Реклама спонсора

Кимчи являє собою одне з традиційних страв національної корейської кухні. Є збірним назвою цілого ряду продуктів, які об'єднуються однаковою технологією приготування - квашением. У Кореї найбільш часто таким чином готують пекінську капусту. У Росії ж зазвичай кимчи готують з білокачанної капусти і саме рецепт з даного овоча буде представлений читачеві нижче.

Прекрасно відомо твердження про те, що під час простудних захворювань не можна митися. Однак у багатьох розсудливих людей виникає питання про причини цієї заборони. Чому потрібно нехтувати елементарними правилами гігієни через кашлю, нежиті і температури?

Огірки - одні з найулюбленіших овочів, які можна вживати як в свіжому, так і в консервованому і солоному вигляді. Вони чудово підійдуть до відвареної картоплі або можуть використовуватися як самостійна холодна закуска під горілочку.

Рецепт приготування страви досить недавно став використовуватися господинями на території пострадянського простору. У колишні часи, коли продукти були в дефіциті, власні врожайні сотки не могли забезпечити сім'ю овочами на зиму, люди намагалися вирощувати великі огірки. В якості заготівельної тари використовувалися бочки для соління та інші великі ємності.

Набряклість горла, з якою стикалося величезна кількість дорослих і дітей, доставляє больові відчуття і дискомфорт при ковтанні і, як правило, супроводжується цілим рядом додаткових неприємних симптомів. На відміну від набряку горла, набряк гортані має куди більшу небезпеку для здоров'я і навіть життя людини. Стрімко розвиваючись, даний стан непомітно при візуальному огляді, але, утрудняючи дихання людині, без належних негайних заходів реагування, може призвести навіть до летального результату.

Усі без винятку батьки бажають своїм дітям здоров'я, але щоб дитина жодного разу не хворів банальним ГРЗ, ГРВІ, ангіну, такого не буває. Більш того, деякі дітки хворіють на простудні захворювання так часто, що більшу частину часу змушені сидіти вдома. Неважливо, відвідує дитина дитячий сад або вже ходить в початкову школу. Чому так відбувається?

Хрусткі солоні огірочки - чудова закуска, яка завжди буде до речі і до святкового застілля, і звичайному обіду або вечері. Приготування такої страви вимагає певних зусиль, але це, безсумнівно, того варта. Домочадці і гості вашого будинку залишаться задоволені таким частуванням і обов'язково попросять рецепт. Давайте розглянемо, як засолити огірочки так, щоб вони вийшли смачними і дуже хрусткими.

Набряк гортані - несамостійна хвороба. Це або наслідки якого-небудь недуги, або прояв патологічного процесу. Подібний стан досить небезпечно, оскільки може призвести до повного удушення пацієнта, в результаті чого людина може просто загинути, якщо вчасно не надати йому необхідну першу медичну допомогу.

Набряк стопи являє собою припухлість, утворену внаслідок скупчення рідини в м'яких тканинах. Набряклість стоп, залежно від причин виникнення, може носити як епізодичний, так і хронічний характер. Давайте розглянемо, чим може бути викликаний набряк стоп, про які патологіях організму може свідчити даний стан.

Виникнення набряків переважна більшість людей пов'язує з надмірною кількістю рідини в організмі. Намагаючись вирішити проблему шляхом зниження споживання води, рідко хто замислюється, що створює загрозу зневоднення, що дуже небезпечно для здоров'я. Насправді причини появи набряків рук і ніг можуть бути викликані різними патологіями, а тому необхідно звернутися за допомогою до фахівця.

Літо і рання осінь - жаркий час для кожної господині присадибної ділянки. Потрібно не тільки виростити врожай і зібрати його, а й постаратися зберегти всі вітамінні овочі та фрукти на зиму. У кожній сім'ї є свої улюблені рецепти консервації. Але якщо вам набридли банальні зимові заготовки - огірки та помідори, лечо та аджика, спробуйте законсервувати баклажани з овочами. У вас вийде смачний салат, який буде доречний на будь-якому столі - і святковому, і повсякденному.

Протягом усього періоду дорослішання своєї дитини, батьки не просто стежать за його розвитком, а й намагаються всіляко допомагати, щоб розвиток і здоров'я дитини було нормальним, міцним. У першу чергу це залежить від роботи імунної системи, і чим вона вища, тим вищою буде здатність організму протистояти різним захворюванням, і менша дитина буде хворіти, що, природно, позначається як на фізичному, так і на психологічному його розвитку.

Часто новоспечені матусі скаржаться на те, що їхній малюк відригує після годування грудьми і починають панікувати з цього приводу. Чи дійсно в цьому причина для занепокоєнь або ж це фізіологічно закономірне явище? Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні і поговоримо про причини зригування і про методи боротьби з цим станом.

Мама кожного новонародженого немовляти стикається з вирішенням питання про прищепленні своєї дитини і, якщо ще кілька років тому практично всі були згодні на щеплення і не бачили приводу відмовлятися від вакцинації, то сьогодні думки молодих мам різняться. Хтось взагалі не хоче робити своїм діткам щеплення, хтось вважає, що прищеплювати малюків краще після року, коли вже сформується певний імунітет. Думки лікарів на цей рахунок також розходяться, але, все ж, більшість педіатрів виступають за вакцинацію.

Пронос - дуже неприємний недуга, що виражається в розладі травлення. На жаль, цей стан виникає як у дорослих людей, так і у маленьких діток, доставляючи масу незручностей і страждань. При лікуванні проносу велике значення має не тільки прийом лікарських засобів і застосування народних рецептів, але й дотримання певного режиму харчування. Давайте поговоримо про те, чим годувати дворічного дитини при проносі.

Меню сайту