Реклама спонсора

Для того, щоб виносити здорового малюка вагітна жінка повинна повноцінно харчуватися. Крім того, важливо, щоб в її організм надходила достатня кількість кисню. Для досягнення цих найважливіших умов майбутній мамі знадобиться ввести в раціон корисні і калорійні продукти, а також забезпечити надходження кисню в свій організм. І тут виникає питання про те, як забезпечити виконання другої складової?

Сонливість під час вагітності відноситься до категорії нормальних фізіологічних явищ, що супроводжують процес виношування дитини. Це своєрідна захисна реакція організму на стрес, перевтома, перенапруження і перезбудження.

Майбутня мама завжди приділяє підвищену увагу споживаної їжі. Одним з продуктів, про користь чи шкоду якого для вагітних не існує єдності думок, є часник. Спробуємо розібратися, чи можна жінкам у період виношування плоду включати його в свій раціон або, все ж, краще відмовитися від цієї затії.

Вагітність підносить багатьом жінкам масу проблем, до більшості з яких вони виявляються абсолютно неготовими. Саме тому замість того, щоб насолоджуватися думками про майбутнє материнство, жінки проводять більшу частину часу в неспокої і роздратованому стані.

З народженням малюка в будинок приходить не тільки радість і дитячий сміх, але ще і маса клопоту. Однією з найбільш вимотують проблем, з якою стикаються мами, стає відсутність можливості нормально виспатися, адже більшість дітей прокидаються протягом ночі по кілька разів. Деякі малюки можуть прокинутися всього лише пару разів для годування, а інші сплять дуже чуйно і прокидаються буквально від кожного шереху.

Вагітність - пора хвилююча і дуже відповідальна, адже зараз формується основа здоров'я маленького чоловічка. Саме тому в цей період треба знати, що можна і потрібно їсти, щоб принести своєму малюкові тільки користь.

Яким б не був привід, по-справжньому здивувати гостей можна тільки за допомогою кролика в червоному вині. Блюдо це досить просте для приготування і універсально тим, що впишеться в будь-яку святкову атмосферу. Ви зможете приготувати його на річницю весілля, день народження і навіть у будній день.

Тілапія - це прісноводна тропічна риба, яку завдяки її чудовому смаку розводять у багатьох країнах світу, причому існує безліч варіантів приготування тилапии, і страви з неї є окрасою меню багатьох відомих ресторанів.

Людський організм, особливо дитячий потребує великої кількості вітамінів і фосфорі. Саме тунець відрізняється наявністю цих речовин! Тому дану рибу рекомендується вживати якомога частіше, хоча б кілька разів на місяць.

М'ясо індички схоже на куряче. Воно відрізняється низькою калорійністю і високою поживністю. У ньому є легкозасвоювані білки і жири, холестерину дуже мало, але багато магнію, натрію, заліза. Індичку корисно вживати дітям і годуючим жінкам, так як вона гіпоалергенна.

Цікава назва «курча-корнішон» з'явилося буквально кілька років тому. По суті, цей той же бройлер, який просто не добрав необхідний для своєї категорії вагу. Такі екземпляри тягнуть всього лише на 350 г, а за своїм розміром нагадують перепілку. М'ясо курчат-корнішонів надзвичайно ніжне, а тому з нього можна приготувати безліч смачних, а головне дуже корисних страв.

Кожним майбутнім батькам хочеться дізнатися стать дитини якомога раніше. Можна визначити його за допомогою ультразвуку або звернутися до лікарів, але багато молоді мами воліють народні прикмети, адже не раз бувало, що дитина може повернутися не тим боком і тоді батькам нічого невідомо - хлопчик це чи дівчинка? Залишається чекати до самого народження малюка.

Стародавня Русь - це колиска виникнення численних повір'їв і народних прикмет. Вже так повелося, що саме російський народ більшу частину часу проводив у спостереженні за природою, тваринами і птахами. Це дозволяли і багата флора, і фауна, і безкраї простори полів і лісів. Все це в результаті призвело до того, що кожне явище народом пояснювалося по-своєму: грім прогримить - до хорошого врожаю, синичка сяде на підвіконня - до швидкого наближенню весни.

Ви коли-небудь звертали увагу на те, що з появою веселки настрій суттєво покращується. На неї можна дивитися годинами без утоми, а кожен підліток неодмінно захоче сфотографуватися на тлі цього явища.

У повсякденному житті ми якось зовсім не звертаємо уваги на горобців. Ну, літають, збирають крихти і зернятка - справа звичайна. А між тим, від наших предків до наших часів дійшло багато прикмет про горобців, причому більшість з них мають негативний характер. Прикмети про горобців спираються на стародавні легенди і міфи. Якщо вірити одному з переказів, зовсім не Юда зрадив Ісуса, а горобець.

Меню сайту