Реклама спонсора

Рідко хто з людей не стикався з таким явищем, як дзвін у вухах. Зазвичай це буває протягом кількох секунд і виникає нечасто. У такому випадку причин для занепокоєння немає, оскільки це виникає в силу фізіологічних особливостей організму людини. Наприклад, як реакція на тимчасове підвищення артеріального тиску, легке запаморочення, викликане надмірними фізичними навантаженнями і так далі.

Цвітна капуста завдяки своєму ніжному смаку і високої поживної цінності є одним з найбільш улюблених і бажаних овочів на столі. Існує величезна різноманітність блюд з цвітної капусти - її можна смажити, запікати в духовці, додавати в салати і навіть вживати в сирому вигляді. Давайте розглянемо декілька оригінальних рецептів.

Існує маса варіацій заготовлення на зиму грибів. Їх можна солити, сушити, маринувати. Одним з найсмачніших грибних ласощів є солянка. Приготувати цю приголомшливу закуску дуже просто, а в тому, що вона припаде до смаку любителям грибних страв, сумніватися не доведеться! Отже, розглянемо кілька рецептів приготування солянки з грибами на зиму.

Взимку так хочеться свіжої зелені, якого-небудь салатик або соусу з овочів. Це все, звичайно, можна купити в магазині, правда смак буде абсолютно іншим.

Сир, приготований в домашніх умовах з кефіру, за смаком можна порівняти з адигейським. Багато жінок віддають перевагу домашньому сиру, адже в ньому міститься менша кількість калорій. А це означає, що він корисний для дітей і людей, які змушені дотримуватися дієти.

Сьогодні орхідея все частіше стає мешканкою підвіконь квітникарів-аматорів і дана популярність недивна - важко уявити собі рослина настільки екзотичне і одночасно нескінченно витончене. А можливість купувати орхідеї різних кольорів і відтінків тільки збільшує ажіотаж. Однак ця рослина є не найпростішим в догляді і вирощуванні, вимагаючи до себе індивідуального уваги і створення оптимального мікроклімату в приміщенні.

Кімнатний лимон користується особливою популярністю серед квітникарів-аматорів, але для того, щоб виростити красиве і здорове рослина, доведеться затратити чимало зусиль. Так, кімнатний лимон дуже часто піддається навалі різних шкідників, в результаті чого рослині наноситься серйозної шкоди, а часом навіть воно гине.

Полуниця є однією з улюблених садово-ягідних культур більшості дачників. Цінується вона за високі гастрономічні якості і корисні властивості, а також володіє завидною часткою невибагливості. Однак, як з'ясовується на практиці, останній показник буває вельми і вельми відносним.

Заготівлі про запас припускають не тільки соління й варення, але й алкогольні напої, а також цілющі зілля. А буває і так, коли народний промисел поєднує в собі обидва цих показника. Наприклад, настоянка з полуниці, яку не гріх і до столу святкового подати, і здоров'я нею поправити. Про це унікальний продукт і піде подальше оповідання.

Полуниця ... Смачна, соковита, ароматна, солодка ... Хто не любить цю чудову ягоду? На жаль, полуниця відноситься до числа алергенних продуктів, а тому її вживання здатне спровокувати розвиток алергічної реакції. Про це особливо важливо пам'ятати всім мамам, які в сезон дозрівання цієї ягоди дають поласувати нею своїй дитині.

Загальний аналіз крові є одним з найбільш інформативних методів діагностики. Саме він дозволяє визначити етіологію різних захворювань і навіть запобігти можливості їх виникнення у разі, якщо своєчасно вжити профілактичних заходів. Найбільшу увагу в цьому аналізі логічно приділити рівню гемоглобіну, так як саме завдяки цьому залізовмісному білку відбувається транспортування кров'ю активного кисню до всіх внутрішніх органів людини.

Плач для маленької дитини - це один із способів комунікації, його спілкування з дорослими. Поки він не може висловити свої бажання, почуття, засмучення словами, він робить це за допомогою крику і сліз. Плач уві сні несе зовсім іншу смислове навантаження, знати яку повинен кожен батько. Крім цього плакати уві сні може не тільки немовля, але і дитина більш старшого віку.

Блювотний кашель буває у дітей значно частіше, ніж у дорослих. Це пов'язано з близьким розташуванням і тісним взаємозв'язком кашльового і блювотного центрів. Блювотний рефлекс з'являється при сухому і мокрому кашлі. Якщо у дитини з'явився такий кашель, потрібно знати, які заходи в якому випадку доречно приймати.

Іноді батьки стикаються з такою проблемою, як закисание вічко у грудничка. На щастя, це трапляється не дуже часто і в більшості випадків викликано не серйозною причиною, а фізіологічними особливостями дітей першого місяця життя.

Використовувати фіолетовий при оформленні інтер'єру невеликого за площею приміщення не прийнято - цей колір «любить» відкритий простір і велика кількість сонячного кольору. Не можна також не згадати про те, що фіолетовий - це колір настрою. Якщо в інтер'єрі його занадто багато, цей насичений, важкий, холодний колір може спровокувати тугу, похмурий настрій, бажання піти в себе.

Меню сайту