Реклама спонсора

Що прийшла весна настійно вимагає від кожної жінки оновлення, причому не тільки зовнішнього, зміни іміджу, кольору волосся або гардероба, а й внутрішнього. Це час, коли варто пильніше звернути увагу на своє дороге здоров'я, щоб втомлений від холодів і морозів організм підтримати, не дати йому впасти в депресію.

Загадковий плід не знайдеш в середніх широтах влітку або ранньої осені. І тільки з приходом білосніжною зими з'являються на прилавках магазинів і ринків красиві рубінові фрукти. Справжня бомба або граната для боротьби з авітамінозом, втомою та хворобами, краса для очей і користь для здоров'я.

Коли починають дозрівати помідори, більшість господинь починає турбувати питання про те, що б приготувати з них такого незвичайного, чого ще ні разу не готували запас. Насправді сьогодні існує маса різних рецептів зимових страв, які чудово зберігають свої якості і живлять організм вітамінами протягом довгої зими!

Солоні баклажани можна з'єднувати з різними стравами - кашами, відвареною картоплею і навіть разом з м'ясом або салом. Також ці овочі можна вживати, як окрему страву, наприклад, з хлібом. Баклажани містять багато корисних речовин, якими харчується організм людини. Розглянемо кілька рецептів приготування солоних баклажанів на зиму, хто знає, може ви додасте щось своє, і вийде абсолютно новий смак.

Щоб полуниця повноцінно розвивалася і плодоносила рясно, обдаровуючи вас соковитими, великими і ароматними плодами, при посадці рослини потрібно подбати про те, щоб земля була «правильною»! Якщо земельна ділянка не буде містити потрібної кількості поживних речовин і склад грунту буде не таким, як «любить» полуниця, то врожайність буде низька, а сама рослина буде постійно хворіти і поступово в'янути.

Кожна мама прагне виростити здорового і міцного дитини, тому намагається зробити його раціон різноманітним і максимально корисним. Одне з важливих місць у здоровому харчуванні займають фруктові та овочеві соки. З якого віку, і в якій кількості педіатри рекомендують вводити соки в дитяче харчування?

Обговорення умінь і навичок дітей до року - це обов'язкова тема, на яку розмовляють всі молоді матусі. Порівняння свою дитину з іншими дітьми і з віковими нормами часто змушує батьків турбуватися. Перевороти з живота на спину і зі спинки на живіт - це одні з перших навичок, які опановує немовля.

Кожна мама, напевно, пам'ятає те прекрасне і несподіване для неї мить, коли її малюк вперше почав сміятися вголос! Не просто радіти і посміхатися, а вимовляти гучний дзвінкий сміх!

Вагітність - особливий період в житті жінки, одночасно щасливий і клопіткий. Зростає животик, і пустує малюк, а майбутній мамі з кожним днем ??стає важче вставати з ліжка, рухатися в колишньому ритмі і забувати про тягнуть болях у спині, в цьому випадку на допомогу приходить бандаж, який, на думку багатьох мам, стає великим полегшенням і підтримкою, особливо в третьому триместрі вагітності.

Кожна турботлива мама з величезним трепетом і хвилюванням спостерігає за тим, як росте і розвивається улюблене чадо. Ось нарешті прорізується довгоочікуваний перший зубок! Цей радісний процес, на жаль, йому болю тим, що часом приносить маленькій людині справжні муки, адже дуже часто поява нового зубика супроводжується підвищенням температури тіла немовляти, капризами і плачем. У цей період малюк потребує підвищеної уваги та піклування.

Адаптація дитини в суспільстві прямо залежить від спілкування. Спілкування - це слова, а слова - це букви, які є основою для повноцінного існування в соціумі в будь-якому віці. Однак такі складні концепції дитина не зрозуміє, тому питання адаптації дитини лежить на батьках, які повинні в доступній для дитини формі дати їм необхідні знання, зокрема вивчити алфавіт.

Процес чхання є цілком природним фізіологічним процесом, який властивий абсолютно всім людям, незалежно від їхнього віку. Але, якщо дорослий часто чхає, на це зовсім ніхто не зверне уваги. А ось якщо подібне починає відбуватися з немовлям, більшість молодих мам тут же починають панікувати і самостійно встановлювати неіснуючі діагнози.

Поява в будинку нового члена сім'ї - величезна радість і щастя. З кожним днем ??малюк стає все дорослішими і набуває нові навички та вміння. Турботливі батьки з трепетом і хвилюванням уважно спостерігають буквально за кожним кроком свого улюбленого чада. Так, наприклад, дуже часто можна бачити, як немовля вигинає спинку. Про що свідчить така поведінка? Чи завжди це говорить про наявність будь-якої патології? Давайте розглянемо це питання більш детально.

При виборі подарунка майже завжди відчуваєш невпевненість. Здавалося б, у цьому немає нічого складного, але, приступаючи до реалізації даного заходу, стикаєшся з труднощами і губишся серед розмаїття подарунків. Не є винятком і вибір подарунка для дитини, наприклад, на шестиріччя хлопчика.

Для кожної мами народження дитини - найщасливіший момент у житті, який, тим не менш, приносить не тільки радість, а й клопоти, а також побоювання. Як правильно доглядати за малюком, щоб він відчував себе комфортно, а тим більше як його правильно годувати, щоб він ріс здоровим і активним? Чи достатньо молока у мами і як дізнатися чи вистачає його крихті?

Меню сайту