Реклама спонсора

Колись давно крупинки солі були такими ж цінними, як маленькі діаманти, тому будь-яка зайва трата вважалася мало не святотатством. Розсипати сіль на підлогу - все одно, що змішати з брудом гроші, здобуті потом і кров'ю. Тож недаремно близькі докоряли незграбного за такий проступок, відносини розпалювалися, починалися чвари, звідси і прикмета «розсипати сіль - до сварки».

Така прикмета, як «знайти кільце» у багатьох культурах трактується по-різному. Для християнської культури кільце є символом вірності, відданості і любові. Саме з цієї причини споконвіку на Русі втрата кільця вважалася знаковим (поворотним) подією у долі людини. Найчастіше такі зміни були пов'язані з сімейними справами.

З ранніх років натільний хрестик служить для людини найсильнішим оберегом. Хрестик захищає людину від усіх негараздів і неприємностей протягом усього його життя.

Парадокс - чим неприємніше прикмета, тим краще її тлумачення. Так і з прикметою про напаскудити птицю. Майже всі люди вважають це ознакою великого успіху або великого грошового потоку. Чи так це?

Від правильної обрізки винограду залежить не тільки майбутній урожай, але і може змінитися смак самого винограду і розмір кожної ягоди на гронах. Крім того, якщо не обрізати і не формувати виноград, він може розростися в усі сторони. А вчасно проведена обрізка полегшує догляд за кущами винограду і робить більш приємним збір дозрілих ягід.

Навіть ті з нас, хто не вірить у прикмети і вважає їх забобонами, прекрасно знають про їх існування. І навіть якщо ви боїтеся павуків, то не можете не знати того, що павук в будинку - це хороший знак. Недарма кажуть, що павуків вбивати не можна, краще прогнати.

Люди почали придумувати прикмети і забобони ще в незапам'ятні часи. Звичайно, невігластво древніх людей не дозволяло їм знайти логічне і зрозуміле пояснення багатьом подіям і явищам. Саме тому з'явилися всілякі прикмети.

Картопля - продукт, який поступається за своєю популярністю тільки хлібу. Нерідко трапляється ситуація, коли зварену картоплю починає темніти. У підсумку гарнір втрачає свою привабливість, настрій господині, та й усіх домочадців, які налаштувалися на смачний обід чи вечерю, зіпсовано. У чому ж криється причина подібного явища?

Сама по собі втрата будь-якого предмета дуже засмучує, особливо, якщо ви позбулися такої важливої ??речі, як ключі, адже це означає, що ви не зможете самі відкрити двері, доведеться шукати їх скрізь, де ви бували, робити нові, метушитися. Єдине, що піднімає настрій - ймовірність чогось хорошого. Отже, що ж обіцяє розсіяному людині втрата зв'язки з брелоком?

Як відомо, обручка - це не проста прикраса, а символ мудрості, любові і влади. З давніх часів люди вважали, що даний виріб має вищою силою і може вберегти свого власника від різних неприємностей і, звичайно ж, зміцнити шлюб. Саме через це дуже часто обручку передавалося у вигляді оберега з покоління в покоління.

Чого очікувати, якщо голуб сів на підвіконня? З цього приводу в народі побутує кілька думок. Одні вважають, що подібна нахабство ні до чого доброго не приведе, інші ж, навпаки, бачать у непроханого гостя лише хороше. Але що ж насправді може означати голуб, сидить на вашому підвіконні?

Голуби - це птахи, які нікого не можуть залишити байдужим: одні вважають їх справжніми красенями, милуються ними, інші лають їх за послід, а треті чарівно вивчають легенди і забобони, які пов'язані з ними. Ще з давніх часів голуби вважалися особливими птахами. Багато знаючі люди стверджували, що ці пернаті є служителями Бога. Саме через це їх вважали символом благополуччя і миру.

Хрест - це один з найважливіших символів християнської віри, що означає страждання і спокуту гріхів усього людства в особі Ісуса. Тому у багатьох виникає питання, а чи можна такий важливий культовий символ використовувати в якості подарунка? Думки з цього приводу розділяються.

Багато дачники і садівники-любителі прагнуть до того, щоб навчитися самостійно вирощувати розсаду багатьох овочевих культур. У кожного звичайного і звичного для нас овоча є свої секрети вирощування та догляду, дотримуючись яких можна гарантовано отримувати багатий і красивий урожай.

Кущі троянд володіють однією особливістю - їх стебла через кілька сезонів відмирають і з нирки, розташованої трохи нижче, з'являється новий пагін. Якщо вчасно не провести видалення загиблої частини рослини, то вона переплететься з новими молодими відростками. В результаті цього кущ придбає непривабливий зовнішній вигляд і потворну форму. Саме тому троянди потребують щорічної оздоровчої обрізку. Як же правильно її провести?

Меню сайту