Реклама спонсора

Традиція святкування Івана Купала прийшла до нас з язичництва. Цей день відзначали як східні, так і західні слов'яни. Коріння цього торжества йдуть також і в давньогрецькі вірування. У християнстві Івана Купала ототожнюють з Іоанном Хрестителем, однак церква засуджує «купальський розгул».

З птахами пов'язано багато повір'їв і прикмет. Пернаті літають по повітрю, багато бачать, багато знають, багато чого можуть повідати. За народними повір'ями птиці - це душі померлих людей, посланники Бога.

В сучасний час відомо безліч різних видів стафілококових інфекцій, найбільшу небезпеку з яких представляє золотистий стафілокок. Цього недугу найбільше схильні грудні малюки, імунітет яких ще дуже слабкий. Захворювання це дуже серйозне, а тому при перших же підозрах на нього необхідно терміново звернутися до лікаря.

Новонароджений малюк має дуже ніжну і тонку шкіру, зовсім непристосованих до зовнішніх навколишніх умов. Догляд за нею інший, не такий як за шкірою дорослої людини. Якщо догляд неправильний, то, швидше за все, з'явиться лущення, але й це не все, шкіра може облазити або тріскатися. Так як причини такого прояви можуть бути різними, то і проблема вирішується по-різному.

Літо - чудовий час року, так і хочеться радіти кожному дню. Одночасно з теплими днями відроджуються численні комахи, здатні затьмарити радість літнього дня.

Безумовно, собака - друг людини у разі, якщо вона не нападає раптово і не кусається. Що робити, якщо дитину покусала собака? Не всі жертви агресивної поведінки тваринного знають як себе вести в подібних ситуаціях.

Розвиток дрібної моторики - одна з найважливіших складових загального розвитку дитини. Починаючи з перших тижнів життя крихітки, коли він з цікавістю починає розглядати власні ручки і намагається ними керувати, батьки повинні створити всі умови для повноцінного розвитку точних скоординованих рухів його пальчиків.

До шести місяців малюк переходить в такий етап свого життя, який психологи трактують як «період боязні незнайомців». З цього віку діти починають відрізняти своїх від чужих, проявляти невдоволення при їх присутності. Якщо ще пару тижнів тому життєрадісний малюк тягнувся до всіх, то зараз він починає плакати і кричати, якщо сторонній виявить до нього інтерес і спробує взяти на руки.

Будь-яка мати бажає своїй дитині все тільки найкраще і цінне. Якщо це стосується вагітності, то найкраще, що може дати мати свого майбутнього чуду - спокій і правильне харчування. Все, що їсть мама, є будівельним матеріалом для росту і розвитку майбутнього чоловічка. Їжа мами закладає для його майбутнього здоров'я міцний фундамент.

З моменту появи в будинку маленької дитини мамі доводиться замислюватися про те, що можна їй вживати в їжу. Пов'язані ці хвилювання з тим, що деякі з продуктів є сильними алергенами і можуть завдати шкоди малюкові, викликати у нього проблеми з животиком, почервоніння, свербіж та інші неприємні моменти.

Роли і суші - найголовніше блюдо японської кухні, причому ця кухня популярна скрізь - у всіх країнах світу. Багато людей приходять у захват від виду і смаку цієї страви і небезпідставно.

Кожна жінка розуміє, наскільки важливо грудне молоко для зростаючого організму, але для повноцінного харчування новонародженого мама повинна ретельно стежити за своїм харчуванням, оскільки при найменшій незбалансованості відбувається порушення органів травлення у грудничка. Все це може призвести до колік, поносу, запорів, а значить, з'являться серйозні проблеми.

Корисним, привабливим, привабливим і смачним фруктом для жінок при грудному вигодовуванні є ананас. Після вагітності організм жінки прагне відновити сили і вимагає різноманітне і рясне харчування, але не можна забувати про дію його на грудне молоко. При грудному вигодовуванні необхідно уважно ставитися до раціону жінки, який повинен бути багатий мінералами і вітамінами, вмістом білків, вуглеводів і жирів.

Раціон харчування вагітної жінки істотно відрізняється від звичайного меню. На багато груп продуктів вводяться значні обмеження, в тому числі і на шоколад. Замість нього жінкам рекомендується гематоген, який задовольнить потребу майбутньої мами в солодкому.

З дитячого віку знайомий смак компоту і киселю з журавлини. Простуда і грип за допомогою цих ягід виліковуються швидко - температура знижується, одужання прискорюється. Багато бабусі зберігали в своїх льохах ароматну цілющу журавлину, перетерту з цукром. Журавлина при вагітності справляється з будь-якими простудними захворюваннями на ранніх стадіях. Сік, кисіль, варення, екстракт, морс і компот з журавлини полегшують стан при простудних захворюваннях.

Меню сайту