Реклама спонсора

Складно знайти дівчину, яка не любить доглядати за своїми нігтями. Адже завдяки їм можна висловити свій характер, стиль життя і навіть смак. Яких нігтів сьогодні тільки не зустрінеш, яких текстур, фасонів, дизайнів і різноманітних малюнків на них. Проте останнім часом на піку популярності манікюр за допомогою фольги.

Гемоглобін - це складний железосодержащий кров'яної білок, який знаходиться в еритроцитах і надає їм характерне червоне забарвлення. Він грає одну з найголовніших ролей в організмі людини, так як саме гемоглобін відповідає за доставку кисню з легенів до тканин і органів, і вуглекислого газу від тканин до альвеол легенів.

Чомусь у народі існує така думка, що червоні щічки у малюка - це ознака того, що він здоровий і має міцний імунітет. Однак це глибока помилка. Так, звичайно, легкий рум'янець повинен бути, але тільки без прищиків, лущення, надмірної пігментації і капілярних прожилок.

Волосся на жіночому підборідді - не тільки естетичний недолік, а й справжня біда для жінки. Це створює постійний психологічний дискомфорт, знижує самооцінку, а також соціальну активність їх нещасної власниці. Як правило, небажана рослинність на підборідді може з'являтися не тільки у жінок, яким "перевалило" за 45, але й у юних двадцяти - двадцятип'ятирічних дівчат.

У період вагітності жінка стикається з різними заборонами. Адже для того, щоб виносити малюка і народити його здоровим потрібно змінити звичайний звичний спосіб життя, вживати тільки якісні продукти і, звичайно ж, багато рухатися.

У всі часи до дзеркала ставилися як до чарівного предмету, що дозволяє потрапити в потойбічний світ. Багато магічні ритуали, які використовують у своїй практиці екстрасенси і чаклуни, пов'язані з використанням відображень у дзеркальних поверхнях.

Сухі мозолі - це найпоширеніша «хвороба» шкіри ніг. Як правило, обгрунтовуються вони на стопах у вигляді огрубілих, твердих ділянок шкіри. Такі мозолі заважають при ходьбі і викликають сильний біль. Однак є безліч способів, завдяки яким можна швидко і ефективно позбутися від даної проблеми.

Чомусь більшість людей звертаються в стоматологічну клініку тільки в тому випадку, якщо у них болить зуб. Однак не можна забувати і про здоров'я ясен, адже при запаленні вони викликають неприємні відчуття, сильний біль і можуть спричинити за собою виникнення серйозних захворювань. При цьому головним наслідком хвороб ясен вважається випадання зубів. Саме через це так важливо стежити за здоров'ям всієї порожнини і вчасно відвідувати стоматолога.

Здавалося б, пора вагітності - найпрекрасніший час в житті жінки. Момент материнства неминуче близький, а ніжність і любов до майбутнього малюка зростає з кожним днем. Але, на жаль, дні вагітності нерідко затьмарює така проблема, як токсикоз.

Народні прикмети вже досить міцно увійшли в наше життя. Мало хто замислюється про те, звідки з'явилися всі ці повір'я і наскільки вони правдиві, але тисячі людей насторожено ставляться до чорних кішок або до жінок з порожніми відрами. Народними прикметами можна вважати якісь обов'язково збуваються особливості або збігу обставин, які передавалися з покоління в покоління ще з язичницьких часів.

Цей невибагливий овоч росте на городі у кожного сільського будинку. Він не вимагає особливого догляду, але багатий вітамінами, мікроелементами і клітковиною. З кабачка можна приготувати велику кількість смачних, корисних і низькокалорійних страв. Якщо говорити про тушкування, тут є кілька способів.

Білки - це складні сполуки, основною структурною одиницею яких є амінокислоти. У процесі переварювання їжі останні надходять в клітини і стають головним будівельним матеріалом для всіх органів і тканин. Організм людини потребує щоденного надходження білкової їжі, так як є амінокислоти, які не виробляються організмом, але є життєво необхідними, а надходять вони тільки з білковими продуктами.

Бальзамін - це одне з найпопулярніших невибагливих кімнатних рослин. Він об'єднує більше 500 видів, при цьому багато представників його ще не відомі. В Європі їх називають «красивими чоловічками», «скляними камінцями» або ж просто «скляними квітами». Швидке визнання прийшло завдяки тому, що рослина має великий спектр забарвлень листя і квітів.

Вчені вже давно встановили благотворний вплив домашніх кімнатних рослин на емоційну і фізичну сферу життя людини. З повним правом сингониум є таким рослиною. Вважається, що це декоративна рослина змінює світогляд на прогресивне, прискорює мислення і підвищує інтерес до всього нового.

Ні для кого не є секретом, що всі ми складаємося з води і речовин, які надходять з їжі, а також з вітамінів. У той період, коли жінка готується стати матір'ю щоденна необхідність у вітамінах і мінералах подвоюється. Скільки і які потрібно пити при вагітності вітаміни?

Меню сайту