Реклама спонсора

Велика частина тепла приміщення виходить, в основному, через вікна. Якщо ви не плануєте встановлювати склопакети, то приведіть в порядок ваші старі рами. Термін їх експлуатації не повинен перевищувати десять років, але в наших будинках вони служать набагато довше.

Перш ніж купити ноутбук необхідно визначиться, для чого він потрібен. Залежно від цього вибрати відповідну модель. Ноутбук може бути друкарською машинкою в офісі, медіоцентром, служити для ігор або престижним аксесуаром. Що може знадобитися для портативного домашнього комп'ютера? Швидкий інтернет, синхронізація з мобільним телефоном, обробка фотографій, відео- і аудіозаписів. Крім перерахованих функцій, зверніть увагу на потужність, розміри, вага.

Ви помітили, що всі негативні емоції, які у нас виникають в різних життєвих ситуаціях, ми називаємо словом - стрес.
Ми так уже звикли до цього явища, що воно просто стало частиною нашого життя, як їжа, вода або сон. Найцікавіше, що в природі стресу як такого немає. Є просто реакція людини, так би мовити, суб'єктивна оцінка того, що відбувається.

Вишню піщану бажано пригнути в середині вересня віяловим розміщенням пагонів. Рослини піщаної вишні, плоди якої не встигають дозріти до цього часу, краще викорчувати. Також вирізаються восьмидесятилітні гілки, а прикореневі пагони залишаються тільки ті, які плануються на заміну старим в наступні роки. Всі інші пагони видаляються. При настанні морозів веерно розташовані гілки збираються в пучок і при необхідності вкриваються бадиллям, соломою.

Останнім часом дієтологи акцентують на тому, що навіть правильний раціон харчування не забезпечує організм вітамінами в достатній кількості. До того ж наповнена стресами життя сучасної людини обумовлює надзвичайне поширення нестачі вітамінів групи В, які виконують в організмі багато функцій, зокрема, підтримувати нервову систему. Існує безліч препаратів з комплексом вітамінів групи В, які випускаються як в капсулах і таблетках, так і в ін'єкційної формі.

Чи відомо вам, що в світі існує більше 40 000 різних сортів рису? Всі вони розрізняються за смаком і кольором. Рис входить в раціон практично всіх культур на планеті. Для більш, ніж половина населення світу рис - основний продукт харчування. Наприклад в Азії сімдесят відсотків енергії населення, чисельністю, більш ніж два мільярди людей отримують з рису.

Температура: драцени люблять помірну, не нижче 15 ° С температуру, але більша їх кількість воліє перезимівлі при 10-12 ° С.
Освітлення: драцена не переносить попадання прямих сонячних променів, любить світлі місця або півтінь. Деякі люди вважають, що драцена тіньолюбні рослина, але це не так. У темному місці драцена буде почувати себе незатишно і буде животіти. Щоб вона добре росла і розвивалася, потрібно інтенсивне освітлення.

Цей незамінний домашній помічник забезпечить легку і приємну прасування і зробить ваші речі бездоганними.
Перш ніж зробити покупку, зробіть правильний вибір: зверніть увагу на потужність, підошву праски, систему подачі пари, шнур, ручку і вагу.

Мульчувати грунт навколо посівів навесні треба вже тоді, коли рядки рослин чітко позначаться, інакше виникає ризик, що мульча перекриє шлях нагору не тільки бур'янам, але й культурним рослинам.
Перед весняним мульчированием грядку обов'язково треба добре полити, зате після нього термін наступного поливу можна буде трохи відсунути - завдяки шару мульчі вода буде випаровуватися повільніше звичайного.

Для приготування узбецького плову, нам потрібні:
- Кіло баранини, і стільки ж рису.
- Триста грам рослинного масла.
- Кілограм моркви.
- Штук п'ять великих цибулин.
- Дві головки часнику.
- Пара сухих стручків гострого, червоного перцю.

Для прикраси та захисту будинків від перегріву рекомендується використовувати в'юнкі рослини. Часто використовують дикий виноград, плющ, в'юн або хміль, деякі сорти троянд, жимолость. Ці рослини за допомогою вусиків і зачіпок піднімаються вгору, утворюючи на поверхні опори, зелені килими.

Полуниця дуже корисна ягода, крім того, що це здоровий дієтичний, а головне смачний продукт харчування, який містить різноманітну кількість мікроелементів (фосфор, калій, марганець, залізо), вона добре вгамують спрагу в літню спеку, сприяють поліпшенню травлення.


Мальва кучерява - однорічна рослина зі стеблом 40-200 см у висоту, листя складчато - хвилясті, іноді досягають розміру тарілки, по краях дрібнозубчасті, часто залишаються зеленими до морозів. Квітки рожеві або блідо-рожеві, зібрані пучками в пазухах листків, цвітуть з липня до заморозків. Плоди дозрівають у вересні.

П'явки, як «лікарі» відомі ще з 129 -199 років до нашої ери. Ще Гален і Авіценна, стародавні лікарі, які вже в той час вміли приготувати лікарські препарати, а так само робили операції, навіть порожнинні, в свом лікуванні застосовували п'явок.

Для вирощування гарбуза підійде грунт, яку попередньо перекопали до цього.
Досвідчені городники стверджують, що гарбуз добре росте саме на таких ділянках. Насіння гарбуза висівають в кінці квітня в уже підготовлений грунт. При цьому слід враховувати, що температура грунту повинна бути вище 12 градусів.

Меню сайту