Реклама спонсора

Герпес на губах - досить часта і дуже неприємна проблема багатьох людей. Він не тільки викликає тривалі хворобливі відчуття, заважає приймати їжу, говорити або посміхатися, але і помітно спотворює обличчя. Його не приховати помадою або тональними засобами, тим більше що втручання косметики ще більше сприяє збільшенню і без того швидкозростаючих виразок. Єдиним способом знизити хворобливість, запобігти появі або прискорити процес загоєння герпесу є застосування спеціальних мазей.

Всім молодим батькам властиво трепетно ??ставитися до здоров'я своєї новонародженої дитини. Причому занепокоєння їх може виникнути навіть при незначному «недугу» у малюка. До такого відноситься і дуже поширене явище серед немовлят, як нерівна голова. Майже завжди це нормальна особливість, що проходить із зростанням і дорослішанням дитини. Рідше - ознака порушень в розвитку або проблем з м'язами голови.

Краснуха являє собою вірусне захворювання, що характеризується гострим перебігом і специфічними симптомами. У більшості випадків лікування краснухи проводиться в домашніх умовах.

«Трактувати аналізи і призначати лікування - прерогатива лікаря» - це твердження безперечно. Однак батьки також повинні трохи розбиратися в деяких медичних показниках. Так, наприклад, коли в сечі у дитини виявлені нітрити, це говорить про бактеріальному забрудненні сечовивідних шляхів.

Кожній мамі потрібно вміти готувати в домашніх умовах улюблені ласощі її дитини. Так, наприклад, дітям дуже подобається мармелад. Це блюдо, приготоване в домашніх умовах, максимально зберігає користь натуральних інгредієнтів, що входять до його складу.

Якщо у дитини з'являється висип на ніжках, то батьки починають дуже переживати. Однак це не страшно, хоч і є приводом для невеликого неспокою. Іноді по інтуїції батьки поспішають замазати цятки зеленкою, але це дуже велика помилка. Висип є проявом хвороби, а не їй самій. Саме тому, щоб визначити причину лікаря необхідно бачити чисті цятки. Головне завдання батьків, які виявили висип, відразу звернутися до кваліфікованих лікарів.

Зефір - це дивовижно смачний, повітряний, ніжний і дуже ароматний десерт. Кожна господиня, хоч раз купувала зефір замислюється про його склад і думає про те, як би його приготувати вдома, щоб було натуральніше і ще смачніше. Ця стаття присвячена рецептами приготування цього чудового і улюбленого багатьма ласощі.

Всі ми любимо поїсти чогось незвичайного і смачного, взяти хоча б полуницю з вершками або смачні пироги знову ж з вершками. Цей продукт останнім часом став дуже популярним. Найчастіше на полицях магазинів можна зустріти тетрапак з інгредієнтом або пляшки під тиском, які видають вже готові пухнасті і повітряні вершки.

Куріння в процесі грудного вигодовування можна назвати егоїзмом і слабкістю мами по відношенню до малюка. У цьому випадку потрібно чесно собі відповісти на питання про те, що для вас дорожче, здоров'я дитини чи власне фізичне задоволення. Якщо грунтуватися на фактах науки, то з приводу куріння при грудному вигодовуванні лікарі зайняли категоричну позицію про те, що воно вкрай негативно позначається і на здоров'ї малюка, і на здоров'я матері.

Ні, напевно, такої родини, в якій не люблять солодку домашню випічку та різні вкуснятінкі, приготовані без додавання різних консервантів. Звичайно, магазінскіе солодощі зовсім непогані на смак, але, все ж, не йдуть ні в яке порівняння з домашніми. А вже якщо в будинку є дітки, то напевно не хочеться давати їм їжу з додаванням різних хімікатів. Тому вчимося готувати магазінскіе аналоги на своїй рідній кухні і, повірте, виходить навіть краще і смачніше.

Багато хто задається питанням про те, чи можна пити алкоголь під час годування грудьми. Однозначної відповіді на даний момент немає. Деякі кажуть, що годує жінка ні в якому разі не повинна вживати алкогольні напої, тому що цим буде завдано великої шкоди здоров'ю дитини. Інші ж кажуть, що це не небезпечно, якщо дотримуватися певних правил.

Як відомо, при грудному вигодовуванні важливо не тільки наявність у матері правильного харчування. Потрібно також уникати вживання продуктів і страв, «шкідливих» для малюка.

Наш організм складається з важливих елементів, одним з яких є кальцій. Останній міститься у вигляді солей різних кислот, а також у з'єднаннях з білком. Цей елемент служить в ролі важливого харчування нашим кісткам і зубам, адже кісткова тканина складається на чверть відсотків з цього мінералу. Присутній кальцій в м'язовій тканині, сироватці крові, важливий він у процесі запобігання утворення згустків крові, корекції рухів нервових імпульсів, нормалізації серцевих ритмів.

Давно відомо, що цинк як біологічний корисний елемент застосовувався ще в давнину і в сучасному світі завдяки своїм властивостям він має не меншу актуальність. Наприклад, більше 5000 років тому застосовували цинкову мазь для лікування шкірних хвороб в стародавньому Єгипті, але тільки лише в середині ХХ століття всерйоз взялися за його дослідження в біологічних процесах.

Як правило, застуда зазвичай супроводжується кашлем, який доставляє безліч неприємних відчуттів. А якщо хвороба захопила бронхи або легені, то кашель стає майже постійним супутником і вимагає ефективного лікування із застосуванням сильних медпрепаратів.

Меню сайту