Реклама спонсора

Зіго-кактус Шлюмбергера більш звичний для нас під назвою «декабрист», яке він отримав через рясного цвітіння в грудні, коли інші кімнатні квіти перебувають у стані спокою. Він багато в чому відрізняється від своїх родичів-кактусів - не любить спеку і сонце, не утворює колючок і дуже любить вологий грунт. Розмножується декабрист поділом пагонів або живцями, і це самий простий і ефективний метод його вирощування.

Про те, як зберегти бульби тюльпанів для весни, щоб ранньою весною насадити нову грядку цих дивовижних квітів, знає кожен садівник-любитель. Між іншим, у тих, хто займається вирощуванням тюльпанів самостійно, є з цього приводу свої секрети. Ми постараємося зібрати їх в єдине ціле і виділити основні етапи зберігання бульб тюльпанів.

Анемони розмножують насінням або бульбами. Найшвидше зацвітають рослини, висаджені бульбами, причому продовжити період цвітіння досить легко, якщо висаджувати бульби анемони в кілька етапів.

Гладіолуси ставляться до однолітникам, тому цибулини залишати в землі не зиму не можна. При перших же заморозках гладіолуси гинуть. Правильно підготовлені цибулини добре зберігаються в домашніх умовах.

Багатьом подобаються великі повні квіти жоржин, але не всі наважуються завести їх у своєму квітнику, вважаючи, що вони занадто примхливі, і догляд за ними дуже клопіткий. Насправді це не так. Хоча бульби жоржин НЕ зимують у відкритому грунті, і їх потрібно викопувати на зиму, виростити їх не так складно, як здається спочатку.

Виходячи з рекомендацій досвідчених дачників, можна сказати, що спосіб зберігання бульб бегонії до весни ви зможете підібрати для себе самостійно, адже він безпосередньо залежить від тих умов, де ви живете. Найкращим можна буде вважати той спосіб, коли бульби бегонії поміщають на зберігання пізньої осені і до самої весни аж до висаджування в грунт, про них не турбуються, знаючи про те, що рослина прекрасно збережеться!

Каламондін отриманий шляхом схрещування мандарина з кумкватом, і його іноді називають кімнатним мандарином. Це вічнозелене деревце культивовано спеціально для вирощування в домашніх умовах, і, хоча у нього є свої капризи, доглядати за ним нескладно, як і за іншими цитрусовими.

Одним з найулюбленіших квітникарями кімнатних рослин можна сміливо назвати глоксинію. Вона має дуже привабливий зовнішній вигляд і досить невибаглива у догляді. До теперішнього часу виведено велику кількість гібридів глоксинії, так що можна вибирати на будь-який смак. Якщо вміти правильно доглядати за квіткою, правильно його садити, то глоксиния буде радувати свого власника довгий час своїм відмінним виглядом.

Овоч, без якого обходиться рідкісне страву - незамінний цибулю. Багато могли б подумати, що послідує який-небудь рецепт смачної страви, але ця стаття не на тему кулінарії, а садівництва, зокрема про посадку і догляд за цибулею.

Лохина - це корисна ягода, яка сприяє поліпшенню зору, травлення, очищає кишечник. Зростає ягода в природі, але багато дачники прагнуть виростити ягоду на дачних ділянках. Поговоримо про те, як потрібно вирощувати лохину на дачній ділянці?

Зустріч 1986 для багатьох телеглядачів пройшла під знаком популярної пісні «Лаванда» у виконанні неповторною Софії Ротару. Можливо, саме тоді багато жителів Радянського Союзу вперше дізналися про це дивно красивому і ніжному рослині, що став символом любові і надії, і лише потім для них відкриттям стала можливість розведення лаванди на присадибній, дачній ділянці або взагалі в домашніх умовах.

Коли у вас є тільки один листочок сподобалася вам фіалки, з нього можна виростити повноцінне рослина, і навіть не одне, а кілька. Для цього вам знадобляться невеликий горщик, можна пластиковий стаканчик з пророблену в денці дірочками, дренаж пухкий, необов'язково живильний субстрат і звичайний прозорий поліетиленовий пакет.

На честь цієї рослини складають пісні, йому присвячують вірші і дарують коханим, ботаніки щорічно виводять нові сорти і жодне свято не можна уявити без королівського букета троянд. Вони займають верхні рядки рейтингів у квіткових магазинах і на дачних або присадибних ділянках. Пишний кущ квітучих чайних троянд в квартирі зможе багато розповісти про її власників.

Вже з кінця березня в продажу з'являються саджанці троянд, але як правильно вибрати терміни посадки цієї рослини, щоб отримати гарний пишно квітучий кущ?

Живцювання троянд - це найбільш простий і доступний спосіб розмноження вподобаного сорту. Що робити, щоб держак троянди укорінився?

Меню сайту