Реклама спонсора

Цинкова мазь від прищів виробляється на основі цинку. Для лікування таких захворювань шкіри як прищі, вугрі, фурункули використовують безліч різних засобів. Приміром з прищами можна боротися перевіреними народними засобами або ж використовувати найновіші фармакологічні розробки. Цинкова мазь від прищів якраз і є продуктом таких розробок.

Гематит - це скупчення згустків крові під шкірою. Виникає він, як правило, через забитих місць і ушкоджень м'яких тканин, під час яких ушкоджуються кровоносні судини. У рідкісних випадках вони можуть виникнути і в результаті перелому або травми.

Неврит лицьового нерва - це серйозне запальне захворювання однієї або декількох гілок лицьового нерва, що проявляється паралічем мімічних м'язів і парезом. На сьогоднішній день медики розрізняють кілька видів поразок. Отже.

Як відомо, тромбоцити - це не мають ядер дископодібні клітинні фрагменти діаметром 2-4 мкм, циркулюючі в кровотоці, із середньою тривалістю життя 5-9 днів.

Сало - це традиційний продукт українців і зовсім недавно цей продукт обзавівся цікавою добавкою - шоколадом. Сьогодні мало заклади пропонують покуштувати незвичайний істинно український делікатес - сало в шоколаді. Блюдо смачне й оригінальне, та ще й коштує воно значно дорожче самого сала і шоколаду на додачу. Щоб відшукати цей продукт, доведеться неабияк попітніти, проте покуштувавши його, можна сповна себе задовольнити - пошуки проходили не дарма.

Сало - це незамінний продукт для багатьох українців, росіян і навіть білорусів. Варто сказати, що за кордоном сало вважається делікатесом, а вміння його солити - «вищим пілотажем» у кулінарії. Сало завжди виручить, коли потрібно ситно поїсти, а готувати нічого, його подають з гірчицею і хріном, можна їсти і просто з цибулею і хлібом.

Способів приготування оладок існує багато, давайте розглянемо технологію приготування їх на кислому молоці. Приготовлені таким способом оладки мають дивовижний смак, на вигляд вони пишні та апетитні!

Шипшина є чагарником, що належать до сімейства розоцвітих. Перебуваючи близько шипшини, можна відчути його чарівний і приємний запах. Але не тільки вихідним ароматом і красою знаменитий шипшина. Він відомий, перш за все, своїми корисними якостями. Розглянемо їх у статті.

Ірис є багаторічним рослиною, яка чудово переносить зимівлю на садових ділянках у відкритому грунті.

Барбарис являє собою колючий гіллястий чагарник, який в довжину може досягати 3 метри. Також існують карликові різновиди барбарису (до 50 см), яким багато городників і садівників на сьогоднішній день віддають свою перевагу, так як з таких рослин дуже зручно збирати урожай і за ними легше доглядати.

Для того щоб приготувати варення з дивовижних ягід барбарису, необхідно взяти два кілограми ягід і близько трьох кілограм цукру (можна трохи більше, на любителя).

Російський народ просто одержимий забобонами і прикметами. Якщо відбуваються якісь зміни з їх тілом, наприклад, щось свербить або десь «дзвенить», то багато неодмінно думають, що це їх сьоме відчуття оповіщає про майбутню подію, будь воно радісним або поганим.

Вагітні жінки нерідко стикаються з проблемою у вигляді свербежу, при цьому він не завжди є симптомом якого-небудь шкірного захворювання. Досить часто у майбутньої мами починають свербіти ноги, і характер такого свербіння може бути або постійним, або періодичним. Перш ніж вживати дії щодо його усунення, потрібно порадитися з гінекологом-інфекціоністом. Фахівці допоможуть виявити справжню причину свербежу на ногах.

Кожна мама намагається дати своїй дитині тільки найкраще. Саме через це ми купуємо дорогі пюрешкі і суміші. Однак навіть в найкращих товарах іноді зустрічаються інгредієнти сумнівної якості. Так, наприклад, останнім часом виробники часто додають в дитяче харчування пальмова олія. Деякі мами вважають, що таке масло робить негативний вплив на організм її крихти. Давайте ж розберемося, чи можна вживати дітям такий інгредієнт і приносить він якусь користь.

Гірчиця - це сидерат, який відмінно структурує, розпушує і дренує грунт, адже її стрижнева система проникає глибоко в грунт - близько трьох метрів. Саме через це гірчиця є кращою культурою для захисту грунту від вітрової та водної ерозії. Плюс до всього її можна залишити і на зиму. Завдяки цьому грунт не буде примерзати, волога накопичиться і затримається сніг.

Меню сайту