Реклама спонсора

Праска відноситься до найбільш поширених і затребуваних видів побутової техніки. Сьогодні без проблем можна придбати праска з найбільш підходящими для вас характеристиками. Сучасні виробники прасок намагаються зробити їх підошви такими, щоб їх ковзання по поверхні тканини відбувалося легко. Але, не дивлячись на це, ніхто не застрахований від пригорання підошви, навіть власники самих дорогих моделей.

Необхідні продукти:
1 велика груша, 150 мл. жирних вершків, 10 р желатину, 3 ст.л. цукру.

Роль казки у вихованні дитини дуже складно переоцінити. Сюди відноситься розвиток правильного мовлення, фантазії і багато іншого. Дітям набагато простіше зрозуміти казку, ніж звичайну дорослу мова. Казки дуже доступно і дохідливо пояснюють дітям ті чи інші аспекти життя людини, відокремлюють добро від зла. Саме тому казки - це невід'ємна складова дитячого виховання.

Необхідні продукти:
1 плитка гіркого шоколаду (200 м), 250 мл. жирних вершків, 10 р желатину, 10 р рому, 1 ст.л. цукру.

Необхідні продукти:
Для тіста: 3 склянки борошна, 150 гр. цукру, 200 гр. сметани, 1/4 ч.л соди, 1/4 ч.л. солі, 2 ст.л. жиру.
Для крему: 200 гр. сметани, 100 гр. цукру, 1/2 гр. ваніліну.

Необхідні продукти:
300 гр. курячого філе, 50 гр. сухарів, 30 гр. ядер волоських горіхів, 70 гр. кураги, 100 мл. жирних вершків, перець, сіль за смаком, рослиннамасло для смаження.

Боротися з мурахами в квартирі досить складно. Для цього існує безліч способів, більшість яких не є ефективними. Деякі з них застосовуються тільки в окремих випадках.
Якщо мурашник розташований не у вашій квартирі, а в іншому місці, наприклад, в підвалі або у ваших сусідів, повністю позбутися від мурашок навряд чи вдасться.

Необхідні продукти:
300 гр. телячих ребер, 150 гр. брусниці, 2 ч.л. хрону, 100 мл. жирних вершків, перець, сіль за смаком, рослинна олія для смаження.

Необхідні продукти:
1 баклажан, 100 гр. фаршу, 50 гр. рису, 1 червоний болгарський перець, чорний мелений перець, сіль за смаком, рослинна олія, зелень для прикраси.

Шипшина - колючий квітучий чагарник, родоначальник троянди. Область його застосування неймовірно широка: з нього можна зварити корисний кисіль або сироп, приготувати відвар або настій, смачне варення або повидло. Шипшина використовується не тільки в лікувальних цілях, але і просто в повсякденному харчуванні. Як правило, більше цінуються плоди цієї рослини, але його коріння також володіють цілющими властивостями.

Чорнильні плями відносяться до найбільш стійким і важко виведеним. Але, якщо розібратися, то тепер це вже не так. Справа в тому, що сучасні чорнило, за винятком деяких видів, вже набагато простіше піддаються виведенню. Складність процедури визначається типом чорнила і їх складом.

Для кожної жінки вагітність - це найбільш відповідальний період в її житті. У цей час не уникнути переживань про розвиток дитини, та й простого людського цікавості побачити його хоча б на екрані монітора. З метою задоволення такого інтересу і було винайдено ультразвукове дослідження плода.

Як стверджують лікарі, хороший прес значно спрощує пологи. Це всім відомо, але мало хто замислюється про це, не будучи вагітною. Зазвичай подібні думки починають з'являтися вже під час вагітності, і в зв'язку з цим виникає питання: чи не небезпечно качати м'язи живота в цей період?

Жінкам часто доводиться в тій чи іншій мірі змінювати свою зовнішність. Існує безліч способів, щоб це зробити. Можна, наприклад, змінити одяг, зробити татуювання, пірстінг або ж перефарбувати волосся в інший колір. У даній статті ми розповімо вам, як з брюнетки стати блондинкою.

Багато відомих програми для схуднення містять у собі так звані розвантажувальні дні. Їх користь проявляється у вигляді поліпшення роботи кишечника, настрої, кольору обличчя, також при цьому спостерігається підвищення життєвого тонусу. За допомогою таких днів можна домогтися хоча і не дуже швидкого, але зате впевненого позбавлення від зайвої ваги. Для цього важливо правильно підібрати розвантажувальний день і проводити його регулярно.

Меню сайту