Реклама спонсора

Існує досить таки багато народних прикмет. Одні пов'язані з продуктами харчування, інші - з тваринами, треті - з природними видозмінами. Одна прикмета «несе» в будинок добро, інша застерігає про майбутню неприємності. Насправді не кожна людина здатна повірити в прикмети, це справа кожного.

Незважаючи на те, що людина з давніх часів живе по сусідству з багатьма божими створіннями, в тому числі і з павуками, зустрічатися з ними якось ніхто не бажає - не дуже-то це приємно! Особливо, коли знаєш, що з цими істотами пов'язано багато забобонів і прикмет, проте не варто завчасно панікувати. Якщо вам вдалося побачити в будинку павука, це ще не означає, що неодмінно має статися щось погане.

Кожна людина знає, що таке гикавка, адже час від часу з нею стикається кожен. Гикавка може з'явитися після того, як людина злякається, ситно поїсть і т. Д. Однак іноді вона виникає сама по собі без будь-яких на це причин. Ще в давні часи люди вважали, що гикавка може виникнути в тому випадку, якщо людину хтось згадує.

Гудзик в давнини була не просто прикрасою або елементом одягу. Предки вірили, що гудзик (походить від слова «лякати»), пришита ближче до серця, здатна відлякати від злих сил і стати оберегом від недобрих людей. Тому з гудзиками пов'язано багато забобонів і прикмет.

Ще зовсім недавно люди уважно стежили за поведінкою птахів і тварин, сподіваючись таким чином передбачити погоду. І це не дивно, так як тільки так можна було дізнатися, як одягатися і яких погодних сюрпризів нам очікувати. Протягом довгих років наші предки зібрали велику кількість безцінного матеріалу, за допомогою якого можна було передбачити погоду.

Вода є джерелом надій і благословення. Це величезна сила, здатна як врятувати, так і зруйнувати. З нею пов'язано безліч забобонів і прикмет.

Компот по праву займає одне з головних місць на столі. Цей напій смачний і корисний. Компот з айви з яблуками буде особливо прекрасний при анемії, захворюваннях шлунка. Також це чудовий засіб для зниження ваги і завдяки вмісту органічних кислот і пектину він сприяє швидкому відновленню після перевтоми і фізичних навантажень.

Незважаючи на те, що ми живемо в прогресивному світі і наша життя повне гаджетів, без яких існування не представляється можливим, все ж, зв'язок з старовиною залишається. Проявляється вона в тому, що люди не перестають звертатися до ворожок, намагаючись зазирнути в майбутнє і вірити в прикмети.

«Хочеш жити, здоровим бути - павука не смій вбити!» - Свідчить приказка. Про що говорять народні повір'я? Чому не слід вбивати павуків?

В даний час сіпання очей або тик століття сприймається як деякі зміни в стані організму людини. Найчастіше це пов'язують з невеликим збоєм в організмі або великим порушенням нервової системи.

Хто ж не читав казку «Золотий ключик», де цвіркун був одним з героїв, які жили за чарівним вогнищем. Але одна справа казки і інша справа, коли цвіркун в реальності поселяється в будинку і починає скрекотати ночами. Багатьох це дратує, а частина людей взагалі лякає, так як з приводу цього забавного комахи існує дуже багато прикмет і досить негативних.

Для любителів пікантної їжі аджика з хріном буде просто ідеальним стравою. Готується така аджика досить легко і швидко, зберігати її можна в холодильнику або погребі. Для любителів сирої аджики є безліч рецептів.

Не кожна людина вірить у прикмети, проте кожен з нас хоча б раз у житті переконувався в тому, що іноді прикмети працюють, та ще й як! Наприклад, коли зупиняються годинник без жодних на те причин, багато хто навіть не помічають цього факту, інші починають панікувати, згадуючи всі прикмети, пов'язані із зупинкою годин.

Малинове желе останнім часом стало модно готувати в домашніх умовах. Страва готується просто, часу на приготування йде мало, зате результат виходить чудовим, що особливо подобається дітям!

Вірити чи ні в прикмети - справа кожного, проте, напевно, неспроста наші предки «збирали» їх постійно і «придивлялися і прислухалися» до них!

Меню сайту