Реклама спонсора

Урюк - корисний і смачний сухофрукт. Він являє собою висушені абрикоси. При цьому кісточки перед сушінням з плодів не витягаються. На диво серед сучасних господинь обговорюваний продукт особливою популярністю не користується. Швидше за все, вся справа в тому, що багато хто просто не знають, куди його вдасться правильно застосувати і що з такого сухофрукта можна приготувати.

Кали - красиві і дуже незвичайні квіти, які багато часу вирощували в теплицях як промислову культуру або вважали тільки кімнатними рослинами. Більшість любителів красивих квітів думають, що виростити цю уродженку тропіків на своїй ділянці буде досить складно, але насправді це не так, потрібно всього лише прислухатися до її природному ритму і правильно доглядати.

У наш час стрімко збільшується у кожної людини тривалість спілкування з моніторами все менших розмірів. Це небачена раніше навантаження на очі, пом'якшувати яку медики поки не навчилися. Єдине природний засіб, реально допомагає втомленим очам - чорниця. Є маса біодобавок до їжі з чорницею, але більшість з них чорниці не містить або містить мікроскопічні кількості.

Рослина з Південної Африки калла ефіопська - мрія садівника. А як живеться їй тут, де холодні світанки, коротке літо, інша грунт? Виростити каллу (Callaaethiopica L.) з сімейства ароїдних, як горшечную культуру в будинку не завжди просто. А побачити цвітіння цього багатолітника поза захищеного грунту не кожному дано. Причина банальна - потрібно знати кілька секретів догляду за Каллен у відкритому грунті.

Груша - це один з найсмачніших фруктів на сьогоднішній день. Тому багато людей намагаються заготовити на зиму величезна кількість грушевого компоту, джему та варення. Варто відзначити, що сорти груш трохи різняться між собою, тому перш ніж починати заготівлю, потрібно як слід розібратися в способі приготування продукту.

Догляд за виноградником - щоденна праця, без якого не отримати хорошого повноцінного врожаю. Комплекс «зелених операцій» включає обрізку, уламку, пасинкування і проріджування, і все це необхідно робити для підвищення врожайності та правильного формування виноградних кущів.

Сьогодні людству відомо більше 4000 сортів черешні, але практично всі вони є «нащадками» одного виду, а тому й смак у ягід досить одноманітний. Якщо ж говорити про білу черешні, то тут справа йде трохи інакше, адже ця ягода відрізняється не тільки кольором, але і більш солодким смаком. Так чому ж в зимовий вечір не порадувати близьких ароматним варенням з білої черешні.

Вирощування жоржин не завжди закінчується їх тривалим і рясним цвітінням, що радує погляд. Найчастіше багато господині відмовляються від посадки даної рослини саме тому, що перший досвід був, м'яко сказати, не зовсім вдалим. А адже, якби беручись вирощувати жоржини, спочатку дізнавалися особливості цієї рослини, тоді ніяких би проблем не виникало. Жоржини б росли на славу, були здоровими і квітучими практично два місяці, а в деяких місцях і більшу частину літа.

Варення з черешні з додаванням волоських горіхів - надзвичайно смачне, ароматне і ніжне ласощі, яке припаде до душі кожному. На перший погляд технологія приготування такого варення може здатися складною, але насправді ж це зовсім не так і зробити цю чудову заготовку на зиму зможе навіть початківець кулінар. Втім, зараз ви самі у всьому переконаєтеся. Приступимо !?

Жоржини - надзвичайно красиві квіти, від яких просто неможливо відірвати очей. Для того щоб насолоджуватися яскравим і пишним періодом їх цвітіння, необхідно оточити рослина увагу і турботою, і здійснювати за ним повноцінний догляд. Давайте розглянемо, як правильно доглядати за жоржинами восени.

Черешня виростає не на всіх територіях нашої неосяжної батьківщини, однак практично кожна господиня намагається приготувати з цієї спокусливої ??ягоди хоча б трошки варення, купуючи черешню на ринку.

У нашій країні практично по всій її території вирощують незвичайної краси квітка - жоржин, однак в інших країнах ця рослина відомо під чарівним назвою «Далія»! Тільки от як би ми не називали жоржин, від цього не залежить його зовнішній вигляд. Рослина виросте гарним і сильним тільки в тому випадку, якщо за ним виконується правильний догляд, який потрібно починати виконувати вже з ранньої весни!

Черешня - дивовижна ягода, яку можна використовувати в приготуванні багатьох страв. Крім того, її можна з'єднувати з багатьма іншими фруктами або ягодами. Так от, з'єднуючи черешню і лимон, можна отримати незвичайне варення, смачне і ароматне!

Як часто за своєю недосвідченість багато дачників, зібравши багатий урожай червоної смородини (кислиці), про саму рослину просто забувають. На наступний рік же починають нагадувати і замислюватися про те, чому цей рік не такий же урожайний, як і минулий !? Дійсно, чому ?!

Дуже часто вдається придбати в магазині, а іноді й виростити самостійно завдяки «турботливим» продавцям саджанців кислі сорти яблук. Господині починають дивуватися - що з ними робити?

Меню сайту