Реклама спонсора

Нейтрофіли - це відносяться до лейкоцитам клітини крові, які є головними захисниками людини в боротьбі з самими різними інфекціями. Нейтрофіли - бактеріофаги, які при зустрічі з чужорідними речовинами - вірусами, грибками або мікробами просто поїдають їх. Цікаво, що в цей момент самі нейтрофіли так само гинуть, але при цьому виробляють величезну кількість активних речовин, що згубно впливають на всі мікроби.

Ні для кого не секрет, що гроші люблять рахунок. Будь-яке необережне або недбале ставлення до них може привести до тривалого безденежному періоду, що істотно позначиться не тільки на благополуччя сім'ї, але і принесе психологічні розлади всім її жителям. А як цього уникнути? Дуже просто. Щоб гроші не проходили повз вашого гаманця, необхідно вірно планувати момент для витрат і боргів.

Британські вчені встановили, що родимки на тілі людини здатні продовжувати життя. Виявляється, що їх наявність на шкірі говорить про міцність кісток, стабільної м'язовій системі і пильного зору, але найбільш вражає той факт, що вони попереджають появи ракових пухлин і уповільнюють процес старіння, тобто метаболічний вік володаря плям набагато молодше істинного.

Іноді подарований букет на свято зберігає красу навіть після висихання, і такий шедевр просто шкода викидати, не кажучи вже про те, що найчастіше квіти - нечастий гість у домі. Але як би ви не горіли бажанням залишити гербарій як своєрідний декор, народні прикмети не рекомендують вам цього робити.

Прикмет, пов'язаних з гібіскусом або як його ще називають у народі - китайською трояндою досить багато і всі вони носять суперечливий характер, втім, як і будь-яке інше марновірство. Незважаючи на це, деякі люди не бояться придуманих легенд і забирають красиве дерево додому. Та й як не купити настільки квітуча рослина, від якого неможливо відірвати погляд. Особливо воно стає чарівним в момент розкриття бутонів.

М'ята з давніх часів вживалася в кулінарії як запашна, освіжає і додає пікантності приправа. Листя м'яти використовуються багатьма господарочками для приготування безлічі напоїв і страв. Багатьом подобається м'ята за її чудовий аромат, яким вона наділяє супи, гарячі страви, салати та десерти. М'ята ідеально поєднується з бараниною, куркою, чаєм, безалкогольними і алкогольними коктейлями і практично всіма фруктами.

Для будь-якого грибника знайти сімейку чорних або білих груздів - це удача. Смачний гриб, проте його потрібно вміти заготовити на зиму. В основному грузді засолюють. Попередньою процедурою стає вимочування цих грибів для того, щоб позбутися гіркого молочного соку, але не всі хочуть возитися з солоним розчином, оскільки його потрібно своєчасно міняти.

Всі ми знаємо про те, що наші предки, які займалися землеробством, залежали від природи. При цьому особливим фактором, який впливав на урожай, був дощ. Посушливе літо і відсутність дощу викликало паніку і занепокоєння у населення. Дощ же вважався подарунком небес, який очищав землю від усього поганого і негативного. Саме через це найпоширенішими були обряди, які проводилися з метою викликати дощ.

Голка - гострий предмет і як будь коле виріб таїть у собі багато загадок і цікавих прикмет. У народі до голки ставилися з особливою обережністю, оскільки багато ворожки використовували її для ворожінь і чаклунства. Голка могла принести і горе, і радість, але найчастіше з нею пов'язували нехороші прикмети.

Спиртний напій, що володіє солодкуватим фруктово-ягідним смаком, прийнято називати наливкою. Для приготування наливок використовують різні ягоди і фрукти, однак з калини, здавалося б, такої специфічної, як на смак, так і на колір ягоди виходить дуже гарна наливка.

Купуючи подарунки або невеличкі сувеніри до свят своїм рідним, близьким чи колегам по роботі, багато хто навіть не згадують про те, що за народними прикметами багато речей не можна дарувати. Це твердження безпосередньо відноситься до носовою хусткою, дарувати які не можна ні в якому разі, якими б красивими і дорогими вони не були.

Як часто ви думали про те, що подарувати своєму чоловікові на 23 лютого або день народження? Це питання щорічно мучить мільйони дівчат у всьому світі, адже вибрати подарунок для чоловіка не так просто, як здається на перший погляд і навіть якщо цей чоловік - ваш чоловік, то нерідко можна помилитися з подарунком і потрапити в халепу.

Подарунки - це справа тонка і делікатна. Недарма практично кожен з нас хоч раз мучився, задаючись питанням «що ж подарувати на свято своїм близьким і рідним». Особливо складно вибрати подарунок чоловікам, особливо таким, у яких все є. Часто вибір дівчат і жінок падає на такі необхідні чоловікові аксесуари, як годинник, ремінь або гаманець, адже кожна з цих речей хорошої якості підкреслює високий соціальний стан чоловіка та його статус. Це як прикраси для жінки.

Кожен знає прикмету про розбиту посуді. Навіть ті, хто в прикмети не вірить, розбивши чашку, обов'язково кажуть: «Нічого страшного, це на щастя!» Дійсно прикмета «розбити чашку» здавна вважається щасливою, особливо, якщо посуд розбилася вщент і розлетілась на дрібні осколки.

Іноді ми навіть не помічаємо невеликих ударів рукою або ногою об щось в будинку, особливо якщо це відбувається досить часто. А ось наші предки надавали значення практично кожному, навіть незначному ушиби. Та й не тільки ушиби. Народних прикмет безліч. Свербить у вас очей, дзвенить чи у вусі, забилися ви коліном або ліктем, побачили павука або до вас у будинок залетіла сонечко - кожне з цих та багатьох інших подій трактувалося, як ознаку, знак згори.

Меню сайту