Реклама спонсора

Анатомічні особливості будови грудної клітки і різноманітність внутрішніх органів і тканин, розташованих безпосередньо в порожнині грудної клітки або біля неї роблять скрутним діагноз при скаргах на болі в грудній клітці справа. Тому, якщо біль і дискомфорт з'являються часто і викликають занепокоєння, то потрібно звернутися до терапевта, так як потрібно диференціальна діагностика.

Зі Сходу росіянами була запозичена чимало екзотичних і смачних страв. Одне з них - шаверма або шаурма. Продається вона повсюдно, проте шаурма, приготовлена ??своїми руками, набагато смачніше, ніж куплена на ринку.

Куряча печінка багата вітамінами, амінокислотами, мінералами, які впливають на нормальну життєдіяльність організму. Ще стародавні лікарі вважали курячу печінку головним засобом для лікування фізичної слабкості, занепаду сил після вагітності та пологів і навіть «курячої сліпоти».

Солі в нашому організмі знаходяться в розчиненому вигляді в складі біологічних рідин, таких як кров, лімфа, слиз або суглобова рідина. Поки обмін речовин і склад рідин правильно регулюється нервовими і гуморальними механізмами, концентрація солей не перевищує критичного значення, після якого відбувається кристалізація і осадження на стінках судин і внутрішньої поверхні суглобових сумок.

Будь-яке підлогове покриття потребує регулярної і генеральному чищенні. На паласі можуть з'явитися плями, лискучі ділянки, забруднені місця, поверхня може втратити колір. Якщо немає можливості здавати палас в хімчистку, то доведеться освоїти техніку очищення паласа в домашніх умовах.

Як часто зайшовши в дорогий ресторан, ми «ловимо» себе на тому, що цікаво роздивляємося гарні серветки. І тут немає нічого дивного, адже ця звична і буденна процедура вже давно переросла в справжнє мистецтво. В результаті цього на столах замість звичайних салфетниц зі скромними тоненькими папірцями красуються химерні шедеври: елегантні квіти, пишні віяла, «їжачки», «лебеді» і т.д.

На думку лікарів-педіатрів низка - це одне з кращих лікарських рослин для приготування ванн при купанні новонародженої дитини. Особливість ванночки з настоєм низки полягає в тому, що вона дезінфікує і підсушує шкіру, заспокоюючи попрілість або пітницю. Приємний запах трави заспокоює нервову систему і якщо ввечері малюка купали у відварі череди, то його сон буде спокійним і безтурботним.

Запалення відділів вуха може проявлятися таким симптомом, як протягом рідини з вуха. Це дуже серйозне захворювання і призначити правильне лікування може тільки ЛОР-лікар. Запалення може носити гострий або хронічний перебіг і вражати внутрішній, середній або зовнішній відділи. Найчастіше отит (запалення вуха) виникає на фоні захворювання дихальних органів, таких як ларингіт, ангіна, синусит, фарингіт або трахеїт.

Велика радість у сім'ї, коли мама пече торт. Але спекти коржі - це не головне. Торт - це витвір мистецтва, який певних навичок. Для прикраси тортів використовують карамель, шоколад, дрібні тістечка безе, фрукти та ягоди.

Сьогодні багато представниць прекрасної статі воліють носити піджак. І тут немає нічого дивного, адже він робить образ більш стильним, модним і сексуальним. При цьому такий елемент одягу можна надіти з приводу, так як він є універсальним і відмінно підходить під обраний вами стиль.

Дуже часто майбутні мами задаються питанням про те, чи можна робити флюорографію під час вагітності. Адже кожна з них боїться завдати шкоди ще ненародженої дитини.

Флюсом називають гнійне запалення окістя в області ясен. Флюс виникає при карієсі зубів і проникненні в пошкоджені тканини ясен інфекції. З'являється виражений набряк щоки, губ і носа, може піднятися температура. Найкращим для лікування флюсу буде візит до стоматолога, але іноді його можна вилікувати домашніми засобами.

На сьогоднішній день полиці супермаркетів щільно забиті різними видами гірчиці. Це і англійська, і гірчиця з хроном, і гостра і так далі. Однак, як це не дивно, смачніше приготовленої вдома гірчиці немає нічого. Готується вона досить швидко, тому порадувати себе остреньким можна буквально на наступний день після приготування, за рецептурою вона повинна простояти пару днів.

Не багато хто знає, що тушкована квашена капуста з будь-якими м'ясними виробами називається Бігус. Це традиційне блюдо поляків, литовців і білорусів. Квашена капуста є джерелом вітаміну С, тому її вживання в зимовий і весняний час дуже корисно для організму.

Одна з особливостей обміну речовин у новонароджених - це високий рівень білірубіну в крові, який проявляється жовтяницею. Розрізняють фізіологічну і патологічну жовтяницю новонароджених. В обох випадках йде наростання концентрації білірубіну в крові, яке оцінюється шляхом лабораторного аналізу крові.

Меню сайту