Реклама спонсора

Це досить поширене рослина, яку можна зустріти як на дачних ділянках, так і серед міських зелених насаджень. Вона має привабливий зовнішній вигляд. Великі білосніжні квіти, глянцеві серцеподібне листя, а також темно-сині ягоди несуть в собі цілий джерело вітамінів.

Що таке тернослив? Чи не чорнослив, чи не слива, чи не терен, а саме тернослив? Виявляється, це гібрид, який був створений шляхом схрещування деяких сортів домашньої сливи і терну. Тепер така рослина можна часто зустріти на дачах. Воно дуже примітно навесні під час цвітіння і восени, коли невелике кустообразно деревце густо вкрите плодами темно-синього кольору з деяким восковим відливом.

У кожної господині рецепт приготування шарлотки власний, відмінний від інших. Деякі рецепти настільки оригінальні, що не багато бажають готувати цю страву. Шарлотку печуть з різною начинкою: з хлібом, баклажанами, сухарями, картоплею, сиром і т. Д. Як кажуть, у кожного свій смак.

"Гострий живіт" (ОЖ) - це медичний термін, який використовується для позначення раптово розвинулися гострих захворювань органів, розташованих в черевній порожнині, які становлять загрозу життю хворого і вимагають (або можуть зажадати) термінової хірургічної або який-небудь інший лікарської допомоги.

Крюшон - це прохолодний слабоалкогольний напій, який являє собою коктейль із шампанського або легких вин, коньяку, рому, в який додають свіжі або консервовані ягоди або фрукти, а також цукор і спеції.

Менінгококова інфекція відноситься до групи важких інфекційних захворювань. Збудник - менінгокок. Джерело зараження - носій менінгокока і хвора людина.

Коли хочеться порадувати смачним десертом своїх близьких і викликати здивовані вигуки гостей, варто приготувати це нехитре, але дуже смачне і корисне блюдо - смажені яблука в тісті. Зовні це виходить схожим на пончик, але в середині буде справжній смачний сюрприз у вигляді яблучного кружечка.

З народженням малюка кожна мама починає особливо ретельно контролювати те, що вона їсть. Це загальновідомий факт - те, що їсть мама, безпосередньо впливає на здоров'я та розвиток малюка. Саме тому матусі так хвилюються з приводу продуктів, адже вони повинні бути корисними і гіпоалергенними.

Відомо, що для новонародженого малюка грудне молоко є не тільки самим цінним, але і незамінним продуктом, так як у новонароджених дітей ферментативна система є недорозвиненою. Завдяки грудному вигодовуванню малюк отримує всі необхідні корисні речовини для його розвитку.

Чорнослив - це, просто кажучи, висушені на сонці сливи. Для приготування чорносливу підходять далеко не всі сорти, зазвичай сушать плоди угорки або сливу ренклод. Якісний чорнослив виготовляють з дуже стиглих і солодких слив, так що і сам продукт виходить досить солодким.

Цукровий діабет доставляє масу незручностей, оскільки людині потрібно дотримуватися постійну дієту, відстежувати рівень глюкози в крові, приймати ліки і виконувати ряд фізичних вправ. Існують продукти, які сприяють зниженню цукру в крові і поліпшенню самопочуття. Як не дивно, але солодкі ягоди шовковиці, що виростає в середній смузі, рекомендовані хворим на цукровий діабет.

Якщо хочеться чогось незвичайного до чаю або ви чекаєте завтра гостей, спробуйте приготувати чізкейк. Цей торт готувати нескладно, але приготований за правилами, він відрізняється за смаком від всіх десертів, які ви пробували до цього часу.

У спокійному стані серце людини повинно робити від 60 до 75 скорочень за хвилину. Порушення цього ритму може свідчити про аритмію, яка поділяється на три види: брадикардію, тахікардію та екстрасистолію.

Нектарин - це плід, який порівняно недавно з'явився на прилавках наших магазинів. Нектарин отриманий в результаті напруженої роботи селекціонерів, які хотіли отримати персик з гладкою шкіркою. І правда, нектарин нагадує персик зовні і по своєму смаку, але цей фрукт більш солодкий і ароматний. І шкірка у нього гладка, як цього і домагалися науковці.

Терном називається дикорастущая слива, плоди якої практично не їстівні, оскільки містять в собі величезну кількість в'яжучих і дубильних речовин. Зате для виготовлення домашнього сливового вина терен є ідеальним. Вино з терену за своїм букету і смаковим якостям на порядок вище будь-якого іншого сливового вина, зробленого з культурних сортів столового сливи.

Меню сайту