Реклама

Синець під оком не прикрашає нікого, тому дуже хочеться скоріше позбутися такого «прикраси» і повернути своє обличчя в норму. За один день повністю впоратися з такою проблемою, звичайно, не вийде, але от постаратися його зробити менш помітним цілком можливо. Синяк змінить колір від яскраво-фіолетового до жовтого, а потім зовсім зникне. Завдяки деяким народним засобам і аптечним препаратів можна прискорити період заживання.

У сучасному світі пересічний громадянин отримав безліч можливостей з діагностики та контролю свого здоров'я. Щодо питання схильності до цукрового діабету в цьому ключі можна говорити про глюкометрі, який з мінімальною похибкою по краплі крові визначає рівень цукру в крові. Насправді, періодичне знання цього не завадить не тільки діабетикам, але й людям, які вважають себе цілком здоровими.

Дуже багато дитячих іграшок мають невеликий розмір і являють собою різнокольорові магнітики. Безумовно, такі вироби дозволяють підвищити активність дитини, захоплюючи і затягуючи його в гру, викликаючи непідробний інтерес. Однак, як і будь-яка річ, дані предмети мають істотний негативний момент - діти в силу своєї зайвої цікавості все тягнуть до рота і магніт може бути в процесі «дослідження» просто-напросто проковтнутий!

З появою в будинку дитини батьки усвідомлюють, що багато з повсякденних речей і предметів є небезпечними для малюка. Особливо це стає помітно в той період, коли дитина починає повзати, ходити і більш активно пізнавати світ. Маленькі діти люблять все пробувати «на зуб», навіть якщо зубів у них ще немає і в помині. Це один із способів, за допомогою якого вони вивчають світ, який їх оточує.

Не дивно, що на багатьох іграшках (зокрема, містять дрібні деталі) буває написано обмеження за віком. Багато в чому це буває пов'язано з тенденцією дітей все тягнути в рот, особливо, якщо предмет блискучий і красивий. До таких, безумовно, належать скляні речі - наприклад, ялинкові іграшки, намиста та інше. Може статися так, що дитина засуне собі в рот осколок від скла, який випадково відколовся або навіть сам відкусить шматочок від привабливої ??ялинкової іграшки.

В основному мокрота утворюється у немовлят внаслідок простудних захворювань, бронхіту. Бронхи запалюються, починає утворюватися набряк і як тільки він починає трохи спадати, відбувається накопичення мокротиння.

Якщо раніше операція «кесарів розтин» була рідкістю, то сьогодні практично кожної новоспеченій мамі подруги і знайомі ставлять питання - народила вона сама або за допомогою операції. Це пов'язано не тільки з тим, що сьогодні стало більше показань до проведення порожнинної операції. Справа в тому, що багато жінок усвідомлено обирають кесарів розтин як більш комфортний і щадний спосіб пологів. Приклад подали голлівудські зірки, а наші дівчата його підхопили.

Фінансовий успіх у бізнесі чи на роботі і достаток у домі - хто ж з нас не мріє про це? Всі ми розуміємо, що для досягнення матеріального благополуччя необхідно трудитися багато і сумлінно. Але крім цього існують народні прикмети, виконання яких обіцяє залучення в гаманець грошиків. У цій статті зібрані найбільш дієві з них, перевірені і схвалені багатьма людьми. Скористайтеся ними і ви. Хто знає, можливо саме ці повір'я допоможуть вам розбагатіти.

Неспокійний сон, плач, капризи, поганий апетит - ці симптоми, що спостерігаються у дитини, можуть з'явитися в результаті переляку. Малюк тільки пізнає світ і неприємні емоції у нього можуть викликати такі речі, які для дорослої людини здаються звичайними - різкі гучні звуки, несподівана поява перед очима чого-небудь або кого-небудь, природні явища (грім, блискавка).

Кожній людині при народженні дається свій колір волосся, що залежить від спадковості, певного співвідношення чоловічих гормонів до жіночих гормонів, рівня меланіну та інших факторів. З давніх часів прийнято вважати, що по натурального кольору волосся можна визначити характер людини.

Небагато насправді вірять у прикмети, проте коли одного разу вдається знайти хоч що-небудь, наприклад годинник, мимоволі в голові виникає думка про те, а до чого б це? Напевно, кожна людина на підсвідомому рівні все-таки схильний вірити прикметам і, хоча не зізнається в цьому навіть самому собі, намагається знайти цьому пояснення.

Основна функція нігтів - захист тканин на пальцях рук і ніг. Тому важливо, щоб нігті були здоровими. На жаль, час від часу виникають хвороби нігтів. Не є винятком поява на нігтях білих точок.

Напевно кожна людина хоч раз у житті чув про такий блюді, як вуха по-фінськи. У ресторані або кафе воно, зрозуміло, матиме чималу вартість. Саме тому багато людей відмовляються від цього прекрасного страви, так його і не спробувавши.

За участю листкового тіста сьогодні можна зустріти безліч цікавих рецептів. Особливо це стосується десертів. Найпростіший, але при цьому смачний з них - хрусткі і соковиті яблучні слойки. Така солодкість виходить ще й корисною завдяки печеним фруктам в якості начинки. Вона однаково сподобається і дітям, і дорослим, а на приготування потрібно не більше 10-12 хвилин.

Такий смачний ніжний паштет можна подавати як самостійну закуску у вигляді рулету або ж як доповнення до бутербродів. У будь-якому випадку це блюдо дуже ситне, оригінальне і напевно допоможе господині здивувати і порадувати своїх гостей.

Меню сайту