Реклама спонсора

Як будь-яка жива істота, кімнатні рослини теж наділені енергетикою, здатної впливати на ту чи іншу ситуацію в будинку. Бувають такі рослини, які допомагають господареві в скрутну хвилину або, навпаки, здатні негативним чином відбитися на їхньому стані. Але деякі представники флори страждають від неоднозначну репутацію, оскільки чуток навколо них мешкає чимало.

Прикмети - це знаки, які нам послані згори і це зовсім не провісники чогось поганого, а лише попередження про небезпеку. Так, наприклад, прикмета про що впала іконі. Будь-якому віруючому (і навіть невіруючому) людині ця прикмета здається поганий. Так і є насправді. В давнину вважалося, що якщо впала ікона, то це віщує нещастя в тому будинку, в якому це сталося. Хвороба, смерть або будь-яке інше нещастя незабаром повинно обрушитися на будинок, де впала ікона.

Чи було у вашому житті так, що випадково з рук вислизала гуртка з чаєм або, прийшовши додому, ви з жахом виявляли злетів зі стіни шафа і вщент побитий посуд? Які думки відвідували вас в такі хвилини? Звичайно, спочатку приходить відчуття жалю і жалю, але потім згадуєш бабусині слова: «Посуд б'ється на щастя!»

Завжди можна знайти цілком логічне пояснення того чи іншого явища і падаюче дзеркало тому не виключення. Найбільш поширеною версією є неправильний монтаж предмета до стіни або іншої поверхні. Наприклад, ваше дзеркало кріпилося на шафу за допомогою клею. Через роки клейка основа може втратити свої закріпні властивості якої вага рефлектора виявитися занадто великим.

Підживлення грушевих дерев має визначальне значення для їх повноцінного харчування, у відсутності якого неможливо отримати ні регулярне плодоношення, ні рясний урожай, ні якісні плоди. Який би родючою була грунт, на якому посаджені грушеві дерева, вона рано чи пізно неодмінно почне вичерпуватися. З метою її відновлення використовують як мінеральні, так і органічні добрива.

Слива є прекрасним продуктом, який можна засушити на зиму. Отриманий при сушінні сливи чорнослив - смачний і разом з тим невимовно корисний продукт. Він використовується як протизапальний і противірусний засіб для лікування різних захворювань, а також широко застосовується в кулінарії.

Багато забобони дожили до наших часів через сторіччя. Одна з таких прикмет є «винесення сміття ввечері», яка за розповідями наших бабусь спричиняє великі неприємності в усіх сферах діяльності. Але реальні підстави, чому не можна цього робити, ніхто не може назвати. Тому історія налічує дюжину різних версій, які здатні пояснити причину небажаного позбавлення від відходів у вечірній час доби.

Ті, у кого в саду є смородинові кущі, прекрасно знають, як складно боротися зі смородиновим шкідниками. Вони з'являються одночасно з молодими листочками, і в цей же час починається вперта боротьба з паразитами. Іноді ми все літо докладаємо зусиль, щоб врятувати урожай, а в результаті перемога виявляється не на нашому боці. Є випробуваний метод - полив кущів окропом, який дає хороші результати.

Апетитне, смачне, тягуче сливове варення стане прекрасним «супутником» домашніх чаювань в холодну зимову пору. Багато обожнюють це смачні ласощі, але не знають, як правильно його приготувати. А між тим, сливове варення вариться досить просто, а тому його відносять до числа самих елементарних і передбачуваних видів варення. Отже, як же приготувати цей чудовий десерт?

Слива є одним з широко поширених плодових дерев. Як і будь-яке інше культурна рослина, для успішного плодоносіння зливу потребує підгодівлі різними корисними для неї речовинами.

Віра - одна з наймогутніших сил, яка здатна захистити людину від безлічі невдач, а також від впливу темних наклепів. Природно, мудрий народ помітив це давно і за допомогою проб і помилок визначив, які ж предмети можуть виступати в якості захисних амулетів в протиборстві з порчі, наговорами і негативними емоціями недоброзичливців. Одним з таких амулетів стала червона нитка, яка, на думку деяких, здатна на багато що в боротьбі з темними силами.

Всім відомо, що карась належить до сімейства коропових риб. При цьому в природі існує два види - карась срібний і карась золотий або звичайний. У деяких регіонах особини даного виду виростають до п'яти кілограмів. Карась належить до групи промислових риб, а тому його, як правило, вирощують у штучних водоймах. Господині знають, що смак рибки повністю залежить від місця її проживання.

Кожна жінка, дівчина хоча б раз у своєму житті втрачала сережку, а ось знаходити таку дрібницю вдавалося не кожному. Розуміючи це, кожна жінка, знайшовши подібна прикраса, перш, ніж підняти його, мимоволі задумається «а чи варто це взагалі робити?» Можливо, це не дуже хороший знак і робити це категорично заборонено! В народі з цього приводу склалося кілька прикмет.

Незважаючи на те, що в сільській місцевості можна зустріти більшу кількість синиць, ніж у місті, наші забобонні предки вважали, що просто так синиця в будинок не залетить! З приводу візиту цієї «красуні» склалося дуже багато повір'їв і прикмет. Давайте розглянемо більш популярні і, так би мовити, «реалістичні».

Не секрет, що качине м'ясо в деяких стравах виходить набагато смачніше і пікантні, ніж, наприклад, куряче або гусяче. Однак, незважаючи на це, качине м'ясо готують рідше і найчастіше його запікають цілком або гасять.

Меню сайту