Реклама спонсора

Папороть - це найдавніше рослина, яка в сучасний час так люблять вирощувати в домашніх умовах квітникарі. Більш ніж 2 тисячі видів папоротей з різним будовою і забарвленням листя придатні для зростання в квітковому горщику.

У магазинах, де продаються кімнатні квіти, увагу багатьох покупців приваблює невелика рослина, схоже на пальму. На маківці товстого стовбура ростуть щільні, глянцеві, ремневідниє листя.

Калатея - це дуже красиве домашнє рослина. Якщо розглядати малюнок на його листі, то можна його порівняти з художнім розписом. Це квітка подобається всім, хто його бачив і завів. Але щоб захоплюватися, треба знати, як за Калатея доглядати, оскільки її листочки можуть скручуватися і підсихати. Для початку варто з'ясувати причину і тільки потім підгодувати його.

У кого вдома росте кімнатна рослина каланхое, напевно, дуже часто спостерігали таку картину - листя, особливо у самого заснування рослини ні з того ні з сього просто починає опадати. Опадають також листя і вище, тільки зрозуміти "чому", не знаючи явних на те причин, неможливо!

Таке явище, як пожовтіння забарвлення листя у каланхое може відбутися з різних причин. Якщо жовті листочки стали з'являтися у недавно купленого рослини, не поспішайте звинувачувати продавця у продажу хворого квітки. Потрібно постаратися самостійно розібратися в причинах, які спровокували зміна забарвлення листової пластини.

Багато людей при погляді на свою долоню відзначають, що на ній чітко видно венозний малюнок. Норма це чи патологія? Як необхідно діяти в такій ситуації, щоб не нашкодити здоров'ю? Давайте розбиратися.

Відня, розташовані під очима, знаходяться у відповіді за процес відтоку крові в організмі. Нерідко виступаючі вени синього кольору створюють відчуття того, що людина страждає від якого-небудь захворювання. Якщо ви страждаєте від цієї проблеми, то напевно не раз замислювалися про шляхи її вирішення.

Вени на руках зазвичай починають хворіти при їх розширенні, при розвитку судинних сіточок. Ці прояви знайомі багатьом людям. Переживання виникають не тільки з приводу болю, а й естетичного дискомфорту.

Більшість з нас чули про ті жахи, які можуть статися з людиною, якщо в його вену потрапить хоч крапля повітря. Насправді, людина, нічого не розуміє в медицині, може мало що сказати з цього приводу, як і стверджувати наскільки це правда!

Серед квітникарів побутує думка, що фікуси ростуть самі по собі і практично не потребують ніякого догляду крім епізодичного поливу. Однак це зовсім не так, і навіть фікуси досить часто хворіють і піддаються зараженню шкідниками.

Бегонія - витончений, а разом з тим невибагливий у догляді квітка. На жаль, багатьом квітникарям не з чуток знайома ситуація, коли у бегонії починають сохнути і опадати листя, внаслідок чого рослина втрачає красу своєї незвичайної листя. Чому так відбувається і чи можна повернути колишню привабливість квітці? Давайте розбиратися.

Буряк - це городня дворічна культура, яка присутня практично на кожному дачній ділянці. При правильному розвитку рослина буряка утворює потужну розетку з великими темно-зеленими блискучими листям з червоними прожилками і великий коренеплід округлої, подовженої або циліндричної форм. Найчастіше на грядках вирощують столові буряки, яка найбільше використовується в кулінарії.

Спатифіллум - чудове рослина, яка так приваблює своїми витонченими суцвіттями і красивими листям. Напевно, кожному початківцю квітникарю холодною зимою або ж, навпаки, посушливим літом доводилося стикатися з ситуацією, коли листя цієї рослини втрачає свою привабливість, а кінчики листя починають засихати. Чому це відбувається і як повернути спатіфілума здоровий вигляд?

У багатьох квітникарів-аматорів досить часто виникає питання про те, чому у герані сохне листя? І дійсно, нерідко можна помітити, що у пишно квітучого і, на перший погляд, здорового рослини починають сохнути і жовтіти листочки, причому це відбувається раптово і без видимих ??причин.

На кожному садовій ділянці можна зустріти грядку з буряком. Цей овоч найчастіше дає рясний урожай, але якщо за буряком вдобавок організувати ще і правильний догляд, то урожай вийде в кілька разів вище і краще за своїм якісним складом! Виходить, що, незважаючи на те, що буряк абсолютно невибаглива, її все одно бажано підгодовувати добривами.

Меню сайту