Реклама

Нежить - найпоширеніше захворювання, яке зустрічається у дітей і у дорослих. Імунітет дитини слабкий і тому найбільш схильний до різних вірусів та інфекцій. Нежить характеризується набряком слизової носа, звуженням носових проходів і виділенням з носа в'язкого слизу. У дітей таке захворювання викликає порушення носового дихання, в результаті чого малюк починає дихати ротом. При нежиті слизові носа і рота пересихають, тому їх потрібно зволожувати.

Спиртні напої, приготовані в домашніх умовах, більш нешкідливі для людського організму, якщо знати норму при їх вживанні. Особливим смаком наділена наливка з кизилу, тому далі розберемося, як її приготувати.

Неграмотне лікування отиту, занадто пізнє звернення до лікаря, часті рецидиви - все це може призвести до зниження слуху, а в деяких випадках і розвитку глухоти. Ускладнення можуть розвиватися кілька днів, а можуть виникнути раптово. Необхідно почати боротьбу з найперших хвилин прояви проблеми.

З усіх видів круп рисова є найбільш популярною. З неї можна приготувати, як традиційну кашу, так і безліч екзотичних страв, наприклад, паелью з рисом. Це одне з найпоширеніших страв в іспанській кухні. Готувати її досить просто. До того ж якихось особливих рідкісних інгредієнтів використовувати не потрібно. Більшість з них знайдеться у кожної господині. Якщо ви ніколи раніше не робили це блюдо, рекомендуємо обов'язково спробувати. А як навчальний рецепта пропонуємо використовувати такий.

Немає на світі такої людини, яка б не любила плов. У цю страву можна внести корективу, якщо приготувати його з родзинками. У чому особливості рецепта, розберемося далі.

Рибу обробляють на філе (можна з шкірою, але без кісток) або купують уже готову. Потім його необхідно промити і добре обсушити. Потім обсипати сіллю і відкласти в сторону. У цей час залити каструлю водою, в яку додані нарізані шматочками коріння петрушки і селери, моркву. Туди ж покласти суміш перців горошком, лавровий лист і не забути про цибулину. Цю суміш прокип'ятити 5-7 хвилин і опустити в неї рибу.

Що робити, якщо раптом досить відчутно захворів лівий бік при бігу або при заняттях будь-яким видом спорту? Будь шкільний вчитель фізкультури, як і лікар-терапевт, безсумнівно, дасть наступні рекомендації.

Таке захворювання, як ларингіт успішно лікується не тільки лікарськими препаратами, а й підручними засобами. Одним з найпоширеніших способів лікування ларингіту в домашніх умовах є компрес, який надає високу ефективність. Завдяки цій теплової процедурі можна в короткі терміни позбавитися від болю і першіння в горлі, а також захриплості.

Для того щоб приготувати смачну і ароматну холодну закуску - аджику, можна використовувати не зовсім традиційні продукти, до яких звикли господині, що займаються заготівлею на зиму.

Трапляється, що при здачі дитиною загального аналізу крові спостерігається значне збільшення числа нейтрофілів у формулі. У яких випадках необхідно проведення додаткового обстеження, а коли приводу для занепокоєння зовсім не існує?

Абсцес печінки є вторинним захворюванням, що виникають після ускладнення будь-якої хвороби. Абсцес - це не що інше, як заповнена гноєм порожнина, що утворилася в тканинах печінки. Перебіг цього захворювання супроводжується рядом симптомів. Перш ніж перейти до їх опису, слід розібратися з причинами, які призводять до абсцесу печінки.

Під абсцесом легені розуміється запальний процес в тканинах легені, в результаті якого відбувається утворення одиничної або декількох гнійно-некротичних областей. В основному абсцес легені виникає після видалення секрету порожнини рота у хворих гінгівітом або іншими захворюваннями порожнини рота, що знаходяться в несвідомому стані або у яких свідомість відсутня в результаті алкогольної інтоксикації, наркотичної залежності або прийому інших наркотичних препаратів.

Фурункульоз по праву можна віднести не тільки до дуже важким, але ще й важковиліковним захворювань. Хто хоча б раз зустрічався з виникненням фурункулів, прекрасно розуміє, як важко їх лікувати, а скільки вони приносять болю і зовсім не варто говорити!

Фурункульоз являє собою поширене шкірне захворювання, що характеризується наявністю на шкірі болючих і дуже небезпечних гнійних висипань - фурункулів. Традиційна і народна медицина пропонує безліч засобів лікування цієї неприємної недуги. Одним з найбільш дієвих препаратів в боротьбі з фурункульозом по праву вважається мазь Вишневського.

Фурункул являє собою гнійне запальне захворювання, збудником якого в більшості випадків є золотистий стафілокок. Фурункули виникають у вигляді червоних вузликів на шкірі, які через кілька днів значно збільшуються в розмірі і доставляють сильні больові відчуття.

Меню сайту