Реклама спонсора

Разом з модою на здорове харчування в наше життя увійшли нові «правильні» продукти харчування, наприклад, такі, як висівки. Їх позиціонують, як надзвичайно корисний інгредієнт, який насичений безліччю цінних речовин. Крім цього він низькокалорійний і має доступну ціну. Одним словом, не продукт, а мрія. Але так вже безпечні висівки і чи існують якісь протипоказання до їх вживання?

Висівки - це по-справжньому дивовижний продукт, який відрізняється своїми корисними властивостями і в той же час коштує недорого. Багато жінок, знаючи про позитивний вплив висівок і продуктів, приготованих на їх основі, часто задаються питанням, чи можна їх їсти відразу після пологів і надалі при годуванні груддю?

Вже більше двох тисячоліть святкують веселий і славне свято Хеллоуїн. Незважаючи на свою довгу історію, це свято відрізняється не тільки своєю кумедністю, одночасно з радістю і веселощами, він навіває жах і страх! З чим це пов'язано? Чому люди, незважаючи на охоплює страх і жах, як і раніше продовжують слідувати багатовікової традиції?

Виноградний сік, варення з винограду, та й сам виноград іноді по необережності залишають на нашому одязі і на м'яких меблів жахливі плями, особливо коли мова йде про речі маленьких дітей. Не варто хвилюватися і турбуватися, виноградні плями піддаються виведенню, хоча не можна сказати, що легко і просто! Всі плями умовно можна розділити на дві категорії - свіжі і застарілі.

Складання режиму харчування для годуючої мами - справа клопітка і дуже непроста, адже від більшості продуктів доводиться відмовлятися. Частина з інгредієнтів можна вживати в мінімальній кількості, а щодо користі чи шкоди деяких з них для молодої мами досі між лікарями ведуться суперечки.

Досить часто всі господині просто-напросто викидають злегка переспілі або занадто великі огірки, при цьому саме з таких плодів найкраще робити огірки у власному соку на зиму. Подібна консервація відмінно підійде для розсольнику, різних супів і зимових салатів. Перевагою такої заготовки є те, що її приготування не забере у вас багато часу, при цьому результат дуже порадує.

Іменини - це особливе свято, і практично кожна людина покладає на цю знаменну дату великі надії. Хтось мріє про довгоочікуваній зустрічі, хтось бажає здійснення мрій, але більшість, звичайно ж, чекає подарунків, які припадуть до душі. Однак не всі подарунки можуть бути приємними, деякі через безліч забобонів можуть викликати неприємне почуття, наприклад, ножі. Виявляється, дарувати цей предмет кухонного вжитку і слави не можна або, все ж таки, можна?

У період грудного вигодовування багато звичні фрукти і овочі потрапляють в опалу, оскільки часто стають причиною алергії у немовляти. З обережністю треба ставитися і до гранату. Цей корисний і смачний плід також ризикує викликати алергічну реакцію у грудничка.

Коров'яче молоко ще не так давно вважалося беззастережно корисним продуктом, який більшість лікарів рекомендували жінкам у період годування груддю, а іноді і в якості аналога материнського молока. Після проведення ряду досліджень було виявлено і негативний вплив даного продукту на здоров'я матері і дитини. У зв'язку з цим важливо розставити основні крапки над «і» і надати читачеві максимально об'єктивну інформацію.

Вибір подарунка батьків чоловіка - справа практично завжди вельми клопітка, адже свекор і свекруха - це основні критики невістки, які мають безпосередній вплив на свого сина. У зв'язку з цим потрібно постаратися, щоб подарунок сподобався і не викликав нарікань. А для цього підійти до вибору оного необхідно з усією можливою відповідальністю. Нижче будуть приведені варіанти подарунків в трьох різних категоріях: спільні та окремі (свекру і свекрухи).

Всі навколо твердять про те, що найміцніша дружба може легко зруйнуватися під тиском боргів. І не дивно, адже нерідко відразу після позичання грошей у кредитора може виникнути гостра необхідність повернення власних коштів. Трапляється й інша ситуація, коли позичальникові просто нічим платити за рахунками.

У житті кожного з нас настає переломний момент, коли в сім'ї з'являється маленьке диво. Чути дитячий сміх - велике щастя для батьків, але навколо завжди знайдуться заздрісники, здатні зіпсувати життя малюка. Про це говорять численні прикмети, які допомагають людям справлятися з недобрим пристрітом. Одна з таких розповідає про те, як правильно необхідно купати дитину в самий перший раз.

Фіалки - чудові квіти, які можна зустріти в багатьох будинках. Відомі сотні видів фіалок різних форм і забарвлень. У багатьох жінок це улюблені квіти, які одним своїм виглядом піднімають господаркам настрій і налаштовують на позитивну хвилю.

Витончена і ніжна орхідея не залишить байдужим нікого. Багато, підкорені красою цієї квітки, неодмінно хочуть мати орхідею у себе додому, однак не всі квіти підходять для вирощування в домашніх умовах. Існує кілька причин, за якими зовні красиві рослини заборонено або вкрай не рекомендується утримувати вдома.

З наближенням часу появи на світ малюка все новоспечені батьки спантеличені покупкою необхідних для нього речей. Вони намагаються придбати все найкраще. Якщо робити це поспіхом, то обов'язково щось забудеться, а щось буде не таким, яким би хотілося. Тому краще зробити покупки заздалегідь, спокійно і обдумано.

Меню сайту