Реклама спонсора

Всі ми знаємо про те, що шістдесятиріччя - це серйозний ювілей, адже це якась риса, переступити через яку складно. Багато жінок у цьому віці не вважають себе старими і намагаються всіма можливими способами довести це оточуючим. Однак шістдесятиріччя ще не вказує на те, що людина втратила інтерес до життя і йому нічого не цікаво. Так, наприклад, в нашій країні існує безліч різних курсів для пенсіонерів, які користуються особливим попитом.

Скумбрія - це найпопулярніша після оселедця закусочна риба. На прилавках магазинів скумбрія завжди займала особливе місце, вона продається в копченому, солоному, маринованому і свіжому вигляді. Однак магазинний маринад не завжди може припасти вам до смаку, тому можна купити свіжу скумбрію і замаринувати її вдома самостійно.

Горбуша - це один з видів червоної риби сімейства лососевих. До нього також відносяться сьомга і лосось, так що різниця між ними невелика. Всі рецепти з сьомги або лосося підходять для того, щоб приготувати ці ж страви з горбуші.

Червона риба - це чудова закуска для святкового і урочистого столу і одночасно з тим поживний продукт для смачних повсякденних бутербродів. Відмінно підходять для маринування різні види червоної риби - кета, сьомга, лосось. Можна замаринувати рибку цілком, нарізкою або великими шматками. Розглянемо технологію цього процесу.

Мариноване сало є предметом обожнювання багатьох людей, особливо представників сильної статі. Свіже сало з тонкою золотистою скоринкою і апетитною мармурової прошарком м'яса не купиш в супермаркеті, а відвідувати ринок щодня за черговий свіжою порцією сала не дозволить сучасний ритм життя. Більше того, куплене сало довго не зберігається і через пару днів набуває сируватий запах і сіруватий колір.

Практично всі люди впевнені в тому, що удача - дама примхлива і її потрібно залучати, вітати, а також задобрювати за допомогою різних пристосувань і обрядів. У різних народів у різні часи були свої методи призову удачі, але найзнаменитішим, мабуть, і до цього дня залишається підкова, яка покликана бути всесвітнім символом удачі.

Прикмети, які люди «збирали» століттями, очевидно, мають своє значення. Тому не поспішайте ними нехтувати. Погодьтеся, що мурашки підуть по тілу, якщо людині вдасться знайти ікону. Неважливо, чий лик на ній зображений, якось не по собі! Чи не так?

Людство ділиться на дві категорії людей. Одні вважають, що ланцюжок з натільним хрестиком може порватися за цілком з'ясованими причин. По-перше, з часом ланки можуть перетиратися і ставати більш ламкими, що рано чи пізно призведе до неминучої поломки. По-друге, якщо маса хрестика перевищує масу ланцюга, то нічого дивного немає в тому, що вона порвалася, оскільки її вага повинна бути в два рази важче хрестика.

У народі склалася маса прийме, що робити і чого не робити, щоб гроші водилися і множилися. Ми можемо вибрати ті, які будуть допомагати тільки нам.

Коли влітку у вікно або в балконні двері влітає кажан, то виникає перша думка «до чого б це?» А вже друга «як її вигнати?»

Якщо вірити прикметі, то в основному метелик, що залетів в будинок, обіцяє милостиву звістку, успіх і щасливе життя для всієї родини. Але, незважаючи на те, що з'явилися метелик в будинку - це добрий і хороший знак, відзначають випадки, коли прикмета має ще й негативну смислове навантаження, більше того, є передвісником горя і втрати. Таким чином, є доцільним розглянути всі можливі варіанти тлумачення прикмети.

Народні прикмети передаються з покоління в покоління і деколи навіть людина, яка ніколи не вірив у надприродне, на своєму досвіді переконується, що «це працює»!

Як же народ все-таки суперечливий у винаході забобонів, а також логічних пояснень, які за цим ідуть. Здавалося б, прищ на носі у багатьох дівчат повинен викликати негативні емоції, адже краса особи перестає бути ідеальною і, тим не менше багато радіють, адже кажуть, що така прикраса обіцяє любов. Що ж лежить в основі цієї прикмети і що ж думають інші з приводу такого сумнівного прояви палких почуттів?

Спіткнутися, як кажуть, на рівному місці завжди неприємно, адже це збиває з ритму, змушує озирнутися по сторонах у пошуках свідків і взагалі викликає негативні емоції. І, природно, не дивно, що таке просте здавалося б дію набуло навколо себе стільки негативних відгуків і як наслідок забобонів, адже, виявляється, спіткнутися - це не до добра. Наскільки реально працює ця прикмета, варто розібратися детальніше.

Кільце вважається важливим символом в житті кожної людини, йому завжди надавалося величезне значення. Прикмета про знахідку обручки досить неоднозначна і суперечлива. На думку одних, знайдене обручка є хорошим знаком. Незабаром можна очікувати знайомства з майбутнім чоловіком. Якщо обручку було знайдено сімейною людиною, то йому варто очікувати поповнення в сімействі. Кільце, знайдене молодою дівчиною чи хлопцем, у яких є друга половинка, означає швидке весілля.

Меню сайту