Реклама спонсора

Смачне і ароматне варення з чорної смородини зберігає всі корисні властивості свіжих ягід. Найчастіше його дістають з комори, коли в сім'ї хтось захворів і організм вимагає поповнення вітамінів.

Манти - не для всіх знайоме блюдо, але той, хто його скуштував, залишився задоволений і не проти спробувати ще, причому не раз.

Варення з фруктів і ягід - це цілком природно і звично. А як щодо варення з овочів, наприклад, з кабачків? Насправді це цілком можливо і, не здогадуючись про склад такого делікатесу, ні за що не здогадаєшся з чого воно зварено.

Якщо під час вагітності у жінок немає яких-небудь протипоказань, тобто можна все, але в розумних пропорціях. Після пологів справи йдуть трохи інакше. Організм матері максимально ослаблений і, природно, у жінки з'являється сильне бажання є різні продукти, що відновлюють витрачені речовини та енергію. Особливо це стосується ягід, наприклад, полуниці.

Кожен професійний кухар розуміє, що якщо м'ясо барана виливає неприємний смердючий запах, то причиною цього може стати тільки неправильний забій тварини або ж вік тварини.

Стан вагітності для жінки - особливий період, коли смаки можуть кардинально змінитися. Іноді хочеться чогось особливого, але з бажаннями доводиться бути обережною, щоб не завдати шкоди своєму майбутньому малюкові. А як щодо червоної ікри?

Щоб видалити з м'яса індички кров, його прийнято маринувати. Маринування індички займає небагато часу, технологія маринування проста. Однак цей процес робить м'ясо ніжнішим, ніж звичайне і соковитим.

Як відомо, повноцінна робота головного мозку багато в чому пов'язана з основними аспектами нашого здоров'я, адже перебої з пам'яттю, втома і навіть неуважність - все це обумовлено важкою напруженою роботою людського мозку і поганим його кровообігом.

До недавнього часу використання восьминогів в приготуванні їжі було особливо популярно в країнах Азії. Поступово цей чудовий морепродукт стали готувати в Європейських країнах. Восьминога смажать, тушкують, варять і навіть маринують.

Як правило, кожен з нас береже старі книги і картини, які багато значать, нагадують про минулі часи або ж просто складають певну цінність. Однак у таких речах може оселитися чешуйніци, яка доставляє господарю квартири масу клопоту. Так, звичайно, вона мешкає виключно в темних місцях, в нічний час і не кусає ні тварин, ні людей.

Кожен професійний кухар пригощає своїх шанувальників різними кулінарними шедеврами. Одним з таких страв можна вважати фаршировану щучью шкуру. Фарширують шкуру різними способами, але головне в подібних блюдах вважається вміння бездоганно відокремити шкуру від тушки риби.

Коньюктівіт являє собою запальний процес, що охоплює слизову ока через проникнення в неї мікробів, грибків і вірусів. Дане захворювання досить заразне, тому досить важливо знати якими шляхами воно передається. Це дозволить убезпечити себе від зараження.

Іноді людина може помічати, що до вечора температура його тіла стає трохи вище звичайної. Причина даного явища криється в почався захворюванні. Якщо температура до вечора стала підніматися регулярно, то потрібно задуматися про звернення до лікаря.

Якщо захотілося оселедчики, не обов'язково купувати її в магазині. Можна замаринувати рибу самостійно і отримати оселедець смачніше, ніж покупну.

Ні для кого не є секретом те, що придбати ікру дуже складно. І справа тут не в тому, що її немає на наших ринках, а в тому, що дуже багато підробок, які схожі на справжній продукт. І, що найцікавіше, розцінки багатьох з них такі ж, як і в справжній ікрі. Саме через це до її вибору потрібно підходити відповідально, намагаючись враховувати всі ознаки, за якими можна відрізнити справжній продукт.

Меню сайту