пошкодження кровоносних судин, з яких витікає кров. Згодом кров всмоктується в навколишні тканини і утворюється гематома (синяк).

Аскаридоз - одне з найпоширеніших захворювань, яке зустрічається практично скрізь, особливо там, де вологий клімат. Заразитися можна тільки від людини, так як це захворювання хворіють тільки люди. Збудником захворювання є круглий глист - аскарид. В першу чергу аскариди вражають легені і печінку.

Шефлера з'явилася в квартирах квітникарів порівняно недавно, оскільки вважалося, що вирощувати рослину можна тільки в саду і в оранжереях з метою декорування. У домашніх умовах шефлера  досягає у висоту 2-2,5 метрів, і цінується через своїх декоративного листя з незвичайними малюнками, які ростуть на зразок променів.

При покупці курток, сумок, взуття, найчастіше, потрібно визначити, з якого матеріалу виготовлений даний товар з натуральної шкіри або шкірозамінника. Завдяки швидкому розвитку технології виготовлення штучної шкіри відрізнити її від натуральної стає все важче, особливо простому споживачеві.

Зубний біль, як правило, виникає через пошкодження зубної емалі, що викликається карієсом. Внаслідок чого зуб руйнується. Пошкодження зубної емалі відбувається, зазвичай, через неправильне харчування - надмірного вживання солодкого, кондитерських виробів, цукерок і солодких напоїв, які під впливом бактерій в порожнині рота утворюються кислоти, що викликають карієс.

На сьогоднішній день відомо величезна кількість способів лікування варикозного розширення вен: від терапії рослинними засобами до хірургічного втручання. Але, безсумнівно, фізичні вправи також грають важливу роль в уповільненні розвитку варикозного розширення вен.

До вибору кольору для шпалер потрібно підійти акуратно. Для цього необхідно врахувати ряд важливих чинників: освітленість приміщення, особливості архітектури, розмір та призначення кімнати. Адже, як стверджують психологи, різні відтінки кольору по-різному впливають на психіку людини. Наприклад:

Одні люди кажуть, що біг вранці корисний для здоров'я - це дає заряд бадьорості на весь день, інші - навпаки, вважають, що біг вранці завдає організму більше шкоди, ніж дає користь. Хто з них правий? Давайте спробуємо розібратися в цьому.
 Насамперед, потрібно вибрати відповідне місце для ранкових пробіжок, адже забруднена атмосфера сприяє розвитку астми та інших захворювань.

Більшість з нас у вирішенні цієї проблеми вважає відмову від  вживання харчової кухонної солі ефективна зброя проти відкладень солей в суглобі і як наслідок супроводжуються болями в суглобах. Інші люди звертаються до масажистів і вважають, що саме масаж здатний впоратися, наприклад, з болем у шийному відділі хребта.

Стоматит - це захворювання слизової оболонки порожнини рота, яка характеризується появою ранок у роті. Розвитку стоматитов сприяють інфекційні захворювання, таких як кір, хвороби крові, шкірних захворюваннях. Стоматит виникає при хімічних впливах на слизову оболонку рота, вживанні занадто гарячої, холодної чи кислої їжі, зловживанні спиртними напоями та палінням, тривалому прийомі лікарських препаратів, недотриманні гігієни рота.

Чи можна збити температуру, не використовуючи таблетки? Тим більше, якщо терпіти високу температуру, вже немає сил. Адже відомо, що жарознижуючі таблетки мають важкі побічні ефекти. Це і шлункові кровотечі, і ураження печінки.

Необхідні продукти:
 
3 кабачка, 1 велика морква, 1 велика головка цибулі, 2 помідори, часник, зелень, рослинна олія, сіль і перець за смаком.

Вибір зимового одягу є нелегким і необхідною справою, особливо для вагітних жінок. Більшість жінок купують зимовий одяг не тільки для використання під час вагітності, але і після пологів, так як покупка зимового одягу обходиться майбутнім мамам недешево.

Гарне волосся - гордість будь-якої дівчини. З цим не можна не погодитися. Але, щоб волосся прикрашали дівчину, за ними потрібен постійний догляд. Одним із способів догляду за волоссям є спеціальні маски для волосся, які можна приготувати в домашніх умовах. Ці чудодійні маски покращують зовнішній вигляд волосся і захищають від впливу навколишнього середовища.

Не дивлячись на те, що багато практичні та економні люди вважають інакше, біла взуття - це красиво, і так було завжди. Звичайно, догляд за таким взуттям кілька більш складний, але це ще не привід від неї відмовлятися. Сьогодні відомо досить багато коштів зберегти білі туфельки в їх первинному вигляді. Ми ж розглянемо найбільш ефективні з них.

Меню сайту