Реклама спонсора

Плоди абрикоса одні з найсолодших і вабливих. Їх м'якоть відрізняється незвичайною свіжістю і ароматом. Абрикос - дуже древній фрукт. Перші згадки про нього відносяться до І століття до н.е. Він був найдорожчим делікатесом в Греції, Іспанії та Північній Африці. У нашу країну він потрапив лише в 18 столітті, швидко акліматизувався і прижився.

У Вас з'явилася непрохана гостя - моль. Але от часи нафталіну пішли далеко геть. Які методи боротьби з цією метеликом існують сьогодні?
Видів домашній молі існує величезна кількість. Це шубна моль, платтяна міль, меблева міль, зернова міль.

Варена морква корисніше сирої чи навпаки? Як краще засвоюються поживні речовини із сирої моркви або після термічної обробки? У моркві міститься вітамін А, а якщо бути точніше - провітамін бета-каротин, який необхідний для зору, нормальної роботи імунної системи організму.

На перший погляд здається що покласти плитку на підлогу набагато простіше і легше ніж на стіну. Але це не зовсім так. Будь похибки і нерівності на підлозі помітні набагато більше ніж на стіні, тому до такої роботи треба поставитися з більшою відповідальністю ніж до якої небудь інший. Якщо ви вперше вирішили облицювати підлогу плиткою, то в цій не великий статті ви знайдете кілька хороших порад з укладання плитки для підлоги.

Хотілося б звернути увагу на те, що фіранки грають не останню роль в створенні затишку і комфорту вдома. Вони можуть гармонійно доповнювати вишуканість вашого інтер'єру, приховати недоліки і перетворити вашу кімнату. Так на що ж треба звернути увагу при підборі фіранок? У першу чергу на якість матеріалу і довжину.


Йога являє собою об'єднання різноманітних фізичних вправ і духовних практик буддизму та індуїзму. Якщо говорити про значення йоги для людини, то це і фізичне вдосконалення, і психологічна допомога, і духовне самовдосконалення, і інші ефекти.

У наше не легкий час далеко не кожен «щасливчик» зможе похвалитися своїми хоромами. На жаль, більшість людей, проживають великими сім'ями в малогабаритних квартирах ще з часів Хрущова. Хочеться відзначити, що яким би важким не було час, і де б не проживали люди, вони завжди залишаються, доброзичливі і раді гостям. Як мовиться, і напоять і нагодують, і спати вкладуть.

У буквальному значенні «хачо» сир або сир, «пури» хліб. Тобто куди вже простіше хліб із сиром, тісто з сирною начинкою. І там, де російська, кажучи про мінімальний пайок для пристойного життя, згадає про шматок хліба з маслом, грузин скаже про хачапурі.

Щоб трави допомагали, потрібно не тільки вірити в їхню чарівну силу, але і правильно збирати, зберігати і готувати. Навчися використовувати цілющі властивості природи!
Протягом століть наші предки допомагали собі, використовуючи найпростіші природні засоби. Твоя прапрабабуся зберігала і передавала дітям кращі рецепти з усього, що можна було знайти в лісі, в полі і на власному городі. Вона напевно вміла використовувати таємничі сили рослин.

Візьміть 25г. гвоздики (її використовують для маринаду), 0,5 кг. цукру, 0,5 л. горілки, натріть на тертці 3 великих лимона. Всі залийте водою (40-50 ° C) і поставте на 14днів в темне місце.
Курс лікування - три трилітрові банки. Пити 3 рази на день по 25г. за 15 хвилин до їжі. Цей рецепт позбавляє від головних болів, підвищеного артеріального тиску, болів серця.

Цей рецепт з народної медицини лікує алергію, гайморит, отит, фронтит, радикуліт, астму, риніт, гіпертонію, психічні розлади, легені, шлунок, кишечник, жіночі захворювання, серце.

Весна нарешті вступила в свої права. Пора подумати про себе! Часу залишилося не так багато, щоб остаточно прокинутися, стерти з лиця сліди втоми і позбутися від дрібних зморшок. Традиційні косметичні проблеми цього періоду відомі кожної з нас: суха, зневоднена шкіра, відчуття стягнутості, запалення і лущення, поява вугрової висипки і подразнень.


- Навчіть дитину перед сном вимовляти змову, яка відганяє хворість і дарує рівний, спокійний сон: «В ліжечко лягаю, на бочок повернусь і нікого не боюся. Матір Божа при мені, що Матері, то і мені ».

Саме слово «антибіотик» (анти - проти, біо - життя) означає «проти життя». Я дуже не люблю антибіотики, хоча усвідомлюю, що у будь-якого методу, у тому числі і у фітотерапії, є межі. Існують невідкладні стани, коли без антибіотиків не обійтися, і ми зобов'язані їх прийняти, так як вони діють більш сильно, більш гостро.

Так починається відома приказка, а мова йде про чагарнику сімейства жимолостевих, бузині чорній, яку часто можна побачити поряд з будинками в селах, селищах, в садах і парках. Росте вона в підліску широколистяних лісів, рідше в змішаних і хвойних лісах, на узліссях, в чагарниках.

Меню сайту