Реклама спонсора

На даний момент, складно однозначно говорити, які кольору волосся будуть фаворитами у наближенні 2013 році, але приблизні орієнтири вже існують. Мода на колір волосся нового року не буде сильно відрізнятися від 2012, але напевно обіцяє бути більш викликає і веселою.

Який же Новий рік без ялинки? Її можна просто купити (живу або штучну), а можна попрацювати власними руками і зробити ялинку з пір'я. Зараз у магазинах є в наявності багато найрізноманітніших штучок. Та й звичайні побутові відходи (упаковки, пляшки, коробки і так далі) настільки оригінальні, що їх шкода викинути.

Незважаючи на те, що дієтологи рекомендують вживати в їжу горбушу, дані настанови часто залишаються нереалізованими. Це пов'язано з тим, що не кожен вміє правильно готувати цю корисну рибу.

За останні кілька тижнів грудня минає більшість людей починає замислюватися про майбутній Новому році. Хтось планує відзначати його в сім'ї, хтось у друзів, а деякі вважають за краще зустріти 2013 з робочим колективом в офісі.

Кого не потішать доглянуті ручки: ніжна шкіра, акуратні пальчики, - це один із способів привернути до себе позитивне увагу оточуючих нас людей.

Дуже багато суперечок сьогодні ведеться про те, чи потрібна вакцинація. Безперечно, - це прорив в медицині: багато хвороб, які кілька століть тому мали летальний результат для людини, тепер, завдяки маленькому укольчик, відійшли на задній план.

Ваша взуття ковзає? Скоро зима, ожеледь, і ця проблема стає актуальною. Кілька порад для такого випадку.
Для початку, слід звернути увагу на підошву. Вона повинна бути прогумована, мати глибокий рельєф (незгірш двох мм.).

Народна медицина при лікуванні мокрих носиків малюків краще, ніж звичайні засоби для дорослих носів. Її засоби набагато м'якше, менш агресивні.
Тільки лікар повинен давати призначення на лікування, якщо з часом нежить малюка в результаті застуди став хронічним або переріс у гайморит.

Гігрома кисті - кистоподобную утворення, що нагадує пухлина, яка досягає декількох сантиметрів у діаметрі. Зовні гігрома має вигляд здуття на шкірі, яке характеризується неоднорідним характером і желеподібний вмістом. Дуже часто гігрома локалізується на кисті рук, викликаючи значні незручності для людини, в якого розвивається дане утворення.

Дерево щастя - талісман фен-шуй, за допомогою якого можна залучати у своє життя любов, щастя, здоров'я і просто удачу. Дерева щастя, які пропонують нам придбати в магазинах, в більшості випадків мають вигляд квітучих дерев з різнокольоровими каменями, яке по фен-шую володіє енергією Ци, що певним чином впливає на людину.

Дана патологія є досить поширеною формою кисті і має вигляд своєрідного мішечка, який заповнений жовтуватим вмістом густої консистенції.
Атерома є частим явищем, тому зустрічається і у чоловіків, і у жінок, причому в будь-якому віці. Часто атероми виникають через закупорку вивідної протоки в сальної залозі.

Як і в минулому, яловичий язик, зварений в соусі або навіть в простій воді, вважається справжнім делікатесом. Він має смак ніжного м'яса і заворожує багатими соками, запаморочливим і насиченим пряним ароматом.

Чи може людина загадати сон? Вважається, що сни мають підсвідомий характер і не підкоряються нашій волі.
Сни бувають різними: приємними, кошмарами, еротичними і навіть віщими. Існує ненауковий метод, як загадати сон, який ґрунтується на досвіді людей, яким вдається робити це.

Сіль є з'єднанням сульфат магнію, яке знаходиться в кристалічній формі. Її часто використовують у приготуванні різних засобів по догляду за шкірою або волоссям. При застосуванні англійської солі спостерігається усунення надмірної кількості шкірного сала і відлущування шкіри голови.

Причини виникнення судом у ногах різноманітні. Часто дане явище виникає при недостатньому надходженні в організм відповідних мікроелементів, особливо кальцію або магнію. При нічному відпочинку в організмі людини сповільнюється кровообіг, що призводить до недостатнього надходження потрібних мікроелементів у волокна м'язів, що і провокує судоми.

Меню сайту