Реклама спонсора

Споконвіку березовий сік славився цілющими властивостями. Пояснюється це тим, що навесні береза ??починає вихлюпувати всі життєві сили, які скупчилися протягом зими. Всі мінерали, солі, біологічні сполуки, накопичені за зиму, розчиняються в соку і утворюють універсальні ліки. У складі березового соку є ферменти, органічні соки, дубильні речовини, калій, кальцій, солі, залізо, глюкоза, рослинні гормони і речовини з високою антимікробною активністю.

Ревматоїдний артрит - одне з тих захворювань, впоратися з яким або призупинити процес його подальшого розвитку можна тільки при комплексному підході до лікування. Сукупна застосування медикаментозної терапії, масажу, фізіотерапії і методів народної медицини дає позитивний результат. Але неправильно скориговане харчування може послабити дію ліків і розбалансувати обмінні процеси в організмі, тому раціон хворого грає не останню роль в лікуванні артритів.

Щоб боротися з хворобою, потрібно знати причину її виникнення. У випадку з подагричним артритом, це надмірна кількість сечової кислоти, кристали якої проникають в навколосуглобових простір і травмують суглобові тканини. Коли це відбувається, виникають напади подагри, супроводжуються запальним процесом з сильними болями. Такі напади бувають після рясного вживання продуктів з високим вмістом пуринів, які є джерелом сечової кислоти.

Мононуклеоз - це інфекційне захворювання, яке впливає на загальний стан людини. Відбувається ураження печінки та селезінки, деформуються лімфатичні вузли і зів. Змінюється якість і склад крові. І все це супроводжується моторошної лихоманкою.

Новонароджений малюк не може пояснити батькам, що його турбує. Як тільки виникає дискомфорт, малюк раз у раз проявляє невдоволення - плаче, крекче, тужиться. Це такі емоції, на які здатний новонароджений.

Грузді - відомі в Росії гриби для засолювання. Раніше тільки ці гриби вважали придатними для соління, тому груздь називали «царем грибів». Привертають грузді не тільки своїм смаком, але й харчовою цінністю, яка перевершує навіть м'ясо.

Дієтологи не втомлюються перераховувати весь список корисних справ, які виконує для людського організму камбала. Її м'ясо насичене амінокислотами, які стимулюють ріст клітин і зміцнюють їх. На відміну від тваринного білка рибний аналог не ускладнює ШКТ і засвоюється набагато швидше. А перелік всіх вітамінів і мікроелементів, що містяться в камбалі, можна перераховувати дуже довго.

Досвідчені рибалки вважають, що найкраща закуска у вигляді соленої риби може бути приготована з самого свіжого улову. Але що робити, якщо чоловік у сім'ї - не любитель посидіти у вихідний день на березі з вудкою в руках? Звичайно, залишається варіант з покупкою омуля в магазині. В даному випадку, якщо морепродукти охолоджені, запах свіжих огірків - ознака залежаного улову. Таку продукцію краще обходити стороною.

Коли виникає необхідність у засоленої рибі, ми вирушаємо в найближчий магазин, навіть не підозрюючи, що приготування її в домашніх умовах набагато вигідніше покупки. А все тому, що не потрібно витрачати сімейний бюджет, час і сили на пошуки. Після нескладних маніпуляцій солона вобла буде в крокової доступності від вас.

Щодня домогосподаркам з дітьми доводиться стикатися з надокучливими в'їдаються плямами. Часом навіть здається, що річ безнадійно зіпсована і їй пряма дорога в бак для сміття. Але що, якщо спосіб, що дозволяє позбутися від плям малини, все-таки знайдений ?! Не вірите? Тоді спробуйте кілька викладених варіантів нижче. Втрачати вам все одно вже нічого, а викинути хорошу річ ще встигнете.

Незважаючи на велику кількість різноманітних побутових засобів, які дозволяють додати речам бездоганний зовнішній вигляд, накрохмалювання, яке ще використовували наші бабусі, залишається як і раніше актуальним. І у випадку, якщо необхідно, щоб протягом тривалого часу сорочка не пом'ялася і не втратила своєї первозданної форми, її найкраще накрохмалити.

Ще зовсім недавно наші бабусі крохмалили практично всі речі. І це не дивно, тому що завдяки цьому вироби виглядають святково, суворо і не мнуться. При цьому тканина стає більш жорсткою, щільною і відмінно тримає потрібну форму. Сьогодні ж господинь не крохмалять прання. Багато хто з нас використовують спеціальні засоби, за допомогою яких можна домогтися даного ефекту. Але, як би там не було, жоден засіб, нехай і найдорожче не дасть той ефект, якого можна досягти, накрохмалити вироби.

Сьогодні багато людей цікавляться питанням, як накрохмалити бинт. Вся справа в тому, що сучасні лікарі рекомендують проводити перев'язки накрохмаленим бинтом, адже завдяки цьому перев'язку можна виконати більш точно. Однак знайти накрохмалений бинт в аптеці вам не вдасться, так як їх немає в продажу. Але не варто засмучуватися, адже провести цю нескладну процедуру можна і в домашніх умовах.

Всі ми знаємо про те, що ще з давніх часів люди приділяли велике значення родимок. При цьому багато хто вважав, що чим більше їх на тілі людини, тим вона щасливіша. Однак у 18 сторіччі з'явилася спеціальна наука, яка вивчала родимки і їх вплив на наше життя. Саме в цей період з'явилася мода малювати собі ці божі позначки на різних ділянках тіла. Дуже часто такі родимки мали форму зірки, човни або місяця. Але, як би там не було, змінити своє життя таким чином неможливо.

Ще з давніх часів люди помічали, що у людей, які мають родимки на одних і тих же місцях спостерігаються схожі життєві програми. При цьому, якщо вірити легендам, то родимки - це божі знаки, які можуть багато розповісти про людину. Знаючи «мова» родимок, можна легко визначити характер людини, її звички, життєві цінності і, звичайно ж, майбутнє. Саме через це багато хто з нас намагаються підняти завісу таємниці і розпізнати знаки долі.

Меню сайту