Реклама спонсора

Всі знають, яку величезну користь організму приносять ванни з застосуванням настоїв різних рослин і трав. Наприклад, людям, хворим на ревматизм, радять приймати ванни з відваром з потерті сіна. Тривалість прийому ванни залежить від загального стану організму. Для врегулювання обміну речовин корисно приймати ванни з сіллю (1кг солі на ванну). 

Якщо у Вашому холодильнику випадково залежався сир, він непервих свіжості і має кислий смак, не поспішайте його викидати - його можна ще використовувати. З нього можна приготувати смачну і ситну сирну запіканку.
Для цього Вам знадобиться:

Будинкові миші живуть не тільки в сільських будинках, вони можуть піднятися з підвалів або спуститися з горищ міських висоток.
Щілина в підлозі, в перекриттях, отвори у вентиляційних решітках - прекрасні лазівки для мишей. Якщо ви заклали одну діру, гризун знайде інший вихід. Тому потрібно закладати по можливості всі щілини і діри.

Моль неабияк псує хутряні та вовняні речі. Спочатку вона відкладає личинки. З них виводяться гусениці, які і поїдають теплі речі.
З міллю впораються квіти каштана. Висушіть їх і розвісьте де це необхідно.
Щоб не завелася міль, на зберігання потрібно укладати істие, добре просушені речі. Ящики і шафи, де зберігається одяг, повинні бути сухими.

Є ще один вид комах, який сильно псує нам життя, мабуть, навіть більше, ніж таргани. Це клопи. Зазвичай вони кочують по квартирах, але можливо їх поселення в старих меблів або книгах.
Клопи живуть до двох років і ведуть виключно нічний спосіб життя. Вони відносяться до розряду паразитів, оскільки харчуються кров'ю. Гніздяться вони там, де сплять люди.

Таргани живуть в середньому від 6 до 8 місяців. Але за цей час вони створюють масу проблем. Ці комахи дають дуже велике потомство, тому не спокушайтеся, якщо вони не з'являються після певних заходів боротьби. Це явище тимчасове.

Лимон можна виростити у власній квартирі.
Найголовніше - дізнатися, як кімнатний лимон обробляти і за якою схемою за ним доглядати. Деревце, яке нам належить вирощувати, - з шкірястими листям, ароматне. Як і всі цитрусові, цвіте білими квітами. Добре росте в кімнаті, але взимку не терпить спеки і дуже сухого повітря. Оптимальна температура для нього, коли за вікном падає сніг, градусів 13-16.

Кілька грядок з овочевими і плодовими культурами займуть в саду не багато місця. Садіть ті рослини, які ви будете використовувати насамперед у свіжому вигляді. Більшість з них добре ростуть і в горшечной культурі. Для того щоб поласувати, достатньо всього декількох екземплярів.
Ягідні чагарники і низькорослі плодові дерева за умови регулярних поливів і підживлень влітку дають багатий урожай як у відкритому грунті, так і в просторих контейнерах (об'ємом не менше 30л). Для плодових культур ідеально підходять повільно діючі органічні добрива.

Опіки бувають термічні та хімічні. Розрізняють кілька ступенів опіків. Найлегша ступінь - це перша. На цій стадії досить обробити шкіру антіожоговимі засобами. Якщо людина не втратила свідомість, його стан підтримують нашатирним спиртом. Можна дати холодну підсолену воду. При другому ступені утворюються бульбашки, які не можна розкривати. На пошкоджену область накладають стерильну пов'язку. Пошкоджену шкіру не можна обробляти жиром, зеленкою або спиртом. При 3-го ступеня потерпілому потрібна термінова медична допомога. Щоб полегшити його страждання, хворому дають знеболювальне і тіло накривають білими простирадлами.

Якщо на ваших очах у людини стався напад епілепсії, то ви можете призупинити його, досить сильно натиснувши на мізинець лівої руки хворого.
Якщо вашій дитині у вухо або ніс потрапив який - або сторонній предмет або комаха, насамперед потрібно перестати панікувати.

Моя сусідка по дачі в цьому році отримала непоганий врожай з капусти. І ось, завітавши до мене в гості, стала зітхати, що ж це вона з цією капустою буде робити. Я подивилася на неї і посміхнулася: "На ось, тримай кращі рецепти консервування капусти. Між іншим, перевірені рецепти". Сусідка зітхнула з полегшенням і помчала консервувати свій диво-врожай.

Кілька років тому знайома віддала мені невеликий паросток рослини. При пересадці присипала порошком деревного вугілля корінці, акуратно підрізав пошкоджені. Пальмочка швидко перетворилася на красуню.
Чого вона хоче Хамедорея металева (Chamaidores metallica) - одна з найвибагливіших тіньовитривалих пальм.

Невід'ємною частиною культури будь-якої країни є кухня. Розвиток народності можна простежити з розвитком їхнього вміння приготувати і приймати їжу.
Кулінарні традиції Росії здавна займали особливе місце в спадщині кухонь світу.
Чим же так цікава Російська кухня?

Озеленення дахів дуже давно застосовується в Європі, але для Росії це явище було чимось на зразок легенди. І навіть на сьогоднішній день рідко хто замислюється про таке, прямо скажемо, сміливому дизайнерському рішенні.
Що мають на увазі по озелененням дахів? Це дах будівлі, на якій викладений шар грунту на гідроізолюючому матеріалі і на якій вирощується різна рослинність. Іноді під поняття «озеленення дахів» можуть потрапляти горщики або ящики з рослинами. Дизайнери сперечаються про те, чи можна назвати це озелененням даху.

Близько п'яти років тому у мене з'явилася алоказия. Виглядала вона досить скромно - всього три листа в півлітрову рассадочние горщику. Переселила її в більший горщик із сумішшю поживного грунту. Буквально за рік вона перетворилася на фаворитку домашнього квітника, царственим розміром радувала нас і дивувала гостей.

Меню сайту