Реклама спонсора

Біль у серці при вдиху, як правило, з'являється несподівано, супроводжуючись панічним настроєм і страхом. Вона може бути гострою або ниючий, локалізуватися посередині грудини з правого або лівого її боку. Подібні больові відчуття виникають зазвичай не тільки при вдиху, але також і при чханні, кашлі та інших дихальних рухах.

Правильне харчування після проведення променевої терапії має величезне значення, оскільки необхідно для зменшення наслідків даної процедури. Так, втрата ваги в період проведення терапії здатна стати причиною поганої переносимості подальших її курсів. Внаслідок цього змінюється схема лікування, що негативним чином відбивається на результатах проведених процедур і на якості життя хворого.

Після інфаркту міокарда хворий потребує тривалої реабілітації. Серед усіх реабілітаційних заходів величезне значення має раціональне лікувальне харчування, що є одночасно первинною профілактикою повторного інфаркту міокарда.

Операція по повному або частковому видаленню шлунка проводиться при ракових пухлинах або виразкової хвороби. Після резекції їжа швидше потрапляє в тонкий кишечник. Через це у хворого може з'являтися слабкість, запаморочення, здуття і важкість у животі, прискорене серцебиття, пітливість і сонливість поле їжі. Найчастіше це пов'язано з вживанням гарячої або солодкої їжі. Щоб уникнути такого стану, необхідно правильно складати раціон і режим харчування.

Коли вільна рідина починає накопичуватися в районі черевної порожнини, мова йде про такий діагноз, як «асцит». Іноді це захворювання називають черевної водянкою. Причини появи вільної рідини в районі черевної порожнини можуть бути самими різними. До них може ставитися серцева патологія, захворювання, пов'язані з нирками, пухлина і навіть цироз печінки.

Дзеркало є в кожному будинку. Жодна жінка (і багато чоловіків) не вийде з будинку, не подивившись у дзеркало. Маленьке або велике, кругле або прямокутне, дзеркальна шафа або традиційне дзеркало - сьогодні це вже не просто деталь інтер'єру, а необхідність. Дзеркало сьогодні є невід'ємною частиною життя людини. Дивлячись у нього, ми оцінюємо свою зовнішність і зміни, що відбуваються з нами в часі.

Туберкульоз - поширене інфекційне захворювання, що характеризується формуванням особливих запальних змін в легенях та інших органах. Збудником цієї недуги вважається паличка Коха. У минулому столітті туберкульоз відносився до категорії невиліковних хвороб, від якої щорічно в Європі вмирало близько мільйона людей. Як можна захворіти даними небезпечною недугою?

Вас запросили на день народження або ще який-небудь свято? Перша думка - який подарунок буде доречний у даній ситуації? Зараз набирає популярність власну творчість! Немає нічого більш цікавого і неповторного, ніж листівка, яку робили тільки для вас.

Багато людей, як правило, не звикли прикрашати коробочки для подарунків якими-небудь додатковими аксесуарами, а адже додавання оригінальних прикрас до звичайної коробці створює більш гарну яскраву конструкцію, здатну принести ще більше радості людині. Використовуючи різні намистинки, сітки, стрічки, гудзики, можна створити справжній шедевр, який навіть шкода буде розкривати. Давайте ж разом розберемося, як створити красиву подарункову коробку за допомогою самих звичайних підручних засобів.

Якщо стара фоторамка стала нудною, а оновлений інтер'єр просить яскравих фарб, на допомогу прийдуть підручні матеріали і натхнення. Довіртеся своєму смаку і спробуйте втілити в реальність сміливі фантазії. До того ж будь-яке свято може послужити приводом для дарування рамки ручної роботи.

Яким б не був досконалим інтер'єр, без таких цікавих дрібниць, як наприклад, самостійно декорована ваза він виглядає нуднувато і прісно. Якщо ви не знаєте, як стильно й ефектно прикрасити даний предмет, ми підкажемо вам.

Навіть таке серйозне забруднення, як посаджене пляма мазуту на одязі можна відіпрати в домашніх умовах, використовуючи найпростіші підручні засоби. Незважаючи на те, що мазут - речовина масляниста, не варто поспішати посипати пляму сіллю, як багато хто звик робити це з жирними забрудненнями, адже в даному випадку це ніяк не допоможе. Краще спробувати повернути чистоту одязі нижчеописаними способами.

Плями від сажі - одні з найбільш складно виводяться. Причина тому - їх склад. У них входять одночасно і смолевие, і жирні компоненти. Тому, якщо на одязі утворилося подібне забруднення, на звичайне прання розраховувати не слід. Щоб повернути речі первозданну чистоту, необхідно провести ряд підготовчих робіт.

Іноді трапляється посадити на улюблену річ складні плями. До таких забруднень відноситься пляма від губної помади. Не поспішайте викидати улюблену одяг або перетворювати її на домашню. Існує безліч способів, що дозволяють вивести плями від губної помади. Будь губна помада складається з барвника і жирової основи і якщо фарба видаляється досить легко, то жирну пляму часто не хоче залишати вашу блузку або сукню.

Багато років тому людство придумало відмінний засіб, що допомагає заштрихувати помилки в роздрукованому тексті. Називається воно в народі «коректор». Разом з такою корисною функцією засіб володіє й істотним недоліком - важко виведеними плямами на одязі від них, адже в процесі роботи з коректором поставити їх дуже просто.

Меню сайту