Реклама спонсора

Одним з найбільш поширених уражень травної системи є хронічний коліт, який вражає слизову оболонку товстого кишечника.

Напевно багатьом знайомі відчуття здуття живота, що несподівано з'явилася печії, діареї і слабкості з невисокою температурою, десь трохи вище 37 ° С. Явища прямо скажемо не з приємних, а от якщо ще вони повторюються періодично часто, то це може означати тільки одне - дисбактеріоз кишечника - найбільш популярне захворювання останніх років.

При хронічному гепатиті відбувається ураження печінки, яке може носити запально-дистрофічний характер і триває, як правило, більше півроку. Якщо говорити про всі захворюваннях печінки, мають хронічний характер, то дане вважається найбільш поширеним.

Ягоду з красивим і незвичайною назвою санберрі в народі називають просто - паслін. Крім того, що ягоди цієї рослини їстівні і мають приємний смак, вони наділені численними цілющими властивостями, які визнані офіційно і використовуються не тільки в народній медицині, але і в традиційній.

У медицині за чиряк (фурункул) прийнято вважати запалене стан волосяного фолікула. При запаленні фолікула починає запалюватися сальна залоза і навколишнє чиряк сполучна тканина. Виразки Чиреев мають гнійне походження, а найменший дотик до них тягне за собою сильне болюче відчуття.

Існує багато способів, що дозволяють стильно і унікально прикрасити весільні келихи своїми руками. В основному вони засновані на фантазії і уяві їх творця.

Багато хто вважає, що картопляні кульки, приготовані у фритюрі - це їжа для вегетаріанців, ні, це не так. Завдяки прекрасним смаковим якостям картоплі це блюдо добре поєднується з м'ясом або рибою.

Весілля вважається незабутньою подією в житті двох людей, але що робить це подія незабутнім? А незабутнім його роблять яскраві і барвисті спогади, які залишаються надовго в пам'яті людини. Багато предметів або речі, які «запали» в душу, молодята згодом зберігають протягом спільного життя як пам'ять про те прекрасне дні.

Іноді хочеться подати до чаю або подати до першого блюда щось незвичайне і смачне. Пропонуємо оригінальний рецепт сирних паличок з листкового тіста. До такого частування обов'язково подайте смачний соус, наприклад, з солоними огірочками або анчоусами, простий і безпрограшний варіант.

Прищі, що виникають на підборідді людини, роблять обличчя м'яко сказати неприємним для оточуючих. У той час, коли власники такого «явища» відчувають себе некомфортно в суспільстві, а у багатьох молодих людей з цього приводу розвиваються комплекси.

Кашлюк є інфекційне захворювання, причому, в основному, гострого характеру, яке безпосередньо передається лише повітряно-крапельним шляхом і супроводжується тривалим кашлем. Неприємною особливістю даного захворювання служить його початковий етап, який дуже нагадує загальновідоме ГРЗ і тому діагностувати коклюш найчастіше більшість педіатрів можуть тільки лише до кінця другого тижня хвороби.

Для того щоб боротьба з раком шлунка була максимально ефективною потрібно знати ознаки даного захворювання. Перші симптоми багато в чому схожі з ознаками обострившегося гастриту. Мова йде про появу таких симптомів як відчуття дискомфорту, болю і появі відрижки. Для того щоб правильно діагностувати захворювання, варто знати відмінні риси.

Зубний біль, як правило, найчастіше з'являється досить таки раптово і в той час, коли відвідування стоматолога з різних причин буває недоступно. І в цей час людина готова зробити практично все, що завгодно, лише б зубний біль припинилася. В основному на допомогу приходять таблетки, які вдається дістати швидко або які є в присутньої аптечці. Знайомий всім з далекого дитинства анальгін все ще присутній в наших будинках, хоча в деяких країнах вже давно відмовилися від його використання.

Серозний менінгіт відносять до групи інфекційних захворювань ЦНС. Воно характеризується процесом гострого розвитку менінгеального синдрому. Серозний менінгіт, як правило, викликають ентеровіруси. Захворювання може виникнути як у дорослої людини, так і у дитини. В останньому випадку хвороба буде протікати досить гостро, її симптоми є яскраво вираженими.

Кожна жінка добре розуміє, що численні медичні препарати заборонені в період вагітності, але ставитися легковажно до народних рецептів і нерозбірливо застосовувати лікарські трави також не варто. Адже, на жаль, багато трави також не рекомендуються ні під час вагітності, ні при грудному вигодовуванні. Тому, перш ніж призначити самій собі який-небудь трав'яний чай або настій, необхідно впевнитися, що він не зашкодить ні загальному самопочуттю жінки, ні малюкові.

Меню сайту