Реклама спонсора

Для нас мова це просто орган, що дозволяє нам розмовляти і необхідний нам при їжі. А для знаючих людей, він ще є своєрідним індикатором здоров'я, за його станом можна визначити загальний фізичний стан і виявити конкретні патології. З цієї причини при обстеженні часто і просять показати язик.

Практично всі вагітні жінки протягом третього триместру можуть відчувати свербіння в області живота. До останнього часу було прийнято вважати, що це цілком нормальне явище, але нещодавно були висловлені сумніви з цього приводу. Сверблячка може виявитися наслідком не тільки звичайної "розтяжки", а й серйозною патологією!

Мед здавна використовується в лікуванні простудних та інших захворювань, а про його цілющі якості начулися навіть діти. Зараз деякі лікарі ставлять під сумнів загальноприйняту думку про безумовну користь меду при грипі, але для більшості наших людей видимий ефект від вживання меду більший аргумент, ніж думка кількох професорів медицини!

Буває так, що є бажання побалувати своїх близьких (і себе заодно) чимось незвичайним, смачним і солодким, але при цьому немає ніякого бажання випікати торти або пиріг. Саме для таких випадків вам і може стати в нагоді рецепт приготування тістечок безе, приготувати їх нескладно, але при цьому їх смак не залишить байдужими нікого з ваших близьких.

Давайте розглянемо методику використання гірчичників за призначенням, і за яких саме захворюваннях їх рекомендується використовувати. Зараз гірчичники являють собою якусь подобу чайних пакетиків, в які запечатаний порошок гірчиці, а раніше це були просто паперові листи, на які було завдано невеликий шар гірчиці.

Застудитися може кожен і в будь-який час року, тим більше легко підхопити застуду вагітним жінкам. І якщо це сталося, то відразу виникає закономірне питання - як її вилікувати швидко і без шкоди для організму? На розум починають приходити різні методи лікування, в тому числі і використання гірчичників.

Красиво підведені очі зроблять вас схожими на голлівудських красунь, але щоб домогтися бажаного ефекту необхідно навчитися чітко викреслювати контур очей. На перших порах рекомендується користуватися м'яким олівцем, навіть якщо ви зробите незручне рух, то цю невелику помилку легко можна буде виправити.

Пересадку півоній найкраще проводити в кінці літа або в перших числах осені, саме в цей період можна не хвилюватися з приводу того, чи приживеться коренева система кольорів на новому місці.
Але давайте для початку з'ясуємо, навіщо взагалі пересаджувати ці квіти!

Напевно немає в світі жінки, яка не мріяла б про красивих і струмуючих волоссі, що доходять до пояса. І користуючись цією таємницею мрією багатьох жінок виробляєте щодня крутять рекламні ролики, в яких красуні з довгим волоссям обіцяють всім бажаючим такий же результат, якщо вони придбають рекламоване засіб.

Гарний букет троянд завжди хочеться зберегти якомога довше, але як відомо квіти довго у вазі не варті. Але це без належного догляду, а якщо ви знаєте як необхідно доглядати за зрізаними квітами, то троянди зможуть простояти у вас у вазі не один тиждень. Буває, що троянди стоять у вазі і по місяцю, зберігаючи при цьому свій свіжий вигляд.

Стерилізація банок це обов'язкова умова при закочуванні варення або різних солінь, без цього всі праці підуть нанівець. Варто в банку проникнути шкідливим організмам, і все, вона роздувається і загорнене доводиться викидати.

Рух, це життя і це знає кожен. Все живе на землі рухається, рухи можуть вимагати як великих витрат енергії, так і зовсім незначних, все залежить від конкретної ситуації. Всі наші рухи контролюються нервовою системою, кожен нервовий відділ безпосередньо відповідає за певні рухи тіла.

На новий рік зовсім не обов'язково купувати нову ялинку або "живу красуню" на ринку. Можна її виготовити і самостійно з підручних засобів, наприклад з пластикових пляшок!
Правда краще заздалегідь запастися великою кількістю пластикових пляшок зеленого кольору, так як в останній момент стільки їх дістати досить проблематично.

Головна пов'язка це не просто красивий аксесуар, вона також має і практичне значення - захищати голову від холоду. З її допомогою можна також приховати відсутність зачіски, та й просто правильно підібравши пов'язку до свого костюму ви будите виглядати значно привабливіше.

Пшоняна каша здавна вважається однією з найбільш корисних для здоров'я, вона здатна насичувати організм людини здоров'ям і силою. До того ж її можна приготувати різну по консистенції і смаку: розсипчасту, солону або солодку, на молоці або воді, з різними компонентами (гарбузом, салом, фруктами). Рецептів приготування цієї каші є багато, так що ви з легкістю зможете вибрати більш відповідний для себе.

Меню сайту