Реклама спонсора

Харчування годуючої матері - це важливий фактор для повноцінного розвитку і зростання новонародженої дитини. Саме тому до цього питання слід підходити вкрай уважно, коректуючи не тільки кількість, але і якість споживаної їжі. Будь-який продукт повинен приносити користь дитині, але при цьому гарантувати відсутність таких небажаних реакцій, як запор, пронос або ж алергія.

Кожна матуся відразу ж після візиту педіатра приходить в жах від того, яким повинен бути її раціон харчування. На перший погляд всі заборони і обмеження виглядають таким чином, що їй нічого не можна їсти, щоб не нашкодити маленькому зростаючому організму, якого вона годує грудьми.

Тропічна рослина давно розводять російські квітникарі. Його люблять за красиві яскраві квіточки, товсті м'ясисті листя і, звичайно, за особливі цілющі властивості. Мова йде про каланхое - домашньому рослині роду сукулентних.

Nerium або олеандр - рослина з сімейства кутровие. Місцем його проживання є місця з м'яким приморським кліматом. Різновиди цієї рослини можна зустріти в країнах середземноморського узбережжя, в Азії, Африці, Японії.

Пекуча або тупий, ниючий або гострий біль в області попереку може бути локалізована в одній точці, а може розлитися по всій поперекової кола. Такий симптом знайомий багатьом і майже в 90% випадків він пов'язаний з проблемами м'язів спини і хребтом. Як правило, біль виникає раптово, за що в народі отримала назву - «простріл».

Відразу ж після виписки з пологового будинку, новоявленої матері слід звернути увагу на температуру повітря в кімнаті, в якій знаходиться новонароджений. Оптимальним варіантом вважається температурний режим - 22 ° С, причому при температурі 18-20 ° С малюк також відчуватиме себе відмінно.

Введення прикорму - це головне питання, яке хвилює всіх мам без винятку. Адже вкрай важливо все зробити правильно, щоб у майбутньому у малюка не спостерігалося таких проблем, як алергія, захворювання шлунково-кишкового тракту тощо. Ми ж поговоримо про банани і про те, коли цей продукт можна починати давати малюкові.

З моменту виявлення вагітності жінка повинна серйозно ставитися до будь-яких змін у своєму організмі, прислухатися до відчуттів і фіксувати їх. До одних з таких нових відчуттів відноситься почуття пульсації в животі. Для з'ясування причин цього явища слід звернутися до гінеколога.

Питання «Чим промивати очі новонародженому?» Може виникнути у молодих батьків, в сім'ї яких нещодавно з'явився новий її член, і вони ще не змогли звикнути до своєї нової ролі мами і тата, і у родичів малюка, які вже встигли забути, як потрібно доглядати за маленьким чоловічком.

Молодим матусям часом важко визначитися, до якого віку потрібно сповивати малюка і чи слід взагалі це робити. Одні вважають сповивання пережитком минулого, інші ж, навпаки, вважають за краще дотримуватися традицій. Це питання ускладнюється ще й тим, що думки наших бабусь як представників старшого і, здавалося б, мудрого покоління, і сучасних фахівців розходяться.

Можна сміливо стверджувати, що одним з найбільш корисних молочних продуктів є кисле. Вона не тільки смачна, а й корисна, її рекомендують приймати при проблемах з травленням, при гастритах і панкреатитах, а також вона має бути присутня у раціоні, якщо у людини проблеми серцево-судинного характеру, діабет або наявність зайвої ваги, в тому числі і ожиріння .

Запальний процес, при якому відбувається набрякання піднебінного язичка, називається увуліт. Як правило, для цього стану характерна раптовість виникнення. Піднебінний язичок може опухнути під час сну або в процесі прийняття їжі.

Досить часто батьки малюків різного віку задають педіатрам питання «Чому у дитини сеча темного кольору?», Чи небезпечно такий стан і чи необхідні якісь заходи для усунення цього симптому. У цій ситуації батькам дитини потрібно постаратися заспокоїтися і зосередитися, адже саме їм потрібно буде згадати, не контактував дитина з людьми, які згодом захворіли на вірусний гепатит, чи не було травм поперекової області або будь-яких захворювань, які можуть давати ускладнення на нирки.

Усім батькам без винятку хочеться навчити свого малюка обходитися без памперсів. При цьому всі дорослі хочуть зробити це якомога швидше і спокійніше. Відучити дитину від одноразових підгузників при правильному підході досить легко. Звичайно, на перших порах вам доведеться зіткнутися з величезною кількістю мокрих штанців і бурхливою реакцією малюка. Але це не привід зупинятися.

Східні солодощі люблять багато ласуни. Нуга, козинаки, рахат-лукум, халва прийшли до нас з країн Близького Сходу і Середньої Азії.

Меню сайту