Реклама спонсора

Всім людям чудово відомий термін «весільний переполох», але тільки ті, хто вже встиг зв'язати себе узами шлюбу, насправді знають, що це таке. Для того щоб всі родичі і друзі встигли за один привітати молодят з їх союзом і випити за їхнє здоров'я, потрібно не один місяць ретельної і кропіткої підготовки.

Кішки - це дивовижні тварини. З давніх часів люди помічали і їх живий розум, і природну хитрість, і яскраву індивідуальність кожної особини. Чим старше ставало людство, тим більше прикмет і приданий з'являлося в народі.

На жаль, досить часто можна зустріти маленьких дітей, які «кусаються». На перший погляд це здається смішним і цікавим, але це тільки спочатку. Дуже скоро, коли такі діти підростають і починають ходити в дитячі садки і школу виникають справжні проблеми, ось тоді-то стає зовсім не до жартів!

Квашена капуста з родзинками - це не тільки смачне, але і дуже корисна страва. А все тому, що квашена капуста, одержувана шляхом свого бродіння, містить в собі велику кількість поживних елементів, які так необхідні людині. Це ряд вітамінів - А, В1, В2, В3, В6, С, К, Р, U, мінералів і амінокислот.

Хрещення дитини являє собою одну з найважливіших подій у житті кожної родини. Їм належить зробити важливий крок - вибрати хресних батьків своєму малюкові, що в однаковій мірі з ними будуть брати участь у питаннях його виховання. Процедура хрещення пов'язана з низкою прийме, до яких обов'язково варто прислухатися для того, щоб все пройшло правильно.

Капуста - важливе джерело вітамінів і мікроелементів, які сприятливо впливають на наш організм. Цей овоч, шанованих на Русі з давніх часів, є абсолютною кладезью необхідних нам елементів, які впливають на шлунково-кишковий тракт і серцево-судинну систему, стабілізуючи їх роботу і позбавляючи нас від багатьох захворювань.

У народі щодо останнього тижня, яка буде перед Великоднем, склалося багато прикмет і повір'їв. Саме в цей час потрібно дотримуватися суворого посту, не грішити і бути особливо обережним!

Дуже часто людям, які багато часу проводять за кермом або які тільки починають водити автомобіль і досвіду у них поки замало випадковим чином вдається збити птицю.

Майже всі автомобілісти відзначають, що число голубів на проїжджих частинах міст суттєво збільшилася. При цьому багато хто з них часто потрапляють під колеса рухомого транспорту. Але оскільки водії - народ забобонний, то народилася і прикмета, пов'язана з наїздом на голуба.

Останнім часом стало дуже модним приготування різних закусок. Цікавою і не менш смачною виходить закуска «Морська раковина». Приготування страви не займає багато часу, зате ласощі виходить чудовим! А як воно виглядає на столі! Це просто кулінарний шедевр!

Новий рік - особливе свято. З ним ще з дитинства у нас пов'язані суто позитивні емоції та спогади. Саме в це свято ми очікуємо чогось нового, світлого, позитивного. Напевно, саме тому існує безліч хороших новорічних прикмет, причому більшість з них про любов.

Старшокласники, незважаючи на те, що вважають себе досить дорослими, повинні не забувати про своїх мам і радувати їх веселими заходами.

Практично у кожної господині можна відшукати невеликий запас продуктів, як у холодильнику, так і в кухонних шафках. Це передбачає не тільки пакети з крупами, цукром і чаєм, а й овочі, напівфабрикати і, звичайно ж, молочні продукти. Хто з нас не любить поласувати йогуртом, причому бажання може виникнути несподівано, тому у господинь все напоготові.

До дня матері з діточками можна розучити наступний сценарій.

Для приготування рулету з так званої свинячої шкурки в основному використовують очеревину. У ній і сала не так багато, і смак виходить соковитим і ніжним, та й більше практично нічого не можна приготувати з цієї ділянки шкурки. Особливо вдалим вийде блюдо, якщо сало має кілька тонких прошарків з м'яса.

Меню сайту