Реклама спонсора

Килими завжди були уособленням розкоші, деякі з них такими і залишилися, а інші просто дарують комфорт нашим осель, зігріваючи і прикрашаючи їх.
При виборі килима не потрібно поспішати.

Вибір електроплити - це досить відповідальне питання. Зараз є велика кількість різноманітних моделей і з різним набором функцій.
Для початку варто визначити мінуси і плюси, і чим вони відрізняються електроплити між собою.

Яку вибрати подушку в спальню, що б спалося солодко? На ринку постільних речей, існує чималий вибір подушок з різними наповнювачами. Це овеча вовна, пух гречана лузга, штучний пух, комфорель. З яким наповнювачем вибрати подушку?

Даною метою задаються дещо рідше, ніж «як скинути вагу», але проблема від цього не перестає бути актуальною. У мережі повно різних рад, однак, не всі вони мають благотворні наслідки для наших організмів. Проблема в тому, що набрати вагу можна і об'їдаючись на ніч, але при цьому отримати в доважок цілий букет захворювань. Товстіти треба правильно!

Якщо ви хочете, щоб ваше обличчя виглядало мило і привабливо, ви повинні утримувати його в ідеальній чистоті. Чисте обличчя завжди виглядає більш виграшно у порівнянні з запиленим або лискучим від жиру. Для очищення обличчя використовують різні засоби для очищення, залежно від типу шкіри.

Обклеювання кімнати шпалерами поширене вже давно. Але не всі знають, що шпалери з'явилися ще в стародавньому Римі та Греції!
Чому така висока популярність цього виробу? Спочатку можна сказати, що шпалери легко допомагають у створенні дизайну інтер'єру квартири, також вони досить легко клеяться. Деякі з них добре чистяться і миються.

І овоч він, і ягода, і десерт. Так його називають згідно біології та кулінарії. Все це відноситься до рослини по імені кавун.
Плоди кавуна є делікатесним дієтичним харчовим продуктом, що містить добре засвоюються організмом людини вуглеводи, головним чином, цукру. Крім цукру його плоди містять клітковину, пектинові речовини, такі вітаміни як С, В1, В2, РР, фолієву кислоту; представляють велику цінність для лікувальних цілей.


Ніхто не сперечатиметься з тим, що сьогодні обов'язковою частиною образу сучасної жінки є загар. Засмаглі підтягнуті дами без праці притягують до себе захоплені погляди чоловіків. Але у засмаги є й інша, негативна сторона.
Сучасними дерматологами доведено, що основною причиною передчасного старіння шкіри є надмірний засмага.

Зелений чай містить більше 10 вітамінів і мікроелементи (кальцій, йод, залізо, марганець тощо), має антибактеріальну та антисептичною властивістю, попереджає запалення і подразнення шкіри. Екстракти зеленого чаю сприяють регенерації клітин, глибокому зволоженню шкіри, прекрасно звужують пори.

Мульча з кори - не для всіх рослин!
Мульчируйте грунт тільки навколо тих рослин, яким це не шкодить!
Чи комфортно рослинам, якщо грунт укрита мульчею з кори? Це залежить від того, в яких умовах вони звикли рости. Якщо в тіні і півтіні, то рослини, як правило, нічого не мають проти мульчування.

Зола має дивовижні якостями. Вона може, наприклад, нагодувати грунт, давши їй вкрай необхідні для рослин поживні елементи. Крім того, вона лікує грунт, може захистити городні та садові рослини від хвороб і шкідників.
Цінність золи як добрива в тому, що в ній міститься чимало фосфору, калію, необхідних рослинам для формування врожаю.

Коли раптом у вас з'являються болі в грудях, але через пару хвилин вони проходять, ви намагаєтеся не звертати на це увагу, але якщо повторюються схожі ознаки і не тільки з грудьми, а ще й з головою, що тоді робити? На що слід звернути увагу, щоб не допустити незворотних наслідків.

Ще 2500 років тому Гіппократ казав, що здоров'я людей залежить від здоров'я грунту. Грунт - не тільки субстрат для вирощування культур, а живий організм, що вимагає відповідного ставлення. Але структуроутворювальну роль грунтової біоти замінили потужною силою сучасних грунтових агрегатів.

Деревій звичайний - трав'яниста, багаторічна рослина, цвіте - в червні-серпні, плоди дозрівають в серпні-вересні. З лікувальною метою заготовляють траву рослини, яку збирають у фазі цвітіння, зрізуючи верхівки пагонів довжиною до 15 см.
Трава і суцвіття деревію багаті ефірними маслами, органічними кислотами, амінокислотами, каротином, вітаміном К, аскорбінової кислотою, гіркими речовинами.

Це пряно-ароматична рослина відомо людству з найдавніших часів. Стародавні єгиптяни і елліни, слов'яни і німці, англійці та жителі Скандинавії високо цінували хрін за його смакові й цілющі властивості. Народна медицина широко використовує бактерицидні та антимікробні, сечогінні та загальнозміцнюючі властивості хрону і донині.

Меню сайту