Реклама спонсора

Досить важливим елементом інтер'єру будинку є кімнатні квіти. Вони створюють затишок і індивідуальність житла. Напевно багато чули про шкоду вирощування деяких рослин в домашніх умовах: одні квіти можуть викликати у людей алергічну реакцію, інші - отруйні, ну а треті - не рекомендується тримати в будинку згідно з народними прикметами або фен-шую.

Оніміння пальців ніг або ж парестезія є результатом захворювань, що впливають на кровоносні судини, що забезпечують ступні кров'ю або (і) нерви. Оніміння пальців нагадує пощипування.

Миртове дерево - надзвичайно красива рослина, завдяки чому воно гармонійно вимальовується в будь-якому інтер'єрі. Крім цього, шкірясті листочки і квітки рослини насичені ефірними маслами, які володіють цілющими властивостями. Для того щоб споглядати лише гарну його крону, важливо за ним правильно доглядати.

Капуста належить до овочевих рослин, дуже корисних для організму людини. Це обумовлено наявністю в її складі клітковини, вітамінів (А, В1, С, В6, U та інших), кальцію, жирів і так далі.
Можна приготувати велику кількість страв з капусти, при цьому використовуючи її в сирому вигляді, вареному, смаженому.

Боровик, або білий гриб (ця назва більш поширене) вважається шляхетним грибом, який можна сміливо вживати в їжу. Його можна маринувати, смажити, сушити, варити, солити, незалежно від способу приготування він буде приємним на смак.

Присмак металу в роті може свідчити про отруєння хімією, з цієї причини при перших ознаках слід негайно звернутися за лікарською допомогою. Металевий присмак можуть викликати: миш'як, кадмій, солі міді, цинк, і ряд інших металів.

Раніше гриби сушили виключно з практичних намірів, що б в зимовий час мати під рукою корисні, хоч і сухі продукти. Зараз цей спосіб не настільки популярний як раніше, але ним користуються досить часто. І це не тільки укорінена звичка в народі, швидше тут також лежить практичний підхід.

Небо виконує важливу функцію в організмі людини, воно розділяє ротову порожнину з носоглоткою і є складовою частиною апарату артикуляції. Саме небо складається з двох частин: твердого та м'якого піднебіння.

На жаль все більше людей стикаються сьогодні з таким явищем, як неприємний запах ацетону при сечовипусканні. Причини, з яких може з'явитися ця проблема можуть бути досить різноманітними, частіше це: в слідстві перенесеного нещодавно наркозу, харчового отруєння, обезводнення організму, раку шлунка, лихоманки.

Деяким необізнаним людям може здатися що подібні міркування в наше століття інновацій і технологій не мають сенсу, однак на ділі все не так просто. Хоч медицина і пішла далеко у своєму розвитку, але повністю вирішити таку проблему як зараження гельмінтами їй не під силу.

Шіпіци на ногах це ті ж бородавки, які розташовуються на стопі ноги і під великим пальцем. Вони можуть доставляти масу незручностей при ходьбі, до того ж з однієї такої бородавки в короткий час може з'явитися кілька. Це пов'язано з тим, що шіпіца лише умовно відноситься до бородавок, а за своєю суттю на неї практично нічим не схожа.

Каперси, це засолені бутони рослини Capparis spinosa багаторічного колючого виду, яке росте в Середземномор'ї і ряді азіатських країн. Бутони цієї рослини здавна вживаються в їжу, перші згадки про це датуються 22 роком до н. е. Зараз в кулінарії застосовують мариновані та солоні каперси.

Лопнули судини на ногах можуть доставляти справжній дискомфорт, але навіть відчуваючи його далеко не всі вважають за потрібне прийняти які-небудь заходи. За статистикою з даною проблемою стикається кожна друга людина, особливо часто з цим стикаються жінки.

Потемніння нігтів на ногах, це не просто виглядає негарно, але й чревате наслідками.
Не всі знають, що крім естетичного значення нігті можуть бути дзеркальним відображенням нашого здоров'я. Якщо нігті здорові, то мають рожевий відтінок, а на дотик гладкі і тверді.

Про червоній ікрі всі чули і багато її пробували, але дозволити їсти собі цей делікатес щодня, не кожен в змозі. А коли то й того було гірше, їли її царі і знати, та мабуть і ті, хто займався її видобутком і жив поблизу річок, по яких йшла на нерест риба. Червону ікру видобувають у кети, горбуші, чавичі і інших лососевих риб.

Меню сайту